warszawa

warszawa

(91 wyników)
  • hey wybieram sie do warszawy i chcialabym tez skorzystac z okazji i skoczyc do sklepow na zakupy.. moze mozecie poradzic, co gdzie i jak? galeria mokotow? chialabym skoczyc do zary h&M i reserved... czy znajde to wszystko w galerii mokotow? a moze jakies inne miejsce? dzieki :)
  • macie moze kogos dobrego? sprawdzonego? chcialabym wybielic zęby i mam kilka do leczenia
  • witam, jako że więszkość z was to chyba jednak warszawianki, bardzo prosze o pomoc, choc nie ma ona zbyt wiele wspólnego z urodą. Otóz za kilka dni będe przez 2 dni w warszawie, w zwiąkau z czym musze gdzies przenocowac. Nigdy nie korzystałam z hoteli w tym mieście, więc nie bardzo wiem, jak , co i gdzie. Może cos poradzicie??? Jakis niedrogi a jednocześnie przyzwoity hotelik, który nie musi byc w samym centurm , Będe wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam Anita
  • Czesc :) czy ktoras z was powiekszala sobie usta w warszawie i moglaby polecic salon kosmetyczny w ktorym zrobia to dobrze i za w miare przystepna cene ? Interesuje mnie tylko gorna czesc :) ile taki zabieg moze kosztowac ? pozdrawiam :)
  • Mozecie polecić jakąs dobra apteke w Warszawie z dużym wyborem kosmetyków i fachowym personelem...?
  • gdzie w warszawie dostanę kosmetyki-tusze, pierrew rene??? podpowie ktoś..?
  • Jesli chcecie otrzymac bezpłatne zaproszenia na targi kosmetyki - zobaczcie stronke www.fryzjerzy.pl - jest tam quiz - kilka pytań i możecie mieć zaproszenie
  • czy znacie jakiegoś fajnego optyka w warszawie - fajnego, w sensie, ze salon ma w ofercie dużo ciekawych, nietuzinkowych oprawek.
  • warszawa słynie ze złych fryzjerów,no ale musi gdzieś być naprawde dobry.znacie takich?prosze o adresy.Napewno nie tylko mi sie przydadzą:).z góry wielkie dzięki:):):):):)
  • Wiem, że nie jestem oryginalna. Pomóżcie mi wybrać fryzjera w Warszawie - Centrum, Mokotów, Służew - w tych okolicach. Potrzebuję ładnie wycieniować proste, cenkie włosy do ramion, żeby ładnie się układały. Fryzura ma nie być ekstrawagancka. Raczej prosta, ale ciekawa. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami i "namiarami" na fryzjerów. Dzięki . Pozdrawiam!
  • Forumki, czy w okolicach (bezposrednich) Galerii Centrum jest jakies solarium? Chcialabym przeleciec ekspresem po sklepach i zahaczyc o ten nieszczesny solar, a ze mam malo czasu (miedzy milionem zajec), to przydalby mi sie taki np. w tym pasazu na tylach GC... pomocy? Dziekuje.
  • Czesc! Czy zna ktos tego fryzjera? jak Wasze opinie? zapisalam sie na strzyzenie, ale troche sie waham, bo wcale nie mam ochoty na jakas radykalna zmiane fryzury, do ktorej tacy fryzjerzy-artyscie zawsze namawiaja, a z drugiej strony glupio placic ciezka kase za podciecie koncowek...;]
  • witam, wybieram się na imprezę "przebieraną" i wymśliłam sobie, że nałoże perukę - koniecznie ciemne, długie włosy. Nie wiecie gdzie w warzsawie dostane coś takiego? Oczywiście niedrogo :) Może w halach pod Pałacem?? Pomóżcie!
  • czy znacie jakas godna polecenia kosmetyczke lub salon, w ktorynm robia PORZADNIE fencha-akryle stop?
  • czy mogłybyscie polecic mi jakis gabinet kosmetyczny lub osobe, ktora w miare tanio i porzadnie (kwalifikacje mile widziane) naklada i uzupelnia tipsy akrylowe.chodzi o warszawe dzieki K
  • Cześć Dziewczyny! Może Wy mi pomożecie? Gdzie kupię w Warszawie Guerlain Terracota Light - sheer Bronzing Powder kolor brunettes 02 (ta mozaika). Byłam dzisiaj w sephora i daglas i nie mają niestety:( Może któraś wie gdzie mogę dostać ten puder? Pozdrawiam
  • Dziewczyny, bardzo prosze o pomoc: gdzie w Wawie w centrum kupie soczewki kontaktowe? Najchetniej blisko arterii Jerozolimskie i Marszalkowska, sprawa pilna, pomozcie :(
  • jw.
  • chciałabym rozjaśnić kolor moich zębów. mam je z natury lekko żółtawe i nie jest to winą osadów (nie pale papierosów, kawę piję rzadko). Jakie zabiegi polecacie które wam sie sprawdziły? zalezy mi przede wszystkim aby jak najmniej zniszczyć zęby i z tego powodu jestem gotowa nawet drogi zabieg u stomatologa:) co stosowałyście? jakie efekty??

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.