Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      w szkole

w szkole

(17 wyników)
    • Witam,wlasnie koncze NKJO i chcialabym pracowac w szkole jako nauczyciel jezyka angielskiego.Czy ktos moze mi podpowiedziec ile zarabialabym w szkole panstwoewej w Warszawie? Bede wdzieczna za wszelkie informacje.
    • Ile zarabia nauczyciel w szkole w Warszawie? Czy jest to płaca "z tabeli", czy też są ekstra dodatki jakieś? Np. nauczyciel matematyki w szkole podstawowej po studiach? I czy łatwo jest dostać pracę w szkole w Warszawie?
    • Jestem nauczycielką języka polskiego i historii w małym miasteczku na Mazurach.Chcę się przeprowadzić do Warszawy, w związku z tym będę musiała tam rozpocząć pracę.Jak się pracuje z dziećmi warszawskimi i czy są możliwości dorobienia do pensji? Czy to prawda, że w Wawie nauczyciele mają dodatek do pensji? Bardzo proszę o odpowiedź!
    • Chodzi mi o umowe o prace, pelny etat lub pol etatu. Czy to sie bardzo rozni od szkoly publicznej? Z gory dziekuje za kazda podpowiedz!
    • Pracuję w szkole jako nauczyciel matematyki, zarobki nędzne, może ktoś wie gdzie mogłabym znaleźć pracę.
    • czy można uczy ć w szkole po studiach humanistycznych na UW ( ale nie takie jakie są w szkole potrzebne, czyli polski, angielski, biologia), jakie wtedy są różnice w płacach, czy to jest w ogóle możliwe uczyć w szkole bez żadnego przygotowania pedagogicznego??????
    • Ile zarabia nauczyciel w prywatnej szkole podstawowej (Warszawa)? 20 godz./tyg. Proszę podajcie o jaką sumę mogę się ubiegać!
    • Ile wynoszą zarobki psychologa w szkole (początek w edukacji) na stażu? ktoś wie?
    • Może ktoś z Was pracuje w biurze obsługi klienta w szkole językowej? Jakich zarobków można się spodziewać? Na czym polega Wasza praca? Będę wdzięczna za odpowiedzi
    • naprawde ludzie pracujący w szkołach językowych wyciągają na pełen etat ok. 1300 netto?!!! bo pewna szkoła podała stawkęgodzinową i tak wychodzi.. przecież to śiech na sali....
    • No własnie? Znam osoby,które z tego żyją, ale znam też takich, co narzekają. Podobno ogromna konkurencja spowodowała, że jest wielu(większość) uczniów, którzy szukają wciąż czegoś, byli na 50 kursach, niczego jeszcze się nie nauczyli, ciągle zmieniają kurs i nauczyciela itp Często klienci odwołują lekcje, bo praca, delegacja, wyjazd do domu itp Moja znajoma uczy od niedawna i ma tego typu doświadczenia. Zastanawiałam się przez chwilę o odejściu z mojej obecnej pracy i dawaniu korków, a...
    • Czy ktos z was pracuje moze w szkole językowej i jest zatrudniony na umowe o prace ? ja juz pracuje w trzeciej ale ciagle zatrudniaja mnie na umowe zlecenie badz o dzieło. Bede wdzieczna za odpowedzi.
    • czy na 1. roku studiow jezykowych w warszawie (ang+niem) mam szanse "zalapac sie" i tlumaczyc cos dla jakichs agencji tlumaczen ? i gdzie moge rozwieszac ogloszenia w sprawie korepetycji?
    • Moja siostra kończy polonistykę? Ile potem może zarabiać Pani od polskiego? I ile tak naprawdę trzeba pracować, bo 18 godzin pensum to raczej niewiele, więc dorobić też chyba można???
    • Moze ktos sie orientuje, jaka jest stawka za godzine pracy lektora w dobrych szkolach jezykowych w Warszawie? jmxp
    • jestem psychologiem i aby pracowac w szkole musze mieć ukończony kurs pedagogiczny. czy możecie mi doradzić gdzie w Warszawie moge zrobić taki kurs (i za ile). dziękuję
    • ciekawa jestem gdzie was rzucilo - do jakich zawodow. ja np. nigdy nie chcialam byc nauczycielka. i w zeszlym roku, zaraz po studiach, wyladowalam w PR. praca mi na razie odpowiada. zastanawiam sie kim jeszcze moga byc polonisci? bo u mnie wszyscy sie dziwili - jak to po polonistyce do PR? a nie w szkole, no ewentualnie w wydawnictwie? ano mozna... dla mnie to nic dziwnego...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się