weterynarz

(10 wyników)
  • czy chodzi ktoś może do weteryniarza przy Wojska Polskiego koło Kacpury?? co myślicie o tym weterynarzu, podobno teraz zmieniły się godziny przyjęć i jest czynne od rana.... Ja mam dwa duże psiaki i ostatnio coś nie chcą jeść, już je odrobaczałem i się zastanawiam co dalej, bo nie pomogło....musiałbym dojechać z Gruczna, może zna ktoś dokładne godziny przyjęć Gabinetu...
  • W Świeciu na Mariankach obok kościoła jest nowy gabinet weterynaryjny.Odwiedziłam tam Panią weterynarz i muszę przyznać, ze jest bardzo miła,konkretna,dokładna i cenowo tez bardzo przystępna. Uprzednio zwierzaki leczyłam na rynku u dr.Machelów i u nich szczepienie kosztuje 55 a na Mariankach 30zł.Jest różnica?! A jakie Wy macie zdanie na temat weterynarzy w naszym mieście?
  • Witam wszystkich!Mam pytanie:czy znajdę dobrego weterynarza na Mariankach?Jeśli tak,to proszę o podanie ulicy i godzin przyjęć.Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
  • Szukam weterynarza w Świeciue, jakiegoś dobrego. Słyszałam że aż takiej rewelacji z weterynarzami w Świeciu nie ma, no ale może akurat ktoś chodzi i wie do kogo się udać ze szczeniakiem.
  • Jak sądzicie którzy weterynarze w Świeciu są najlepsi ?? Co sadzicie o Małżeństwie Macheli?
  • Weterynarz

(14)
    Który weterynarz jest według Was najlepszy??
  • Jak wyżej, który weterynarz w Świeciu (lub okolicach) jest najlepszy? Chodzi mi głównie o zwierzęta domowe, psy, koty.
  • Do jakiego weterynarza udać się na zaszczepienie szczeniaczka?Ile kosztuje szczepienie i w ogóle jakie szczepienia są konieczne?Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Weterynarz Świecie- duży rynek Dolegało coś mojemu pupilowi, wiedziałam że ma nowotwór. Jednak nie wiedziałam czy to co jej dolega jest związane z tą chorobą. Piesek stracił całkowicie chęć do zabawy, temperament...i gdy ją się złapało w okolicy szyji piszczała. Wybrałam się do pani weterynarz w świeciu. Powiedziała że piesek tak się czuje własnie przez te guzy, w ogóle jej nie badała, zmierzyła jej tylko temperaturę. Przypisała jej 10 tabl przeciwbólowych i kazała przyjść na badania za 120...
  • Macie jakieś doświadczenia związane z kliniką weterynaryją na Bełzy w Bydgoszczy?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się