Forum Regionalne Śląskie Zabrze
ZMIEŃ
      weterynarz

weterynarz

(12 wyniki)
    • Witam, poszukuję dobrego weterynarza na terenie Zabrza dla mojej 2-letniej kotki. Klinika Młynarskich odpada, gdyż tam nie potrafią jej dobrze zdiagnozować i już trzeci raz ma to samo ... :( z góry dzięki za pomoc :)
    • po pierwsze gdzie ? po drugie jakie sa najwazniejsze szczepienia dla szczeniaka i z jakim kosztem mam sie liczyc ?
    • Szukam dobrego weterynarza małych zwierząt . Proszę o pomoc- dziękuję i pozdrawiam
    • Witam wszystkich. Było już na tym forum dużo o weterynarzach, ale wypowiadali się głównie przyjaciele psów. Może ktoś chwali sobie kogoś dla kotka? Zwlekałam ze sterylizacją i moja Celinka ma teraz "chcicę" prawie bez przerwy. To chyba "rujka permamentna" - kto sobie z taką najlepiej poradzi? Będę wdzięczna za radę.
    • różnie to bywa i piesek potrzebuje niekiedy pomocy weterynarza w nocy , jezeli jest cos takiego prosze o namiary dziękuje
    • weterynarz

(14)
      szukam dobrego weterynarza dla mojego kota
    • Dobry weterynarz w Zabrzu? Za odp. dziękuję.
    • Witam kupiłem sobie Yorka znaczy się zonie kupiłem i trochę mnie kosztował i poszukuje teraz jakiegoś dobrego i jak w temacie za rozsądne pieniądze co polecacie jakieś doświadczenia nie koniecznie w Zabrzu może być jakieś miasto ościenne dzięki z góry ...........
    • Przestrzegam i odradzam Was przed korzystaniem z usług weterynarza na LIPOWEJ!!!!!!!Oczywiscie jesli kochacie i zalezy Wam na zyciu swoich pupili!! Moja siostra oddala w ich rece przeslicznego kotka perskiego(miał zaledwie 8 m-cy!!)celem wykastrowania.Mial to byc prosty i bezpieczny zabieg!!!Niestety kotek nie przezyl tego zabiegu!!Okazalo sie ze otrzymal za duza dawke zastrzykow (narkozy)i w wyniku czego nastapil zgon!!Oczywiscie wszystko rozejdzie sie po kosciach i nikt za to nie...
    • a znam ich wielu... zawsze bedzie dla mnie numer 1 Gość potrafi przyjechać do psa z Rzeszowa z wakacji i wracać spowrotem w tym samum dniu...Nie mówiąc że jest na wakacjach i nie moze przyjechać. Od 8 lat jeżdze do niego z własnym psem i jestem mega zadowolona. Przyjeżdzają do niego wlasciciele psów policyjnych i grupy jurajskiej GOPR. Polecam go. Dla niego liczy się najpierw zwierzaczek potem kasa !! Jest niesamowity w tym co robi !!
    • Ostatnio w UM przybyło etatów, pomimo iż oficjalnie nie ma tam przyjęć. Wiele etatów zostało nawet stworzonych pod potrzeby konkretnych osób. Nie przeszkadza to w ogóle ani ciałom politycznym ani tym bardziej ciałom kierowniczym. Przyglądając się bliżej "znajomym królika" widać wyraźnie dlaczego niektórzy tak dramatycznie walczyli o stanowiska. Może w przyszłych wyborach uda się przynajmniej kilku utrzeć za to zadartego nochala. A może to tylko taka awangardowa forma human relatio...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się