w brzuchu

w brzuchu

(26 wyników)
  • Hej, mam dziwny problem - 2 dni współżyłam dnia którego wypada owulacja i następnego, stosując jedynie stosunek przerywany (tak,nie jestem głupia - zdaję sobie sprawę z ryzyka, ale mam 28 lat, dobrą pracę i męża, więc generalnie wpadka to nie byłby duży problem:)). Dzisiaj od rana czuję się jakoś dziwnie (pomijając ogromne rozleniwienie), czuję jakby w całej dolnej partii brzucha coś przelewało mi się z jednej na drugą stronę, bulgotało i ssało. Może moje pytanie jest głupie, ale czy kt...
  • Witam, może ktoś się spotkał z takimi objawami. Półtora roku temu miałam cesarkę i od tamtej pory mam problemy z brzuchem. W zasadzie nic mnie nie boli, ale bardzo często (kilkanaście razy dziennie minimum) "przelewa" mi się w brzuchu, bulgocze. Najgorzej jest w pozycji leżącej na plecach, ale pojawia się to w różnych sytuacjach. To bardzo krępujące, szczególnie w pracy w czasie zebrań itp. bo odgłosy są naprawdę głośne. Byłam przez długi czas na diecie lekkostrawnej, ale to nic nie zmien...
  • Mam pytanko, mam podejrzenia potwierdzone testem ciążowym :) Rzecz w tym że od czasu kiedy zaszłam w ciążę codziennie jak się kłade do łóżka i leżę na plecach masakrycznie burczy mi w brzuchu i mi sie takjakby "przelewa":). Czy jest to związane z ciążą czy jest to zupełny przypadek?:). Czy może któraś z was tez spotkała się z czymś takim? miłego wieczoru
  • Jem i czuję się głodna, nawet w trakcie jedzenia i chwilę po po prostu burczy mi w brzuchu i mam taki posmak w ustach jak się jest głodnym. Tyję przez to bo nie mam w ogóle uczucia sytości. Wkurza mnie to, bo głód to nieprzyjemne uczucie. Czy to coś z moją głową czy to mogą być oznaki jakiejś choroby? Nigdy tak nie miałam.... i nie jestem w ciąży.
  • Witajcie! Mam problem i proszę o pomoc, bo nie wiem jak tą sytuację rozwiązać. 14 maja mija dokladnie 10 mcy po cc, tak jak wiekszość mam strasznie balam się zciągnięcia szwow, zciągala mi je pielegniarka która robiła to 1 raz w życiu, nitka rwala się ok 6 razy, a ja z zabiegowego wyszlam mokra jak kura po deszczu! ponoć jak p. ją złozyła do kupy, to wygladało jakby cala już wyszla... około 3 tyg po wyjsciu ze szpitala kiedy odpadaly mi strupki z rany,zauważylam że z ciala wystaje mi nit...
  • Mam takie pytanie czy spotkałyście się kiedyś ze zjawiskiem takiego 'pykania'pojedyńczego mięśnia w brzuchu? to takie wrażenie jakby dziecko kopało? jeśli tak to ile coś takiego może trwać bo mnie trzyma już drugi dzień
  • Witam. Bardzo często mi w brzuchu burczy i jest to dla mnie męczące. Chciałam zaznaczyć, że jem normalne posiłki ale z umiarem. Od czego to jest? Czy są jakieś tabletki, które można zapobiec lub ulżyć? Za odpowiedzi serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.
  • Mam wielki problem, za każdym razem jak coś zjem w ciągu dnia, robi mi sie tzw. balon w brzuchu..., tak jakby cały brzuch wypełniał się powietrzem:( Wydaje mi sie ze nie zalezy to od mojej diety, po odzywiam sie raczej zdrowo, nie jestem tez otyła ( 174 cm, 62kg ). Jest to bardzo uciążliwe, szczególnie gdy jestem poza domem, mam wrażenie że bolą mnie wszystkie wnętrzności. Dodam też, że raczej nie są to zwykłe wzdęcia, chyba że się mylę, ale czy znacie jakiś sposób by temu zaradzić? Czy...
  • w ciąży brzuch miałam ogromny i rozeszły mi się mięśnie. po pół roku wszystko miało wrócić do normy, ale niestety nadal mam dziurę wzdłuż pępka na głębokość 2 cm. czy któraś miałą podobnie? można to skorygować ćwiczeniami, czy potrzebna operacja?
  • Dziś od rana cały dzień mam dziwne kłucie w brzuchu z boku. Czuję je wyraźnie głęboko w środku, po prawej stronie nisko, promieniuje tak jakoś do tyłu do pleców. Są to takie bardzo szybkie, przeszywające ukłucia, jakby ktoś szpilkę wsadzał, jakby trwały dłużej byłyby bolesne ale trwają ułamki sekund. Aha i to kłucie zaczynając się na brzuchu promieniuje pod koniec w dół do pachwiny, ale czasami, a czasami nie. Co to kurcze jest??
  • Problem pozornie banalny, ale mocno komplikujący życie. Bardzo częste, trwające od dawna głośnie burczenie w brzuchu. Może któraś z Was miała podobny problem i podpowie, co zrobić?Byłabym wdzięczna - ta kłopotliwa przypadłość ostanio uniemozliwia mi normalne zyce - wyobrażacie sobie jak gapią sę wszyscy na sali wykładowej gdy komuś nieustająco przez 1,5 h burczy głośno w brzuchu?!CZekam niecierpliwie na dobre rady - acha, Espumisan nie skutkuje niestety...
  • Dzisiaj w nocy obudził mnie silny ból żołądka. Miałam wrażenie, jakby ktoś mi po prostu go miażdżył, nakłuwał i ściskał. Potem ból przeniósł się na dolne partie brzucha i podbrzusza. Miałam wrażenie, że jest we mnie potężny balon, który mnie rozpycha od środka. To tak jakby, mega wzdęcie połączone z "zakwasami" mięśni, po intensywnych ćwiczeniach. Całą noc się męczyłam. Wzięłam No-spę, ból żołądka minął, ale nadal czuję, że w brzuchu mam wielki balon. Nie mogę chodzić, głębiej odd...
  • pomozcie!!! burczenie w brzuchu... mam dosc smieszny dla innych, ale niestety nie dla mnie, problem dotyczacy przerazliwe glosnego burczenia w brzuchu, gdy jestem chociaz lekko glodna lub gdy zaczynam sie stresowac... poradzcie jak wiecie jak sobie z tym poradzic, bo wszelkiego rodzaju posiedzenia i narady, w ktorych uczestnicze jako sluchacz napawaja mnie przerazeniem. dzieki i pozdrawiam
  • Witam. Mam 21 lat i pewien problem. Od jakiegoś czasu a konkretnie od ok. 3 tyg. mam dziwne bóle brzucha. Czasami nawet nie potrafię określić jakie to są bóle. Czasami boli mnie w prawej dolnej części i promieniuje do pleców.Czasami boli nad pępkiem pod żebrami i przy uciskaniu wyczuwam lekki ból. Drętwieje mi też prawa ręka. Zaznaczę, że palę papierosy. Po jedzeniu czuję dyskomfort w brzuchu, uczucie pełności nawet po małej ilości jedzenia. Jestem osłabiona, po 8 godz. pracy marzę ty...
  • Mam do was pytanie co mi moze byc,kochalam sie 2 miesiace temu w tamtym miesiacu okres mialam regularnie ale po tamtym okresie nie odbylam stosunku,teraz spoznia mi sie okres nie wiem co sie dzieje robilam juz test wynik negatywny a ja czuje sie jakby mi cos siedzialo w brzuchu,doradzcie mi co zrobic.Nie mam nawet czasu isc do ginekologa bo pracuje od rana do nocy.
  • test

(5)
    czy test ciazowy zrobiony w trakcie brania tabletek anty bedzie wiarygodny?? czy trzeba go zrobic w trakcie 7 dniowej przerwy?? wszystkie krwawienia wystapily tak jak powinny ale jednak mam pewne obawy ze jestem w ciazy... martwia mnie takie pojawiajace sie w brzuchu babelki i burczenie... co to moze byc?? miala tak ktoras z was??
  • słuchajcie czy to normalne czy cos nie wieczorami (wtedy slysze a wdzień to tylko jakby banki mi pekały w brzuchu) straszliwie przelewa mi sie w brzuchu, normalnie jakby ktos mial dwa kubeczki i z jednego w drugi...duzo pije ale...; dodatkowo jak tylko zjem cos ciezko strawnego jakis fast-food to od razu zaparcia...tak mam czy powinnam sie niepokoic...
  • Od kilku dni czuje w brzuchu jakby dziecko kopało a w ciąży nie jestem,zawsze to nastepuje jak się położe. Co jest tego przyczyną?
  • Byłam u dwóch ginekologów, robili badanie ginekologiczne, cytologie, wszystko niby w porzadku a mnie tam cały czas cos w brzuchu boli, oni twierdza ze wymyslam co o tym myslec?
  • jak silne uderzenie w brzuch może uszkodzić wczesny /3msc/ płód?
« poprzednie 1 2
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.