w ciąży

w ciąży

(1494 wyniki)
  • Czy w ogóle można schudnąć w ciąży i ile? Jestem osobą dobrze zbudowaną i mam nadwagę do tego. Myślę o dziecku ale waham się. Na piszcie cokolwiek. Podzielcie się ze mną. Dziękuję z góry za każdego posta. Proszę o wsparcie.
  • Mam regularne 28- dniowe cykle. Czy jest możliwe zajście w ciążę 1,5 dnia przed okresem? Dziś dostałam okres ale cały czas się obawiam mimo to, bo słyszałam, ze często pojawia się jeszcze jedna miesiączka. Czy zażycie tabletki 72 h będzie konieczne?
  • witajcie! od prawie 2 lat nie udaje mi się zajść w ciążę. ja mam wszystko drożne, mąż przebadany ale nie robiłam badania hormonów(lekarka nic nie wspominała i z tego też powodu chyba zmienię ginekologa ... :/) czy Wy jesteście w stanie mi odpowiedzieć jakie hormony zbadać, wiem że na forum był wątek w którym było wszystko wyszczególnione ale nie umiem go odnaleźć:( było też coś o konkretnym dniu w którym te badania zrobić,pomożecie mi?
  • Cześć Proszę was serdecznie o pomoc może ktoś się na tym zna. Zacznę od początku dwa lata temu będąc w ciąży miałam podejrzenie cukrzycy pamietam, że po wypiciu glukozy miałam wyniki ok 140 mg/dl . Wynik przekroczył normę tylko nieznacznie, leżałam w szpitalu parę razy zmierzyli mi cukier i to wszystko ani porady diabetologicznej nie miałam ani żadnych zaleceń nic. Teraz po dwóch latach zrobiłam sobie badania kontrolne i wyszedł mi cukier na czczo 105. Lekarz kazał mi zrobić krzywą cukrow...
  • Byłam już u 2 ginekologów, zbadali mnie, zrobili USG, wszystko ok. Radzili się nie stresować i dalej próbować. Podobno po 2 latach bezowocnych starań można się zastanawiać nad jakimiś leczeniem. Ostatnio robiłam TSH, wyszło mi 5,3 gdzie norma do 5 i teraz się zastanawiam czy to nie powód? Myślę też o kupnie pasków owulacyjnych bo chyba moje obserwacje śluzu na nic się zdają :( Co radzicie?
  • Witajcie. Chciałabym dowiedzieć się, czy istnieje duza możliwosć, ze zaszłam w ciażę. Straszne się martwię, nie jestem gotowa na dziecko. Kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem prawdopodobnie w dniu mojej owulacji. Mielismy prezerwatywe, która nie pękła, wytrysk nastapił we mnie w prezerwatywie. Po wszystkim chłopak sciągnał rezerwatywę i ja wyrzucił. Minęły 2 tygodnie, jutro lub pojutrze powinnam dostać okres, ale zauwazylam jakieś zmiany w moich sutkach, sa jakieś takie jakby większe i...
  • Mam 14 lat i jestem w ciąży. Zrobiłam 4 testy i wyniki były pozytywne? co ja mam teraz zrobić? Rodzicom boję się powiedzieć. Powiedziałam tylko koleżance i chłopakowi, ale on mnie od tej chwili unika i udaje, że prawie mnie nie zna i chłopakowi, ale on mnie od tej chwili unika i udaje, że prawie mnie nie zna. Czy da się to jakoś naturalnie usunąć bez chodzenia do ginekologa, wolałabym jakąś pośrednią metodę. I jak to ukryć przed rodzicami żeby o niczym nie mieli pojęcia. Proszę pomóżcie bo ni...
  • Witam, potrzebuje pilnie porady. W posiewie moczu wyszło mi e. coli. Moja pani gin. przepisała mi najpierw furagin, następnie jakiś antybiotyk w proszku do wypicia coś na M..ale niestety nie pamiętam nazwy i zaraz po nim brałam Zinnat. Kupiłam sobie również w aptece 100%sok z żurawiny i wypiłam całą butelkę. Niestety nic to nie dało. To paskudztwo nadal jest:( Wczoraj gin. przepisała mi Nolicin. Wykupiłam, czytam ulotkę a tam jak byk pisze, że nie należy brac w okresie ciąży a ja jestem przy ...
  • Witam, Mam następujący problem: macica w przodozgięciu, część pochwowa szyjki macicy znajduje się powyżej pierścieniowatego przewężenia w szczycie pochwy. Czy to wszystko może być powodem tego że nie mogę zajść w ciążę? Od około 2 lat staramy się z mężem i nadal nic. Jeden lekarz mówi że nie będzie problemów z zajściem iny mówi że nie zajdę w ciążę to jak to w końcu jest z tą moją budową????
  • Witam, mam pytanie czy istnieje możliwość, żeby kobieta która miała miesiączkę w terminie 01.08 - 04.08 zaszła w ciążę jeżeli stosunek bez zabezpieczeń odbył się w dniach 25.08 -27.08 ? (termin dni bezpłodnych). Dodam, że w drugim tygodniu czerwca byliśmy na urlopie zwiazanym z trudami podróży. Proszę o pomoc
  • Bardzo proszę żeby któraś z dziewczyn mi wyjaśniła bo zaczynam się martwić. Tak się stało że między 3 a 5 tyg po cesarskim cięciu uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia. Byłam przekonana że zajście w ciążę tak szybko po porodzie jest niemożliwe. Wiem że to głupota i to pewnie przez hormony tak mi odbiło. Ale teraz zastanawiam się czy któraś z dziewczyn zaszła w ciążę tak szybko? Ja nie karmię piersią od początku, odciągałam pokarm ale dość nieregularni. Teraz mija już prawie 8 tydzień od poro...
  • Trzy i pół tygodni temu kochałam się ze swoim chłopakiem. Od kilku dni boli mnie w dole w brzucha, mdli, mam zawroty głowy i strasznie bolą mnie plecy. Czy to możliwe, żebym była w ciąży, tym bardziej, że 2 dni po stosunku miałam krwiawienie, choć nie tak obfite jak zazwyczaj.
  • Witam, Staramy się o dziecko. Być może coś już w tym cyklu zaskoczyło, nie wiem, zdecydowanie za wcześnie, żeby robić test czy betę z krwi. W związku z tym pytanie - czy można w ciąży wykonywać scaling? Jutro idę do dentysty i chciałabym sobie przy okazji usunąć kamień. Czy to bezpieczne, zakładając, że w ciążę już zaszłam? Może pytanie wyda się Wam idiotyczne, skoro nawet nie wiem, czy w ciąży jestem, ale jestem po ciążowych przejściach już i teraz świruję.
  • Miałam okres 10 lub 11 lipca a następny 9 sierpnia czyli moj cykl trwa 29/30 dni czy jeśli spałam z chłopakiem 13 sierpnia, ale nie spuścił się we mnie mogę zajść w ciąże?
  • 26 listopada miałam @ razem z samoistnym poronieniem, mój cykl zazwyczaj trwa około 40 dni, ale różnie bywało. 24 grudnia dostałam @, tak jakoś jak dla mnie za wcześnie, ale cieszyłam się, że wszystko wróciło do normy, że po poronieniu wszystko się wyregulowało, że dalej będziemy mogli się starać o dzidzię. Jednak to krwawienie trwało tylko 3 dni i było bardzo skąpe, właściwie to nazwałabym to mocniejszymi plamieniami. Od 1 stycznia pobolewają mnie piersi, brzuch, głowa, lekki s...
  • Mam pytanie: Otórz zastanawiam sie czy mogłam zajść w ciąże przed miesiączką? Stosunek odbylam 10sierpnia a miesiączke mialam 15sierpnia.Po miesiączce również odbywały sie stosunki.Moj cykl menstruacyjny trwal od dłuzszego czasu 23-24dni.Byłam 4grudnia na usg i według niego moja ciąża liczy 21tygodni a termin porodu mam wyznaczony na 16maja 2010r.Czyli według moich obliczen do zapłodnienia doszło 10sierpnia.Czy jest to możliwe? Bardzo mnie to ineresuje poniewaz kilka znajomych be...
  • boli ciągle, uciążliwie i nie daje mi się nad niczym skupić. Lekarz powiedział, że mogę łykać paracetamol ale zapomniałam ile tabletek na dobę. Czy ktoś wie ile nie zaszkodzi dziecku? Z góry dziękuję za poradę
  • Witam wszystkich.Mam takie pytanko.Poniewaz mnie to meczy to postanowiłam napisać.Moje cykle trwaja co 29-32 dni.Współżycie było w 5,6 i 7 dniu cyklu bez zabezpieczenia i to było zaraz po skończonej miesiączce która trwała 4 dni.Od tamtej pory nie współżyłam.Czy mogę byc w ciąży?zaznaczyć chcę że zrobiłam sobie test ciazowy w 26 dniu cyklu i wyszedł negatywny.Czy test jest wiarygodny?Czy może jest za wcześnieaby wykrył ciążę.Wcześniejsz testy któe robiłam mnie nie zawiodły, ale ...
  • Niektóre kobiety rygorystycznie przestrzegają zasad - inne odwrotnie: lekceważą nawet te podstawowe (mam na myśli nałogi). Jak zachować rozsądek? Moim zdaniem na liście rzeczy podejrzanych i zakazanych, oczywiście nie wymieniam papierosów i alkoholu - bo to oczywista oczywistość, są: - kawa, herbata zielona i biała (choć są zdrowe to mają niekorzystny wpływ na rozwój komórek) - sztuczne dodatki spotykane np.w jogurtach, typu skrobia modyfikowana itd., - sery miękkie i pleśni...
  • Witam Proszę o odpowiedź:) 25 października miałam miesiączkę, cykle mam regularne ok 30 dniowe. 6 listopada pękła nam guma, po 4 godzinach wzięłam tabletkę Escapelle. Następnego dnia ok godziny 18 mąż doprowadził mnie do WIELKIEGO orgazmu i nie zważając na konsekwencje doszedł we mnie. Po 3 godzinach powtórzyliśmy stosunek bez zabezpieczenia. Proszę powiedźcie czy istnieje możliwość zajścia w ciążę, dzięki za rady:)

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.