usuwanie

usuwanie

(7 wyników)
  • W jaki sposób usuwać toksyny z organizmu, piję dużo wody, zielonej herbaty,ziele czystka, jaki preparat mógłby jeszcze pomóc w oczyszczaniu ???
  • Mam takie świństwo na nodze od lat około 30-tu. Ostatnio zakończyłam ponad trzyletnie leczenie ziołami i zapperem. Gdyby nie to, że liczyłam się z nawrotem to chyba bym się załamała. Po odstawieniu ziół, po paru tygodniach chłoniak się uaktywnił. Pojawiła się na nim krosta, którą niechcący rozdrapałam. Zaczęło łapać mnie przeziębienie i łyknęłam sobie nalewki bursztynowej. W nodze z chłoniakiem pojawił mi się ból (herx), staw biodrowy zaatakowało mi tak, że w nocy nie mogłam na nim leżeć, z c...
  • Czy ktoś miał? Jeśli tak, to kiedy? I czy wtedy była już borelioza?
  • Za ok. tydzień zaczniemy usuwać z forum ludków, którzy od roku się nie logowali. Jeśli nam się kursor opsnie i ciachniemy kogoś innego, to sorki. W takiej sytuacji zgłoście ponownie chęć uczestniczenia w forum.
  • Zauważyłem że są usuwane odnośniki do forum i stowarzyszenia, bez sensu...
  • Usuwanie toksyn ma bardzo duze znaczenie w leczeniu. Jedna z dobrych mozliwosci jest chlorella. (pol godziny przed jedzeniem) mocno wiaze toksyny. Znalazlem tez inna mozliwosc: psyllium + bentonite psyllium mozna zamowic tutaj: www.mekmed.pl/popov/psyllium.html natomiast bentonite znalazlem tu: amadeo24.pl/product_info.php?products_id=593 Artur, czy bentonite jest bezpieczne? Masz jakas opinie na ten temat? Inne bentonite ( w formie plynnej) jest tutaj: vitanetonline.com/d...
  • www.youtube.com/watch?v=PnD6x0svOJE www.animalglob.pl/product_info.php?products_id=466 lepsze niz lasso? może juz o tym dyskutowaliście???
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.