warsztaty samochodowe

warsztaty samochodowe

(12 wyniki)
  • dobry tani warsztat samochodowy?
  • czy macie doświadczenia z warsztatem samochodowym przy podwalu koło dialogu? Będę wdzięczna za opinię, dziekuję.
  • Witam Waszym zdaniem jaki warsztat samochodowy w wałbrzychu jest najlepszy i w dobrych cenach?
  • kto poleci dobry i tani warsztat samochodowy na szybkie dorażne naprawy? i oczywiście gdzieś w okolicach podzamcze , piaskowa nie wygwizdowo że trzeba jechac kawał drogi poza Wałbrzych
  • Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzie dobrego serducha.... Czy ktoś z Was wiemoże gdzie jest jakiś wolny lokal z przeznaczeniem na warsztat samochodowy w Wałbrzychu albo okolicy... Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sensowne odpowiedzi. Dziękuję
  • Witam! Chciałbym podzielić się ze wszystkimi informacją na temat usługi "wykonanej" w warsztacie samochodowym w podwórku przy ulicy Limanowskiego o nazwie CAR DRIVER. Mechanicy robili jedną rzecz a zepsuli drugą i umywają od tego ręce. Ja nie wiedząc o uszkodzeniu zapłaciłem mechanikowi za usługę. Po kilku godzinach zorientowałem się że dane urządzenie nie działa i wróciłem ze samochodem do w/w warsztatu, niestety mechanicy wyparli się iż to oni mogliby uszkodzić auto.Naciągnięto mnie na dod...
  • Witam! Gdzie w Wałbrzychu znajdę serwis samochodowy w którym by sprawdzili i ewentualnie wyeliminowali błędy z komputera? Renault. W ASO pytałem to sobie życzą 150 zł :( Wszędzie tak drogo?
  • witam, podobno kolo Ewy na wroclawskiej jest jakis dobry warsztat goscia ktory pracowal wczesniej w toyocie a teraz otworzyl swoj biznes. macie jakies info na ten temat? jesli ktos posiada namiary na ten warsztat to poprosze.
  • czy ktoś może polecić dobry i uczciwy warsztat? nie mam żadnych znajomości w tej dziedzinie a potrzebuję naprawić samochód. Nie znam sie i mogą mi wcisnąć kazdy kit - kto jest w tej branży dobrym fachowcem do tego uczciwym?
  • Prosze napiszcie gdzie moge oddac w Wałbrzychu auto do powazniejszej naprawy i oby bylo naprawione i w miare cenie;)
  • Proponuję nowy wątek: jaki warsztat samochodowy uważacie za najlepszy/najgorszy w mieście? Chodzi mi o jakość, podejście do klienta, ceny etc. Ja obstawiam następująco: Na plus - warsztat przy Chrobrego koło sklepu z częściami samochodowymi (Moto Ital, czy jakoś tak) chłopaki robią dobrze, nie zdzierają, tylko elektryki bym u nich nie polecał robić i zwykle nieeeee spieeeeszą się : Robiłem też auto w Miranie - dobrze, ale bardzo drogo. Na minus - Stacja na Chwalibogu (Batorego). Ni...
  • Gdzie w Wałbrzychu ewentualnie w okolicach można dokonać konserwacji podwozia przed nadchodzącą zimą?
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.