wawer

(449 wyników)
  • witam! jak w temacie :) od niedawna mieszkam na wawrze i chcialbym zapytac czy sa tu w okolicy jakies fajne lumpeksy w ktorych na dodatek mozna znalezc cos markowego (hilfiger,lacoste,ralph) ? pozdr, tomek
  • Nareszcie przyszedł czas na zmiany i dość rządów platwormiarzy !!! PIS dokonał niemożliwego i potrafił zdobyć poparcie co najmniej dwóch radnych PO, którzy zasługują na wielkie uznanie za niemałą odwagę . Teraz się należy spodziewać ich oficjalnego ujawnienia po którym za pewnie zostanie zawarta nowa koalicja i z jej rekomendacji utworzy się nowy zarząd. Myślę, ze dobrym kandydatem na burmistrza był by radny Zalewski. Ten długoletnia działacz samorządowy ,mający tak wiele pomysłów wreszcie ...
  • np. pod urzędem dzielnicy postawić telebim, taki mniejszy, żeby był zgodny z przepisami :)
  • Witam wszystkich, szukam miejsca na zorganizowanie imprezy rodzinnej w Wawrze ( okrągła rocznica babci i to na jakieś 40 osób:-)). Może polecacie jakieś miejsca? nie wiem czy pozostaje mi tylko hotel Boss czy może jest jeszcze jakaś alternatywa? No i może orientujecie się ile w tej okolicy życzą sobie za talerzyk?? Z góry dziękuję za pomoc:-)
  • Witam wszystkich forumowiczów, a przede wszystkim mieszkańców Wawra i całej linii otwockiej:-) Moim zdaniem w Wawrze ( zresztą nie tylko tam;-)) brakuje takiego lokalnego miejsca, gdzie można przyjść ze znajomymi lub całą rodziną, fajnie zjeść, w bardzo miłej atmosferze i nie jest to miejsce zapyziałe; gdzie nie bałabym się wpuścić dzieci lub zrobić przyjęcia rodzinnego; brakuje też takiego miejsca, które "zespalałoby" ze sobą okolicznych mieszkańców, gdzie działoby się coś ciekawego i warte...
  • Witajcie, jestem przed decyzją o kupnie mieszkania na Wawrze i chciałbym poruszyć kilka swoich wątpliwości. Będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą. 1. Jak wygląda dojazd skm do centrum warszawy? Czy rano jest strasznie ciasno? 2. Korki - czy obecnie występują z rana od ul. Lucerny i dalej Kadetów? 3. Garaż podziemny - czy Wasze są zalewane (a dokładnie chodzi o lokalizację Nowy Wawer)? 4. Czy wieczorami jest bezpiecznie? 5. Inne sprawy, o których Waszym zdaniem powinna wiedzieć os...
  • Witajcie, Kolejne pytanie z cyklu gdzie kupić dom. Mam do wyboru kilka mieszkań, segmentów i chciałabym się dowiedzieć czy macie jakieś uwagi i może pomożecie w wyborze odpowiedniego miejsca. A zatem: 1. Segment na ul. Poprawnej 110 ( poprawna110.pl ) "[b]Dom[/b] Powierzchnia: 227 m2 Liczba pokoi: 6 Liczba pięter: 2-piętrowy Typ budynku: szeregowy Liczba łazienek 4 Wykończenie: stan deweloperski Charakter: jednorodzinny Okna: plastikowe Ogrzewanie: piec Garaż/Miejsce pa...
  • Mając nadzieję, iż niniejsze forum jest również odwiedzane przez osoby tzw. decyzyjne w niżej poruszonej kwestii, zwracam się z apelem do włodarzy Wawra o wskazanie lokalizacji i doprowadzenie do uruchomienia nowych jednodniowych targowisk w Wawrze, a dokładnie w Zerzniu, Zastowie i os. Las. Podaję przykładowe lokalizacje (tereny należące do m.st. Warszawy): działka przy ulicy Zwoleńskiej w pobliżu kanału, działki przy ulicy Trakt Lubelski w okolicach hotelu Platon, działka przy ulicy Trakt L...
  • S[b]potkanie odbędzie się w dniu 18 czerwca (sobota) 2011 roku o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 109 ul. Przygodna 2[/b] [u]Porządek zebrania obejmie zagadnienia:[/u] Odprowadzania wód opadowych Infrastruktury drogowej i wodno-kanalizacyjnej, Planowania przestrzennego, Prognozy demograficzne i kierunki rozwoju placówek oświatowo sportowych. Na spotkanie zostali zaproszeni: Burmistrz Dzielnicy oraz Radni z Wawra.
  • W najbliższy wtorek, 26 czerwca ponoć mają się wybierać (ci sami). Może warto władzy patrzeć na ręce! Obrady rady są dostępne dla mieszkańców! g. 16.30 i g. 18.00
  • Podobno dyr.ZGN Wawer zatrudnił w dziale zamówień publicznych, tuż po ostatnich wyborach samorządowych , żonę b.Wice-burmistrza Gójskiego.Pan Gójski po tych wyborach samorządowych stracił stanowisko. Obecnie pełni funkcję Wice-przewodniczącego'' komisji rewizyjnej'' organu kontrolnego dzielnicy w stosunku m.in do działań dyr.ZGN Wawer jeżeli zatrudnienie tej pani jest prawdą( było już o tym na forum) to facet kontroluje dyr. który był tak uprzejmy zatrudnić jego żonę .Ciekawą kwestią są kr...
  • czy moglibysmy utworzyc wspolny front, zeby wreszcie zaczeli czyscic kanalki odwadniajace w Wawrze? Dzwonilem do Urzedu Dzielnicy, to odeslali mnie gdzie indziej, a tam poinformowali, ze dopiero oglaszaja przetarg na czyszczenie kanalow, bo dostali pieniadze od miasta. (moze przed zima zdaza!) To jest paranoja! moze gdy stworzyc wspolne pismo i zagrozic wniesieniem pozwu, to wreszcie wzieliby sie do roboty.
  • www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,piaty-rok-projektuja-tunel-w-wawrze-quot-idziemy-na-rekord-quot-,59067.html
  • W nocy 17/18 grudnia ZTM zabiera nocny z Traktu Lubelskiego i Zwoleńskiej. Zostawia tylko w jedną stronę w Zerzniu od Wału do Bronowskiej. Straci też Aleksandrów i Zagóżdź , bo będzie miał tylko warianty linii. Za to zyska tylko Marysin. Dostanie trzecią linie N02 co 30 minut! Trasy N22 i N72 zamiast Poniatowskim to Waryńskiego i TŁ oraz Zwycięzców - Saską - Egipską - Meissnera - Fieldorfa - Bora - i N22 TS - Płowiecką - Widoczną i do Falenicy[ wybrane kursy przez Zagóźdź] a N72 TS - W...
  • Witajcie, poszukuję dobrze zaopatrzonej pasmanterii w Wawrze (okolice, Międzylesia), będę wdzięczna za namiar:) Pozdrawiam dzunka
  • Jak w temacie szukam pomocy - dobrego gastrologa na terenie Wawra, który w ramach NFZ dobrze wykonuje gastroskopie. Bardzo proszę szanownych Forumowiczów o podanie jakiegoś kontaktu, ewentualnie nazwiska danego lekarza-specjalisty, może ktoś korzystał z jakiejś placówki i wie gdzie przyjmuje taki lekarz i z jego pracy był zadowolony.
  • Szukam czegoś dobrego i w miarę blisko domu (a mieszkam w pobliżu skrzyżowania Traktu Lubelskiego z Lucerny). Szkoła w Stanexie (teraz to się chyba Stanbud nazywa) jest najbliżej, ale chcą 1300 zł - trochę drogo. Macie jakieś szkoły godne polecenia? Za którym razem zdaliście?
  • Szukam zajęć dla mojego wiercipięty, który musi gdzieś wyładować full energię. W przedszkolu same stacjonarne zabawy typu rysowanie i malowanie doprowadzają do tego, że mój dom wygląda jak po przejściu huraganu. Nic w necie nie mogę znaleźć, a podobno teakwondo jest super sprawą, może wiecie gdzie w Wawrze coś takiego organizują?
  • Biorąc pod uwagę stan zaawansowanie P&R przy stacji Wawer, to może się wreszcie, po 1,5 roku skończy ta zaawansowana technologicznie inwestycja? Czy wiadomo kiedy otwarcie?
  • czy sa jacys kandydaci, ktorzy chca cos zrobic dla naszej dzielnicy i nie boja sie o wlasne "odwloki", a przyswieca im interes wspolny, nie wlasna prywata? podajcie propozycje z przykladami - blagam!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się