uspokajające

uspokajające

(13 wyniki)
  • Witam Razem z partnerem podjęliśmy decyzję o tym że chcemy starać sie o dziecko. Niestety przez ostatnie dwa lata brałam dość mocne środki uspokajace. Teraz jestem w fazie odstawiania, zastanawiam się ile czasu i czy w ogóle trzeba odczekać po zupełnym odstawieniu proszków zanim zajdzie się w ciaże? oczywiście udam się z takim pytaniem do specjalisty ale moze któraś z Was miała podobne doświadczenia?
  • Mam prośbę,podajcie mi kilka sprawdzonych środków uspokajających,takich bez recepty, gdyż moja lekarka wiele rzeczy lubi lekceważyć(np.moje dolegliwości związane z kręgosłupem ,które pojawiły się 2,5 roku temu,a dopiero gdy mnie w tej chwili dopadły już konkretne bóle stopy,kolana,pleców dopiero załapała) Ale to nieważne,chodzi mi o mój stan psychiczny.Siadają mi nerwy ,a przed okresem uderzają z podwójną siłą.Nie mogę sobie z tym poradzić.Mam dwójkę rozbrykanych dzieci, dwa mies...
  • a nie uzależniający -Proszę doradźcie
  • Możecie polecić jakieś delikatne tabletki uspokajające ?
  • Czy znacie jakieś skuteczne tabletki uspokajające bez recepty??? Nie mam żadnej depresji, tylko zbyt często podnosze głos na wszystkich wokoło, czasami bez powodu... :((
  • czy możecie polecić jakieś sprawdzone tabletki uspokajające??? typu persen, itp. zadne psychotropy itp.
  • Czy któraś zna może jakies tabletki uspokajające,które nieobniżają skuteczności działania tabletek anty(biore Novynette).Od wakacji pojawiła sie u mnie nadkwasota i jak sie czyms zdenerwuje(nawet troszeczke),zaraz robi mi sie niedobrze.Myślałam więc zeby brac przez jakis czas tabletki uspokajające,ale nie wiem jakie,żeby nie osłabic działania tabletek anty.Pozdrawiam
  • Czy wiecie co można wziąć na wielki stres, zdenerwowanie, wybuchy złości , kiedy karmi się piersią ? Co może doraźnie pomóc?
  • Żyję w dużym strresie, jestem nerwowa, nie wytrzymuję już. Szukam jakichś środków uspokajających, bez recepty, dostępnych w aptece. Czy znacie jakieś nazwy?
  • Hej. Poradźcie jakieś łagodne, może ziołowe środki uspokajające.Ta zima i rodzinka doprowadza mnie do szału czasami, a nie chce krzyczeć i złościć się na dzieci. Naprawde tego potrzebuję, a nie chciałabym brać niczego silnego. Pozdrawiam
  • ?

(4)
    Lekarz stwierdził u mnie lekką niedokrwistość i zapisał mi tabletki uspokajające. Czy to ma jakiś sens? Zapisał mi Lexotan, a mówiłam mu że biore Relanium. Po co mam brać 2 rodzaje tabletek uspokajających? Mam dopiero 19 lat. A druga sprawa to, że lekarz psychiatra powiedział mi że nie mam już więcej do niego przychodzić, bo to jest już mój koniec. Myślałam że lekarz wszystkich przyjmuje. Oczywiście się do niego zapisałam bo chce tabletki, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.
  • Agawa

(4)
    Czy ktoś z Was stosował ten lek? Jest to lek uspokajający, ciekwa jestem w jakim stopniu. Cierpię na nerwicę i nie chciałabym się szpikować psychotropami. Dodam, że biorę betalok zoc 0,5 na uspokojenie serca. Dzięki :)
  • Pomocy!!!

(6)
    Okres miałam mieć w sobote 9 IV. Tydzień wcześniej (2 IV) kochałam sie z moim partnerem. Użyliśmy prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym, do tego on wyciągnąl przed "końcem". Nie pękła. Ale mimo tak strasznie sie boje. Nigdy mi sie nie spóźniał, zawsze chodził jak w zegarku, a teraz już dwa dni spóźnienia. Do tego troche mi niedobrze, nie wiem, może to ze stresu. Cały czas chce mi sie wymiotować. Sama nie wiem co myśleć...
« poprzednie następne »
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.