włoszczowa

włoszczowa

(245 wyników)
  • Poszukuję konsultantek i liderów z Włoszczowy i okolic do współpracy z firmą kosmetyczną Avon. Zgłosznia i wszelkie pytania proszę kierować na priv lub gg 2436276
  • Kto według Was zasługuje na największy szacunek i uznanie spośród mieszkańców Włoszczowy? Chodzi raczej o wszystkich mieszkańców poza politykami i działaczami partyjnymi( śliski temat) Chodzi mi o "zwykłych" ludzi takich z "branży" pro publico bono.
  • Oczekuję pomocy. Sprawa wygląda tak, jak wygląda. Właściwie widzi (i czuje!) ją każdy wyjeżdżający z Włoszczowy w stronę Czarncy. Ludzie, czy mi ktoś powie, skąd te gigantyczne kratery pojawiły się na tej 'drodze'? Ominął mnie znów jakiś deszcz meteorów? ;( Cholera nie wybaczę sobie... Ale co tam ze mną... Gorzej z moim samochodem... Słuchajcie, jak się oburzył że jego ominął ten deszcz meteorów, za co on musi nadrabiać i omijać te kratery teraz, co nie idzie mu najlepiej i chyba robi mi na ...
  • rapidshare.com/files/4455265/Krzysztof_S.rar.html 1. na dole ekranu kliknij przycisk free, 2. odczekaj 30-40 sekund 3. wpisz kod z obrazka do okienka obok, 4. kliknij przycisk download... obok wpisanego kodu 5. kliknij zapisz 6. otwórz i czytaj
  • 1 maj :)

(6)
    czy Wy też uważawacie że na samym początku imprezy nikt nie przyjdzei?? a dopiero na 21 sei zjawia jak będzie grała "gizda wieczoru" ? czy to nie jest bez sensu.. ? ten początkowy repertuar mogliby zminic. .. a co Wy o tym myslicie??
  • Na ul. Partyzantów mniej więcej naprzeciwko hurtowni z farbami zainstalowano pierwszy we Włoszczowie stacjonarny foto-radar. Radar ten jest skierowany na Kielce, więc fotografuje samochody wjeżdżające do Włoszczowy. Orientuje się może ktoś przy jakiej prędkości nasz radar robi zdjęcie. Słyszałem różne opnie na ten temat. Niektórzy mówią, że przy 60 km/h inni, że dopiero przy 70 km/h. Myślę, że jest to kwestia ustawienia urządzenia, a ja jestem ciekaw od jakiej prędkości u nas można dostać kos...
  • na której stacji we Włoszczowie jest najlepsze paliwo (benzynę), bo mam z nim od jakiegoś czasu trudność?
  • Jeżeli nie wiesz c to jest gra teranowa /Lapr zapraszam na stronę: www.teksty.gildia.pl/andrzej_palka/gry_terenowe W początku wakacji zamierzamy zorganizowac grę RPG na terenie włoszczowy lub okolic.Poszukujemy chętnych do pomocy przy tworzeniu(mile widziane doświadczenie z sesjami RPG- system D&D lub podobne) oraz udziału w grze. Zapraszamy wszystkie osoby czujące klimat RPG oraz potrafiące utożsamic się z odgrywaną postacią.W celu uzuskania dodatkowych informacji proszę o ...
  • Dlaczego wsadzasz kij w mrowisko i potem tchórzliwie uciekasz, kiedy Tobie zaczyna sie palić grunt pod nogami. Jeśli usuniesz jeszcze jeden wątek wszystkie Twoje posty wraz z obelgami do dyrekcji znienawidzonego przez Ciebie pracodawcy żony. Twoje motto to pewnie: NIC TAK NIE CIESZY JAK NIESZCZEŚCIE DRUGIEGO. Dość tego. pozdrowienia dla pana Panie m. pap......ski
  • Szanowni Państwo,my pracownicy D.K.we Włoszczowie,chcielibyśmy zadać Wam jedno ważne pytanie: Kogo z artystów chcielibyście widzieć we Włoszczowie na Dni miasta? Prosimy o szybką odpowiedz.
  • Zamiast się ciągle kłócić, to może zagłosujemy na najładniejsze dziewczyny we Włoszczowie... oczywiście poza pluskiem, ja w tej konkurencji nie startuję, a pewnie bym zebrała sporo głosików.
  • Mam wrażenie że w ostatnim czasie wszyscy jakoś zobojętnieliśmy. Jakoś nie przejmujemy się tym, co robi nasza władza. Ledwo co się zmusiłem dziś do napisania komentarza w sprawie dyskryminacji pana Ostrowskiego, ze zmęczeniem obejrzałem też Wiadomości tracąc na to ochotę po zobaczeniu twarzy Giertycha i Leppera. Gracze giełdowi też coś usnęli, bo na wieść o zbliżającej się nowej koalicji złotówka powinna spaść ostro w dół a tu nic. Na forum aktywność też wyraźnie zmalała. Kiedyś j...
  • Witam! wielu moich znajomych i ja zauważyliśmy bardzo dużą zmianę w zachowaniu naszego burmistrza. Nie wiemy czym jest to spowodowane? Np. osobom którym przez 3 lata nie kłaniał się nagle zaczął, na zakupy jeździ na obrzeża Włoszczowy. Widać iż boi się spotkania z niektórymi ludźmi aby nie ''nacharchał mu ktoś w tą parszywą gębe'' bo jest tych ludzi bardzo wiele i napewno ktoś by to zrobił i napewno ktoś to zrobi. Apeluję aby po pracy jechał szybciutko do domu a na zakupy wysyłał ...
  • Gdzie lubicie jeździć jakie macie swoje trasy jak często jeździcie a może jakieś wspólne wypady
  • Popularność forum spada -z uwagi na bzdury ,ploty i tematy nieistotne ! Pomijam język -często niezrozumiały i wulgarny .Żenujące jest to ,że wiele osób chowając się za anonimowością rozgrywa swe własne (prywatne ) rozrachunki ,wiele osób odkryło świetny kanał rozpowszechniania plotek - pomówień ! Wiele osób fascynuje się informacjami pozyskanymi z forum nie zastanawiając się nad wiarygodnością danej informacji !! Wiele osób pragnie sterować opinią, tworząc kilka ,login-ów " o różnej...
  • Czy ktoś wie czy kompelks narciarski "Górki łachowskie" już ruszył? bo chcialbym sie wybrać na wyciąg krzesełkowy, ewentualnie na orczyk "na Kopcu" i jakie sa ceny za karnet. Podobno warunki doskonale, cala noc jezdzil ratrak. W koncu kiedy spadl snieg mozna pojezdzic na nartach. Znudzilo mi sie juz wygrzewanie w aquaparku i goracych zrodlach Klekotu.
  • Jestem absolwentem TPS-u i aktualnie pracuje w efektorze ponieważ pracy w moim zawodzie nie ma dla mnie w naszym mieście a przecież jest mleczarnia na której miałem praktyki i znam prace na tym zakładzie ale coż mi pracy tam nie dano a składałem tam podania kilkukrotnie ale bez powodzenia. Ale nie o to chodzi tylko o to że skoro ja tej pracy nie dostałem to myślałem że jej nie ma ale jednak była bo dostał ją chłopak bez wykształcenia w tym kierunku w ogóle niewiem czy ma jakieś wykształcenie ...
  • co sądzicie o Naszym? Włoszczowskim miesięczniku
  • Cześć, Wpisujcie swoje prośby i życzenia które macie do nowego (po wyborach) burmistrza Włoszczowy. wybory2006.echodnia.eu/zyczenia/ Życzenia zostaną po wyborach przekazane burmistrzowi.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.