w ciąży

w ciąży

(22 wyniki)
  • mam suke owczarka niemieckiego cieczka jej sie juz konczy a wczoraj dorwal ja na podworku maly kundelek. calego zajscia nie widzialam bo ona byla na dworze ok 15 min i nie wiem czy przedostal sie przed chwila za nim wyszlam po nia czy buszowali juz te 15 min, dodam takze ze jesli mu sie nie polozyla to on na stojaco by nie dosięgnol bo byl zbyt maly i nie wiem co mam zrobic? w tym roku mialam zamiar ja wysterylizowac. poszlam do dwoch weterynarzy jeden mowil o zastrzykach a drugi zeby poczeka...
  • Moja sunia york jest w ciąży od trzeciego tygodnia ciąży nie ma apetytu tylko pije wodę byłam z nią u weterynarza pan weterynarz powiedział ze suczki w tym czsie tak mają i moze do końca ciąży tak się utrzymywac dopiero po porodzie będzie miec apetyt czy ktoś miał podobną sytuację bo mnie to martwi nie wyobrażam sobie takiej głodówki w tym stanie suczka jest wesoła nie ma temperatury dziękuję za wszelkie porady.
  • Moja kotka ciągle biega po dworze. Cześto widuje ją nawet z innymi kotami.Znajomi mówią, że kotka mi troche utyła, a przeciez nie powiekszyłam jej dawki jedzenia. I nadodatek zaczęła się strasznie łasić i prosi o więcej pokarmu.A do weterynarza nie chcem z nią iść bo dla niej to będzie wielki stres! niewiem co robić pomóżcie prosze!!
  • Trzy dni temu nabyliśmy rodzeństwo kociąt w wieku 7 miesięcy. Nie są jeszcze wysterylizowane... Czy to możliwe żeby w takim wieku kotka mogła mieć ruję i zajść w ciążę?? Jeśli tak by się stało, czy kocięta skazane są na śmierć??
  • Mam parkę psów rasy Basset Hound.Pies ma skończone dwa lata, suka rok.Sukę odkupiłem od poprzednich właścicieli gdy miała 7 miesięcy,dlatego nie wiem czy obecna cieczka jest pierwszą czy może już drugą.Czy ma to jekieś znaczenie?Pies nie ma żadnego doświadczenia w kryciu.Krwawienie u suki rozpoczęło się 1-go stycznia, a zakończyło się około 10-go.Para jest ze sobą cały czas.Po jakim czasie można zauważyć,że suka jest w ciąży?Czy w jej wieku (14 miesiecy)jest to bezpieczne?
  • Witam, pytanie jak w temacie, dodam ze dotyczy poldomowej kotki. W ubieglym roku ktos podrzucil w okolicy domu moich rodzicow mloda kotke. Prawdopodobnie domowa, bo byla czysta, odkarmiona, dosc oswojona - pozwala sie glaskac (na swoich warunkach), ale nie wziac na rece. Okolica jest spokojna i "kot-friendly", kotka jest regularnie dokarmiana, znalazla schronienie w piwnicy (ma tam legowisko), do klatki schodowej i dalej nie probuje i nie chce wejsc. Kotka przez caly dzien przebywa ...
  • bardzo proszę raz na zawsze rozwiać moje watpliwosci w temacie toksoplazmozy a ludzkiej ciazy.... Bardzo bardzo bede wdzieczna
  • 1 stycznia z posesji na Służewcu wydostały się dwa psy : 2-LETNI podpalany OWCZAREK niemiecki z tatuażem w uchu nr A241 wabi się Dakar, być może trzyma się z wilkowatą czarną lekko podpalaną kudłatą 7 m-czną suczką Vegą. Jeśli ktoś je przetrzymuje proszę o kontakt. Bardzo za nimi tęsknimy Pies będzie wymagał dalszego leczenia, a suczka może być szczenna. Zwrócę koszty. NAGRODA !!! Karolina R. tel. kom. 0-501-442-366 (proszę dać choćby sygnał na komórkę a ja oddzwonię!) tel. (2...
  • co mam zrobić? nie chce jej kastrowac. w domu nie ma obawy, ale latem spedzi 1-2 tygodnie na wsi skad pochodzi. czy sa jakies skuteczne zastrzyki? tabletki?
  • Mam ogromny dylemat. Moja jamniczka jest w 62 dniu ciąży i powinna właśnie rodzić,ale ona chyba wcale nie jest w ciąży. Nie jest gruba tak jak w pierwszej ciąży. (miała wtedy 7 szczeniaków). Waży 9,5 kg i ma wieksze sutki. Ale brzuch jest mniejszy niż ostatnio. Kiedy przygotowywałam jej legowisko gdzie mogłaby spokojnie urodzić, dzielnie mi w tym pomagała,ale teraz nawet na nie nie spojrzy(chyba ze idzie spać). Ile powinien ważyć jamnik miniaturka? Kora jest pod kontrolą weterynarza, kt...
  • Moja kotka ma niecałe 5 miesięcy. Od kilku godzin zachowuje się dosyć dziwnie, nie je, chodzi i płacze, tarza się po podłodze, podnosi i wygina tył do góry
  • Moja kotka była przedwczoraj i wczoraj na kryciu u kocura. Ale pokryl ją tylko 3 razy - przedwczoraj 2 razy, a wczoraj raz. złączeie trwało krótko - do 10 sekund. Czy to może starczyc, żeby kotka zaszła?? Czy takie kilkusekundowe polączenie jest prawidlowe, czy powinno trwać dłóżej? Prosilabym o opinie wetrynarza i doświadczonych w hodowli, bo czeka mnie teraz męczące czekanie, a chcialabym wiedziec, czy wogole mam na co liczyć?
  • Bardzo proszę o informację czy po ok. 10 dniach można farmakologicznie usunąć niechcianą ciążę u suki. Nie jest to mój pies, wiem tylko, ze w czasie rui uciekła parę razy z boksu więc na 100 % jest w ciąży, a jest jeszcze jej 1 szczeniak z listopada, który szuka nowego domu i nie może znaleźć. Obawiam się, że nic się nie da zrobić i młode trzeba będzie uspić. Suka ma ok. 8 lat i jest duża
  • Mam wolnożyjące koty na strychu, czekałam aż skończą 7 miesięcy żeby je wysterylizować, ale niestety nie odpilnowałam i u jednej zaczęła się ruja i dziś jakiś kocur sąsiada ją dopadł, i teraz pytanie co robić? Drugiej od razu dałam tabletkę, ale ta jest cała w amoku i łazi do tego kocura. Czy jest sens dawac tabletkę, czy już za późno? Co mam teraz zrobić? Nie chcę żeby miała młode, bo jest malutka, a poza tym mam 5 kotów i nie chcę więcej. Reszta stada jest wysterylizowana.
  • czy możliwe jest aby kotka która karmi młode była kotna? Z moją kocicą jestem umówiona na sterylkę jak oddam młode ale ona jakoś mi ostatnio zgrubła i to tylko na brzuchu,ostatnio jak tak wyglądała to miała 4 młode:)-a może za dobrze ją karmię ;)
  • Moj tata nie upilnowal swojej sunki (pierwsza cieczka i sterylka w planach), to bylo jakis tydzien temu, jak zostala pokryta. Weterynarz zaproponowal podwiazanie jajowodow czy cos takiego i przy okazji pozbycie sie plodow. Czy jest mozliwosc podania jej srodka poronnego (jakiego?) i poczekanie tych 3 miesiecy, by mozna bylo ja wysterylizowac? Co w ogole mozemy zrobic w takiej sytuacji?
  • Pojawił się u nas w domu tydzien temu, już w miarę się zaklimatyzował. Jednak ponieważ nigdy nie miałam kociaka, właściwie nic o nich nie wiem. Mam kilka pytań. - ile razy dziennie powinien dostawać jeść? Nie chce jeść suchej karmy, nawet lekko polanej wodą. Je natomiast rybę wędzoną (dość chętnie), whiskas junior, gotowanego kurczaka, gotowaną wątróbkę, żółtko. Co jeszcze mogłabym mu dawać do jedzenia? - czy dawać mu mleko z wodą czy samą wodę? - kiedy i na co go trzeba...
  • dokarmiam zwierzaczki na dzialce,jest tam dosc leciwa kotka, od czterech,pieciu lat nie miala mlodych,podawalam jej tabletki kiedy zaobserwowalam poczatki rujki,kicia jest dzika,nie daje sie zlowic,dzisiaj zanim podalam kici jedzenie,pojawil sie piekny nowy stolownik,chwila nieuwagi i stalo sie,trwalo to chwilke,koty sie rozbiegly,jestem w rozterce
  • Zwracam się z pytaniem, czy bakteriami toksoplazmozy można się zarazić od kota tylko poprzez styczność z jego odchodami. Jestem w ciąży i zastnawiam się, czy możliwe jest zarażenie się w przypadku jeślibym nie dotykała kota, nie głaskała i nie dotykała kuwety? Czy kotek liżąc rózne rzeczy w domu może przenosić te bakterie? Bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź. Mój lekarz radził żebym oddała kotka na okres ciąży. Dlatego ważne dla mnie jest czy przebywając z kotem w mieszkaniu al...
  • Niestety, prawdopodobnie moja dobrze ułożona sunia jest w ciąży z nieznanym psem. Bo w ciązy jest na 100% tylko problem, ze nie wiem czy w prawdziwej czy urojonej. Cieczke miala nietypowa, bo zwykle ma w marcu a teraz dostala pod koniec stycznia. Byla ona dluzsza od normalnej, ciagnela sie wiecej niz 21 dni, stad byc moze ta ciaza. Jak zorientowac sie bez robienia usg czy jest to ciaza prawdziwa. Termin porodu bylby prawdopodobnie kolo wielkanocy, 0k. 8-9 kwietnia. Do jakiego term...
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.