ważny

ważny

(110 wyników)
  • Mam pytanie czy prawko można robić tylko 3 miesiące wcześniej przed 18tką czy wcześniej (np 4 miesiące ) byle w dniu egzaminu być po 18. Z góry dziękuje.
  • witam moze ktos wie ile czasu jest wazny kurs na prawko i czy po dłuzszym czasie nie zdawania moge spróbowac odnowa
  • Robiłam badania dwa lata temu i podobno mam powtarzać, bo są pół roku ważne a z tego co pamiętam kiedyś były bezterminowe. Czy ktoś miał taką sytuację? Co ja mam robić, powtarzać:/ Próbowałam się dodzwonić na Odlewniczą ale z marnym skutkiem a też Ci instruktorzy z mojej szkoły niewiele wiedzą...
  • Zdałam. Przy czwartej próbie, chociaż wolę liczyć, że to dopiero druga, bo dwie poprzednie były 5 lat temu. Wtedy po dwóch porażkach odpuściłam, a teraz byłam zdeterminowana i udało się. Wyjeździłam dużo więcej niż standardowe 30h, wyłożyłam na to kawalek kasy, ale zdałam. Przede wszystkim to chcę pokrzepić wszysktich wątpiących w swoje możliwości takimi oto mądrościami: 1) Pamiętajcie, że podchodząc do egzaminu nie jesteście zawodowymi kierowcami i egzaminatorzy z definicji d...
  • Znalazłam w necie ofertę wczasów z prawkiem w okiolicach Pułtuska i zastanawiam się nad tym. jestem osobą pracującą i mam niewielu czasu, czasem pracuję po godzinach, więc cięzko byłoby mi wygospodarować czas na jazdy aler ostatnio zaistniały pewne okoliczności, które zmuszają mnie do starania się o prawko. Oczywiście 14 dni to za mało, zeby nauczyc sie jeżdzić dla osób zupełnie początkujących, ale ja pare lat temu robiłam kurs, wyjeździłam 30 godzin, ale potem musiałam wyjechać...
  • nie wiem co jest potrzebne-prócz tego co dadzą ze szkoły jazdy + lekarz-czy np muszę zdjęcia złożyć zapisując się na egzaminy-czy opłaty robię też na odlewniczej? Bardzo proszę o odpowiedź.
  • Witam moja zona robila kurs prawa jazdy w 1995 roku , mam pytanko czy teraz ten kurs jest wazny?
  • Mam pytanie, otóż niedawno wyszłam za mąż wiec powinnam wymienić teraz prawo jazdy. Jednak za 1,5 roku zmienię adres zameldowania i wtedy znowu będę musiała wymienić prawko. Mam więc pytanie czy mogę bez konsekwencji teraz go nie wymieniać tylko za 1,5 roku? Szkoda mi kasy i czasu bo i tak nie mam samochodu wiec nie korzystam z tego dokumentu. Pani w urzedzie nie chciala\nie wiedziala\nie mogła udzielic mi jednoznacznej odpowiedzi, może ktoś z Was się orientuje?
  • mam pyt.kilka lat temu podchodzilam do prawa jazdy.Zdalam teorie, ale mialam problem z praktyka. Teraz PO kilku latach (5) chcialabym ponownie sprobowac,ale nie wiem czy moj kurs jest jeszcze wazny???? czy musze wszystko zaczynac od poczatku, czy wystarczy zdac teorie i kupic godz.??? prosze o odp.
  • Zaczelam kurs na prawo jazdy w styczniu 2005 - zakonczylam go w grudniu. Byl to kurs jeszcze na tych starych zasadach - pytanie - czy ja moge podejsc do egzaminu w wordzie? a jesli tak to do kiedy? bo chyba moj kurs ma swoja waznosc w zwiazku z nowymi zasadami na kursach, prawda? prosze o odp.
  • Witam serdecznie,mam pytanie czy ktoś z was się orientuje przez jaki okres czasu jest ważny kurs prawa jazdy??? Bo ja robiłam kurs 5 lat temu, nie zdałam 3 razy i niestety się poddałam :(( Ale może najwyższy czas znów spróbować. Tylko nie wiem czy muszę zacząć wszystko od początku? Bardzo proszę o jakiekolwiek info na ten temat. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • Czy ktos sie moze orientuje czy jezeli sprzedalam samochod bez oc i przegladu (auto mialo isc na zlom)zostane pociagnieta do odpowiedzialnosci za wyczyn kupujacego ,ktory wiedzac o zagrozeniu jazda bez oc doprowadzil do tego ze auto stoi na policyjnym parkingu a ja dostalam wezwanie
  • witam, jak to w koncu jest - przy egzaminie praktycznym w celu odzyskaniu prawa jazdy egzaminator ma w dokumentach napisane, za co (punkty, alkohol) zostalo odebrane prawko czy nie?
  • na prawo jazdy z gliwic i nie tylko bo ja mieszkam w zabrzu. z ręka na sercu polecam osk Formuła-L w gliwicach na jagiellońskiej 4 (balkon).małe grupy kursantów, pełna kultura, spoko instruktorzy i naprawdę the best a najważniejsze zdałam za drugim razem bo właśnie w tej szkole uczyłam się jeździć.Pozdrawiam Gadżeta..........
  • Moim zdaniem ci co chcą podnieść cenę prawo jazdy mają nasrane we łbie!! Każdy student chce mieć prawo jazdy żeby jak najtaniej dojechać na uczelnie chyba no nie?? Wiem że mam racje!! Więc co za debile chcą podnieść cene?? Mozę dlatego ze państwo nie ma pieniędzy?? To niech każdy zasrany prezes każdej firmy upiero.. sobie połowe wypłaty to bedą pieniądze!! Takie jest moje zdanie!! NIE podnoście cen prawa jazdy debile!!!!!!!!!!
  • sprawa ma się nastepująco rok temu udałam sie na kurs prawa jazdy po teorii udałam sie na jazdy po ukończeniu których nie udało mi sie do tej pory zdac egzaminu wewnętrznego - mam na mysli tego na mieście - teoria poszła dobrze(z reszta juz nie ważna jest bo tylko 6 miesięcy, ale nie o to chodzi) CZY KTOŚ WIE MOŻE CZY W PRZYPADKU NIE UKOŃCZONEGO KURSU PRAWA JAZDY CZY JEST ON NADAL WAŻNY MIMO TEGO ŻE PRZEZ ROK OD SKOŃCZENIA ZAJĘĆ NIE UDAŁO MI SIE ZDAĆ EGZ. WEWNĘTRZNEGO
  • witam zrobiłam kurs w sierpniu. czy ktos wie ile czasu jest wazny ten kurs?
  • Witam, musze zawiesic swoje prawko bo oblalem egzamin niedawno, nastepny termin te barany z WORD-u wyznaczyli mi za 2 miechy - nie zgodzilem sie- nie moge tyle czekac bo za 1,5 miecha jade za granice do pracy- i teraz pytanie- co robic by nie stracic waznosci kursu?- czy jak sie po prostu nie zapisze na nastepny egzamin to czy nie uznaja tego jak rezygnacja z kursu?
  • Witajcie mam do Was pytanie - skończyły mi się już godziny i czekam tylko na egzamin i nie mam się kogo zapytać, więc pytam Was :-) Chodzi mi o tramwaj na skrzyżowanie z udziałem tramwaju - pytania 232 i 234 - czy to, że tramwaj nie ma pierwszeństwa reguluje zasada prawej ręki? i jeszcze jedno - czy do tej samej reguły należy się stosować w sytuacji pytania 207? pozdrawiam (we wtorek egzamin...)
  • Kurs zrobiłam 2 lata temupierwszy egzamin miałam w maju 2004, a trzecie niestety nie udane podejście do egzaminu praktycznego miałam około roku temu , w połowie stycznia, niestety oblałam. Czy jeżeli teraz chcę się zapisać na egzamin wystarczy wykupić 5 godzin jazdy? czy badania lekarskie są ważne? Czy wogóle cały kurs jest ważny? Co muszę zrobić??

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.