w這szczowa

w這szczowa

(245 wynik闚)
  • jaki waszym zdaniem jest najlepszy sklep we W這szczowie a jaki najgorszy?? gdzie ekspedientka jest mi豉 i pomocna. prosze tylko o opinie o sklepach odziezowych;)) bo wczesniej juz byl poruszany temat sklepow spozywczych...hehe pzdr wszystkich
  • Oto smutny nius kt鏎y zasmuci z pewno軼i spor cz窷 mieszka鎍闚 W這szczowy podr騜uj帷ych kolej: Koniec peronu we W這szczowie; "to pokazuje, gdzie obecny rz康 ma wi瘯szo嗆 Polski" Ze s造nnego peronu we W這szczowie odjecha wczoraj ostatni ekspres – informuje portal Gazeta.pl. Wsp馧tw鏎c peronu by 闚czesny szef Komitetu Sta貫go Rady Ministr闚 Przemys豉w Gosiewski, dzi瘯i kt鏎emu mieszka鎍y tej miejscowo軼i mogli ekspresem dojecha do Warszawy. Biuro prasowe PKP Intercity ...
  • rapidshare.com/files/4455265/Krzysztof_S.rar.html 1. na dole ekranu kliknij przycisk free, 2. odczekaj 30-40 sekund 3. wpisz kod z obrazka do okienka obok, 4. kliknij przycisk download... obok wpisanego kodu 5. kliknij zapisz 6. otw鏎z i czytaj
  • na kt鏎ej stacji we W這szczowie jest najlepsze paliwo (benzyn), bo mam z nim od jakiego czasu trudno嗆?
  • Na ul. Partyzant闚 mniej wi璚ej naprzeciwko hurtowni z farbami zainstalowano pierwszy we W這szczowie stacjonarny foto-radar. Radar ten jest skierowany na Kielce, wi璚 fotografuje samochody wje盥瘸j帷e do W這szczowy. Orientuje si mo瞠 kto przy jakiej pr璠ko軼i nasz radar robi zdj璚ie. S造sza貫m r騜ne opnie na ten temat. Niekt鏎zy m闚i, 瞠 przy 60 km/h inni, 瞠 dopiero przy 70 km/h. My郵, 瞠 jest to kwestia ustawienia urz康zenia, a ja jestem ciekaw od jakiej pr璠ko軼i u nas mo積a dosta kos...
  • Oczekuj pomocy. Sprawa wygl康a tak, jak wygl康a. W豉軼iwie widzi (i czuje!) j ka盥y wyje盥瘸j帷y z W這szczowy w stron Czarncy. Ludzie, czy mi kto powie, sk康 te gigantyczne kratery pojawi造 si na tej 'drodze'? Omin掖 mnie zn闚 jaki deszcz meteor闚? ;( Cholera nie wybacz sobie... Ale co tam ze mn... Gorzej z moim samochodem... S逝chajcie, jak si oburzy 瞠 jego omin掖 ten deszcz meteor闚, za co on musi nadrabia i omija te kratery teraz, co nie idzie mu najlepiej i chyba robi mi na ...
  • 1 maj :)

(6)
    czy Wy te uwa瘸wacie 瞠 na samym pocz徠ku imprezy nikt nie przyjdzei?? a dopiero na 21 sei zjawia jak b璠zie gra豉 "gizda wieczoru" ? czy to nie jest bez sensu.. ? ten pocz徠kowy repertuar mogliby zminic. .. a co Wy o tym myslicie??
  • Je瞠li nie wiesz c to jest gra teranowa /Lapr zapraszam na stron: www.teksty.gildia.pl/andrzej_palka/gry_terenowe W pocz徠ku wakacji zamierzamy zorganizowac gr RPG na terenie w這szczowy lub okolic.Poszukujemy ch皻nych do pomocy przy tworzeniu(mile widziane do鈍iadczenie z sesjami RPG- system D&D lub podobne) oraz udzia逝 w grze. Zapraszamy wszystkie osoby czuj帷e klimat RPG oraz potrafi帷e uto窺amic si z odgrywan postaci.W celu uzuskania dodatkowych informacji prosz o ...
  • Szanowni Pa雟two,my pracownicy D.K.we W這szczowie,chcieliby鄉y zada Wam jedno wa積e pytanie: Kogo z artyst闚 chcieliby軼ie widzie we W這szczowie na Dni miasta? Prosimy o szybk odpowiedz.
  • Zamiast si ci庵le k堯ci, to mo瞠 zag這sujemy na naj豉dniejsze dziewczyny we W這szczowie... oczywi軼ie poza pluskiem, ja w tej konkurencji nie startuj, a pewnie bym zebra豉 sporo g這sik闚.
  • Mam wra瞠nie 瞠 w ostatnim czasie wszyscy jako zoboj皻nieli鄉y. Jako nie przejmujemy si tym, co robi nasza w豉dza. Ledwo co si zmusi貫m dzi do napisania komentarza w sprawie dyskryminacji pana Ostrowskiego, ze zm璚zeniem obejrza貫m te Wiadomo軼i trac帷 na to ochot po zobaczeniu twarzy Giertycha i Leppera. Gracze gie責owi te co usn瘭i, bo na wie嗆 o zbli瘸j帷ej si nowej koalicji z這t闚ka powinna spa嗆 ostro w d馧 a tu nic. Na forum aktywno嗆 te wyra幡ie zmala豉. Kiedy j...
  • Dlaczego wsadzasz kij w mrowisko i potem tch鏎zliwie uciekasz, kiedy Tobie zaczyna sie pali grunt pod nogami. Je郵i usuniesz jeszcze jeden w徠ek wszystkie Twoje posty wraz z obelgami do dyrekcji znienawidzonego przez Ciebie pracodawcy 穎ny. Twoje motto to pewnie: NIC TAK NIE CIESZY JAK NIESZCZE列IE DRUGIEGO. Do嗆 tego. pozdrowienia dla pana Panie m. pap......ski
  • Witam! wielu moich znajomych i ja zauwa篡li鄉y bardzo du膨 zmian w zachowaniu naszego burmistrza. Nie wiemy czym jest to spowodowane? Np. osobom kt鏎ym przez 3 lata nie k豉nia si nagle zacz掖, na zakupy je寮zi na obrze瘸 W這szczowy. Wida i boi si spotkania z niekt鏎ymi lud幟i aby nie ''nacharcha mu kto w t parszyw g瑿e'' bo jest tych ludzi bardzo wiele i napewno kto by to zrobi i napewno kto to zrobi. Apeluj aby po pracy jecha szybciutko do domu a na zakupy wysy豉 ...
  • Popularno嗆 forum spada -z uwagi na bzdury ,ploty i tematy nieistotne ! Pomijam j瞛yk -cz瘰to niezrozumia造 i wulgarny .疾nuj帷e jest to ,瞠 wiele os鏏 chowaj帷 si za anonimowo軼i rozgrywa swe w豉sne (prywatne ) rozrachunki ,wiele os鏏 odkry這 鈍ietny kana rozpowszechniania plotek - pom闚ie ! Wiele os鏏 fascynuje si informacjami pozyskanymi z forum nie zastanawiaj帷 si nad wiarygodno軼i danej informacji !! Wiele os鏏 pragnie sterowa opini, tworz帷 kilka ,login-闚 " o r騜nej...
  • Czy kto wie czy kompelks narciarski "G鏎ki 豉chowskie" ju ruszy? bo chcialbym sie wybra na wyci庵 krzese趾owy, ewentualnie na orczyk "na Kopcu" i jakie sa ceny za karnet. Podobno warunki doskonale, cala noc jezdzil ratrak. W koncu kiedy spadl snieg mozna pojezdzic na nartach. Znudzilo mi sie juz wygrzewanie w aquaparku i goracych zrodlach Klekotu.
  • Jestem absolwentem TPS-u i aktualnie pracuje w efektorze poniewa pracy w moim zawodzie nie ma dla mnie w naszym mie軼ie a przecie jest mleczarnia na kt鏎ej mia貫m praktyki i znam prace na tym zak豉dzie ale co mi pracy tam nie dano a sk豉da貫m tam podania kilkukrotnie ale bez powodzenia. Ale nie o to chodzi tylko o to 瞠 skoro ja tej pracy nie dosta貫m to my郵a貫m 瞠 jej nie ma ale jednak by豉 bo dosta j ch這pak bez wykszta販enia w tym kierunku w og鏊e niewiem czy ma jakie wykszta販enie ...
  • Gdzie lubicie je寮zi jakie macie swoje trasy jak cz瘰to je寮zicie a mo瞠 jakie wsp鏊ne wypady
  • co s康zicie o Naszym? W這szczowskim miesi璚zniku
  • Cze嗆, Wpisujcie swoje pro軸y i 篡czenia kt鏎e macie do nowego (po wyborach) burmistrza W這szczowy. wybory2006.echodnia.eu/zyczenia/ 砰czenia zostan po wyborach przekazane burmistrzowi.

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.