Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

waluty

waluty

(30 wyników)
  • Pomóżcie,chcę spędzic długi weekend majowy w Maroku. Do którego miasta najtanej dojechać z Europy, najtańsze linie, jak kształtują się tam ceny?
  • Witam, Jak w temacie ile i jaka walute wziąść do turcji na 14 dni, Alanya hotel khaya4*.... Z góry dzięki Grape
  • Wybieram się w sierpniu do Rumunii. Może ktoś był niedawno w tym kraju i wie w co najlepiej się zaopatrzyć (euro, dolary, złotówki). Może macie jeszcze jakieś cenne wskazówki? Dzięki!
  • Hej,znalazłam pewną ofertę pracy w Dubaju i ciekawi mnie jak tam jest zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo kobiet,może mam jakieś nieuzasadnione obawy że zdażają sie tam porwania czy coś w tym stylu-głównie jeśli chodzi o kobiety w kolorze blond:)Interesuje mnie również tamta kultura-co wolno a co nie,co wypada a co nie itd. Jaką walutą tam się handluje-czy wystarczy dolar? No i jaka tam statystycznie wypada pogoda od stycznia do kwietnia-można się jeszcze poopalac? Dzięki za i...
  • No właśnie dolary czy euro???
  • witam, wybieram się w styczniu do kenii i nie wiem jaką walutę wziąść euro czy dolary? Prosiłabym o pomoc. dzięki! pozd., magda
  • i co ciekawego można tam zobaczyć w 2 dni
  • Witam - do niektorych z Was pisalam na prywatne adresy, dostalam pare informacji, ale jako osoba dociekliwa chetnie uslyszalabym cos wiecej na interesujace mnie tematy. Za 2 tygodnie lecimy do Wenezueli i w zwiazku z tym mam pare pytan: 1. Bezpieczenstwo - gorzej niz w innych krajach Am. Pd? 2. Merida - czy mozliwe sa indywidualne wycieczki w gory, nie chodzi mi o teleferico gora-dol, ale jakies parodniowe przejscie. Macie namiary jakichs biur oranizujacych turystycznych? 3. Lo...
  • Hej czy ktoś może ma aktualny przelicznik waluty tureckiej na USD lub DEM będę wdzięczna za informacje , nie mogę nigdzie dostać informacji a z przed kilku miesięcy może być nieaktualna gdyż jest tam duża inflacja . pzdr,
  • Na co się nastawić, jeżeli wybrałbym się na 2 tygodnie w lipcu ? Jaką walutą można płacić, w jakim języku się dogadać, jakie są ceny, jakie plaże, jaka temperatura wody morskiej ? Jaka jest komunikacja ? Jakie mają piwo i po ile ? Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
1 2 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.