wapno

wapno

(4 wyniki)
  • Mnie pediatra powiedziała, że picie wapna jest szkodliwe, żeby nie pić, ale wszędzie pisze zeby pic. Nie wiem co robić?
  • Jestem w 7 mc ciazy i karmie 3 i pol letnia corke cycem:) Na ostatniej wizycie u gina wlasnie taka diagnoze dostalysmy wszystkie trzy (ja, corka i ta mala w brzuchu tez). Wszystkie trzy bedziemy miec osteoporoze, bo otrzymujemy za malo wapna i jedyny ratunek to ''gorzki paluszek'' na piersi i gigantyczne dawki wapna dla mnie i corki...hihi
  • Mam problem i to chyba nie mały. Karmie córcie 20 misięcy nie dostaje żadnego innego mleka ani nabiału (uczulona) Ja przez 10 miesiecy byłam na diecie bezmlecznej (suplementowałam wapń sobie calcium vitrum), potem wprowadzałam stopniowo nabiał do swojej diety u córci nie wystapiły zadne objawy, jednak kiedy spozywałam więcej (np. zupe mleczna, kakao) nabiału u małej pojawiała sie śluzowata kupa. Od jakis dwóch miesięcy na policzku jednym pojawiło sie kilka krosteczek typowych j...
  • karmie juz synka(dzis mija) 10 m-cy mam zamiar minimun do 1,5roku , ni e dokkarmiam bo mam na tyle pokarmu, schodlam juz sporo bo przed ciaza wazylam 50 teraz 43 kg mimi ze normalnie jem, nuiedstey nie lubie nabialu tzn jem go ale zawsze w innej postaci niz normalnie np. ser bialy tylko i wylacznie w pierogach ruskich z ziemniakami inaczej nie, mleka ble no ale wracajac do edna sprawy, siostra ostatnio powiedziala ze juz pora powoli karmic bo posypia mi sie zeby i w ogoe osteporoze bede...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.