Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      usg dopochwowe

usg dopochwowe

(3 wyniki)
    • Witam! Jestem z Siedlec i niestety nie mogę na miejscu znależź lekarza u którego mogłabym zrobić monitoring owulacji. Może jest tu ktoś z mojego miasta, kto ma jakieś namiary na gin który to może zrobić. Poza tym, jeśli musiałabym się jednak wybrać do Wawy, to jak często trzeba jeździć na usg. Wiem, że chyba co drugi dzień, ale od którego dnia cyklu?? Dochodzę do wniosku, że mieszkam trochę daleko od stolicy i niestety mam utrudniony dostęp do klinik leczenia niepłodności.
    • od dłuższego czasu czytam posty ale jescze nigdy nie pisałam. Jestem na początku tej drogi i nie wiele wiem. Cisze się ze jest takie forum, ze wspieracie sie i dajecie rady. Tak jak pisałam dopireo zaczynamy się leczyć i jak widze jeszcze dużo przede mną.Jest mi głupio zadać pytanie bo może wydac sie Wam śmieszne ale spytam bo jak nie Wy to kto mi odpowie. O co chodzi z usg wewętrznym. jeszcze nigdy nie miałam a jest to ważne jak wyczytalam przy monitorowaniu owulacji. Jak to wygl...
    • witajcie, chce zaczac swoj pierwszy monitoring. i mam pytania od ktorego dnia cyklu do ktorego powinnam sie monitorowac? czy musi byc to usg dopochwowe?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się