w ciąży

w ciąży

(1494 wyniki)
  • Czy w ogóle można schudnąć w ciąży i ile? Jestem osobą dobrze zbudowaną i mam nadwagę do tego. Myślę o dziecku ale waham się. Na piszcie cokolwiek. Podzielcie się ze mną. Dziękuję z góry za każdego posta. Proszę o wsparcie.
  • Mam regularne 28- dniowe cykle. Czy jest możliwe zajście w ciążę 1,5 dnia przed okresem? Dziś dostałam okres ale cały czas się obawiam mimo to, bo słyszałam, ze często pojawia się jeszcze jedna miesiączka. Czy zażycie tabletki 72 h będzie konieczne?
  • witajcie! od prawie 2 lat nie udaje mi się zajść w ciążę. ja mam wszystko drożne, mąż przebadany ale nie robiłam badania hormonów(lekarka nic nie wspominała i z tego też powodu chyba zmienię ginekologa ... :/) czy Wy jesteście w stanie mi odpowiedzieć jakie hormony zbadać, wiem że na forum był wątek w którym było wszystko wyszczególnione ale nie umiem go odnaleźć:( było też coś o konkretnym dniu w którym te badania zrobić,pomożecie mi?
  • Cześć Proszę was serdecznie o pomoc może ktoś się na tym zna. Zacznę od początku dwa lata temu będąc w ciąży miałam podejrzenie cukrzycy pamietam, że po wypiciu glukozy miałam wyniki ok 140 mg/dl . Wynik przekroczył normę tylko nieznacznie, leżałam w szpitalu parę razy zmierzyli mi cukier i to wszystko ani porady diabetologicznej nie miałam ani żadnych zaleceń nic. Teraz po dwóch latach zrobiłam sobie badania kontrolne i wyszedł mi cukier na czczo 105. Lekarz kazał mi zrobić krzywą cukrow...
  • Witajcie. Chciałabym dowiedzieć się, czy istnieje duza możliwosć, ze zaszłam w ciażę. Straszne się martwię, nie jestem gotowa na dziecko. Kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem prawdopodobnie w dniu mojej owulacji. Mielismy prezerwatywe, która nie pękła, wytrysk nastapił we mnie w prezerwatywie. Po wszystkim chłopak sciągnał rezerwatywę i ja wyrzucił. Minęły 2 tygodnie, jutro lub pojutrze powinnam dostać okres, ale zauwazylam jakieś zmiany w moich sutkach, sa jakieś takie jakby większe i...
  • Byłam już u 2 ginekologów, zbadali mnie, zrobili USG, wszystko ok. Radzili się nie stresować i dalej próbować. Podobno po 2 latach bezowocnych starań można się zastanawiać nad jakimiś leczeniem. Ostatnio robiłam TSH, wyszło mi 5,3 gdzie norma do 5 i teraz się zastanawiam czy to nie powód? Myślę też o kupnie pasków owulacyjnych bo chyba moje obserwacje śluzu na nic się zdają :( Co radzicie?
  • Mam 14 lat i jestem w ciąży. Zrobiłam 4 testy i wyniki były pozytywne? co ja mam teraz zrobić? Rodzicom boję się powiedzieć. Powiedziałam tylko koleżance i chłopakowi, ale on mnie od tej chwili unika i udaje, że prawie mnie nie zna i chłopakowi, ale on mnie od tej chwili unika i udaje, że prawie mnie nie zna. Czy da się to jakoś naturalnie usunąć bez chodzenia do ginekologa, wolałabym jakąś pośrednią metodę. I jak to ukryć przed rodzicami żeby o niczym nie mieli pojęcia. Proszę pomóżcie bo ni...
  • Witam, potrzebuje pilnie porady. W posiewie moczu wyszło mi e. coli. Moja pani gin. przepisała mi najpierw furagin, następnie jakiś antybiotyk w proszku do wypicia coś na M..ale niestety nie pamiętam nazwy i zaraz po nim brałam Zinnat. Kupiłam sobie również w aptece 100%sok z żurawiny i wypiłam całą butelkę. Niestety nic to nie dało. To paskudztwo nadal jest:( Wczoraj gin. przepisała mi Nolicin. Wykupiłam, czytam ulotkę a tam jak byk pisze, że nie należy brac w okresie ciąży a ja jestem przy ...
  • Witam, Mam następujący problem: macica w przodozgięciu, część pochwowa szyjki macicy znajduje się powyżej pierścieniowatego przewężenia w szczycie pochwy. Czy to wszystko może być powodem tego że nie mogę zajść w ciążę? Od około 2 lat staramy się z mężem i nadal nic. Jeden lekarz mówi że nie będzie problemów z zajściem iny mówi że nie zajdę w ciążę to jak to w końcu jest z tą moją budową????
  • Witam, mam pytanie czy istnieje możliwość, żeby kobieta która miała miesiączkę w terminie 01.08 - 04.08 zaszła w ciążę jeżeli stosunek bez zabezpieczeń odbył się w dniach 25.08 -27.08 ? (termin dni bezpłodnych). Dodam, że w drugim tygodniu czerwca byliśmy na urlopie zwiazanym z trudami podróży. Proszę o pomoc
  • Bardzo proszę żeby któraś z dziewczyn mi wyjaśniła bo zaczynam się martwić. Tak się stało że między 3 a 5 tyg po cesarskim cięciu uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia. Byłam przekonana że zajście w ciążę tak szybko po porodzie jest niemożliwe. Wiem że to głupota i to pewnie przez hormony tak mi odbiło. Ale teraz zastanawiam się czy któraś z dziewczyn zaszła w ciążę tak szybko? Ja nie karmię piersią od początku, odciągałam pokarm ale dość nieregularni. Teraz mija już prawie 8 tydzień od poro...
  • witam, mam pytanie, czy moge byc w ciazy? wspolzylam z chlopakiem w dni plodne doszlo do wytrysku. tydzien przed spodziewana miesiaczka mialam przez 2 dni bardzo male plamienia jasnej krwi (podchodzace pod roz) miesiaczka spoznila mi sie o jeden dzien trwala przez dwa dni , potem 2 dni przerwy i znow 2 dni,juz mniej obfite. mniej wiecej od tego dnia co mialam rozowe plamienia ciagle kuja (jak przy owulacji lub przy okresie)jajniki trwa to juz miesiac czasu. mam zawroty glowy od czasu do czasu...
  • Trzy i pół tygodni temu kochałam się ze swoim chłopakiem. Od kilku dni boli mnie w dole w brzucha, mdli, mam zawroty głowy i strasznie bolą mnie plecy. Czy to możliwe, żebym była w ciąży, tym bardziej, że 2 dni po stosunku miałam krwiawienie, choć nie tak obfite jak zazwyczaj.
  • Witam, Staramy się o dziecko. Być może coś już w tym cyklu zaskoczyło, nie wiem, zdecydowanie za wcześnie, żeby robić test czy betę z krwi. W związku z tym pytanie - czy można w ciąży wykonywać scaling? Jutro idę do dentysty i chciałabym sobie przy okazji usunąć kamień. Czy to bezpieczne, zakładając, że w ciążę już zaszłam? Może pytanie wyda się Wam idiotyczne, skoro nawet nie wiem, czy w ciąży jestem, ale jestem po ciążowych przejściach już i teraz świruję.
  • Miałam okres 10 lub 11 lipca a następny 9 sierpnia czyli moj cykl trwa 29/30 dni czy jeśli spałam z chłopakiem 13 sierpnia, ale nie spuścił się we mnie mogę zajść w ciąże?
  • boli ciągle, uciążliwie i nie daje mi się nad niczym skupić. Lekarz powiedział, że mogę łykać paracetamol ale zapomniałam ile tabletek na dobę. Czy ktoś wie ile nie zaszkodzi dziecku? Z góry dziękuję za poradę
  • 26 listopada miałam @ razem z samoistnym poronieniem, mój cykl zazwyczaj trwa około 40 dni, ale różnie bywało. 24 grudnia dostałam @, tak jakoś jak dla mnie za wcześnie, ale cieszyłam się, że wszystko wróciło do normy, że po poronieniu wszystko się wyregulowało, że dalej będziemy mogli się starać o dzidzię. Jednak to krwawienie trwało tylko 3 dni i było bardzo skąpe, właściwie to nazwałabym to mocniejszymi plamieniami. Od 1 stycznia pobolewają mnie piersi, brzuch, głowa, lekki s...
  • Mam pytanie: Otórz zastanawiam sie czy mogłam zajść w ciąże przed miesiączką? Stosunek odbylam 10sierpnia a miesiączke mialam 15sierpnia.Po miesiączce również odbywały sie stosunki.Moj cykl menstruacyjny trwal od dłuzszego czasu 23-24dni.Byłam 4grudnia na usg i według niego moja ciąża liczy 21tygodni a termin porodu mam wyznaczony na 16maja 2010r.Czyli według moich obliczen do zapłodnienia doszło 10sierpnia.Czy jest to możliwe? Bardzo mnie to ineresuje poniewaz kilka znajomych be...
  • Witam wszystkich.Mam takie pytanko.Poniewaz mnie to meczy to postanowiłam napisać.Moje cykle trwaja co 29-32 dni.Współżycie było w 5,6 i 7 dniu cyklu bez zabezpieczenia i to było zaraz po skończonej miesiączce która trwała 4 dni.Od tamtej pory nie współżyłam.Czy mogę byc w ciąży?zaznaczyć chcę że zrobiłam sobie test ciazowy w 26 dniu cyklu i wyszedł negatywny.Czy test jest wiarygodny?Czy może jest za wcześnieaby wykrył ciążę.Wcześniejsz testy któe robiłam mnie nie zawiodły, ale ...
  • Niektóre kobiety rygorystycznie przestrzegają zasad - inne odwrotnie: lekceważą nawet te podstawowe (mam na myśli nałogi). Jak zachować rozsądek? Moim zdaniem na liście rzeczy podejrzanych i zakazanych, oczywiście nie wymieniam papierosów i alkoholu - bo to oczywista oczywistość, są: - kawa, herbata zielona i biała (choć są zdrowe to mają niekorzystny wpływ na rozwój komórek) - sztuczne dodatki spotykane np.w jogurtach, typu skrobia modyfikowana itd., - sery miękkie i pleśni...
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.