usa

usa

(60 wyników)
  • dzien dobry moze ktos sie orientuje jak to jest jezeli moj maz pracuje i mieszka w usa przyjezdza tylko na 4 tygodnie wakacji do polski ale ja mieszkam w polsce wraz dzieckiem my latamy czesciej do meza mam takie pytanie poniewaz ja nie pracuje i maz przysyla mi pieniadze na zycie i zaczelam budowe domy w polsce czy musze rozliczy sie z tych pieniedzy z urzedem skarbowym ? z gory dziekuje za odpowiedz
  • hej!mam pytanie,czy ktoś urodził dzieciaczka w usa w californi? oczywiście legalnie.wiec mam pytanie czy jest tu cos takiego jak becikowe albo jakis zasilek?
  • czy jest to mozliwe? jak mozna bedac nielegalnie inwestowac pieniadze zarobione tez nielegalnie?
  • hej mam pytanie ile Polakow mieszka w usa czy latwo jest sie dogadac w jezyku polksim i jak sie zyje naszym rodakom. dziekuje
  • powiedzcie czy istnieje mozliwosc w dzisiejszych realiach zalegalizowac pobyt w usa bedac tam od kilku lat nielegalnie ,moze ktos bedzie cos wiedzial prosze o pomoc
  • witam wszystkich. bylem w n.y ok 2lata temu 3mies.,podobalo mi sie ale musialem wrocic do europy. pracy nie znalazlem jako trener jedynie jako sprzedawca baglow hehe jestem intruktorem fitnessu ,kulturystyki z doswiadczeniem 10letnim.. znam sie na wszystkim co z tym zwiazane i jest to idealny zawod w usa gdzie ponad 60procent jest otyla. jednak nie jestem po studiach itp.,a w moim zawodzie liczy sie przedewszystkim wiedza i doswiadczenie praktyczne. chialbym wrocic do usa i zaczac zyc...
  • polacy masowo uciekaja z usa, zostawiaja swoje domy , sprawy ...
  • Czesc moj znajomy wraca z USA do Polski, obecnie ma dlug okolo 15 000$ na kartach kredytowych, chcialem zapytac czy bedzie mial jakies problemy podczas przekraczania granicy na lotnisku jak bedzie wylatywal? i czy bede go scigac za dlugi w PL? z gory dzieki za info.
  • nie wiem gdzie sie wybrac czy do usa czy do kanady niewiem gdzie sie lepiej zarabia czy w kanadzie czy usa i gdzie jest taniej o dom i o opłaty
  • jak wyglada sprawa z praca dla kucharzy? sa potrzebni? No i czy jest sprawdzana jakos ich kompetencja? czy cv wystarczy?
  • witam, czy ktos juz przerabial przewiezienie samochodu z polski do usa??? pzdr. l.
  • Jak zalozyc galerie w usa? Czy tak samo jak zwykla firme? A moze jest jakies inne prawo albo zwolnienia czy cokolwiek dla artystow? pozdrawiam z nc
  • Witam, czy jest ktos z forumowiczow kto pracuje w branzy poligraficznej w USA lub Canadzie? Lub zna drukarnie ktore w chwili obecnej poszukuja pracownikow? Dodam, iz caly czas szukam w necie... Poki co cisza...Interesuje mnie info na temat tej pracy, mozliwosci, zarobki itp. Jestem drukarzem z duzym doswiadczeniem w branzy, szukam jakichkolwiek wskazowek na temat tej pracy, mozliwosci wyjazdu itp. Obecnie pracuje w UK jako maszynista offsetowy, chcialbym kontynuowac moja prace ...
  • prosze was o prawdziwa informacje dotyczaca zielonej karty.zona ma wujka od 20 lat w usa,ktory wyjechal na zielonej karcie i jest obywatelem usa,czy on moze w jakikolwiek sposob pomoc w uzyskaniu zielonej karty dla nas.fora internetowe sa pelne opowiesci dziwnej tresci dlatego tez licze na forum usa,kanada,wujek nie bardzo wie jak sie za to zabrac jego pomysl to jechac do stolicy stanu do biura imigracyjnego po aplikacje a nastepnie wynajac adwokata,napiszczcie czy to normalna droga cz...
  • Bardzo prosze o pomoc: potrzebuje zadzwonic na informacje tpsa w Polsce z usa, potzrebuje numeru telefonu starych znajomych. Krece 0 11 48 kierunkowy i 911 albo 913 i okazuje sie ze rozmowa nie moze byc zrealizowana.Prosze!! pomozcie!!
  • Witam, Mam pytanie, na ktorego odpowiedzi nie moge nigdzie znalezc na forach, Mianowicie - sprowadzajac samochod z USA do niemiec lub do Polski moge jezdzic nim od razu po europejskich drogach na amerykanskiej rejestracji? Widze po miescie jezdzi masa amerykanow i zastanawiam sie skad sie biora?
  • Czy mozna byc na przyklad elektrykiem i prowadzic wlasna dzialalnosc itp, czy to raczej odpada bo wymagane sa licencje i certyfikaty itp. Czy mozna w ogole zaczac wlasny business, a jezeli tak to co byloby w miare sensownym pomyslem dla osoby bedacej tu nielegalnie?
  • Czy moze mi ktos wyjasnic co robia w usa ludzie ktorych nie stac na oplate skladek ubezpieczeniowych ? Przeciez tam jest mnostwo nielegalnych np polakow, ktorych nie stac na ubezpieczenie. Co sie stanio gdy zlamia reke, noge lub cokolwiek innego sie stanie i musza isc do szpitala. DOstaja rachunek na koniec ? i Co? placa np 10tys dolarow ? Jak to jest z tymi nielegalnymi? Ile mniej wiecej kosztuje takie ubezpieczenie ? pozdr
  • witam noszę się z zamiarem podjęcia pracy za granicą w swoim zawodzie (operator koparko-ładowarki0czy ktoś jest w stanie udzielic mi pomocnych informacji na ten temat (czy są oferty pracy w w/w stanowisku ile wynosi stawka itd)Za wszystkie odp. będę bardzo wdzięczny
  • Mam pytanie czy bedac obywatelem amerykanskim ,a nie bedac w stanach juz kilka lat,moze np. sponsorowac moja zone moj brat ktory tam mieszka i pracuje,poniewaz ja zlozylem aplikacje ,ale nie mam z zarobkow z usa,poniewaz tutaj pracuje,co moge w tej sytaucji zrobic?.Dziekuje za wszelkie informacje.
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.