Forum Regionalne Podkarpackie Tarnobrzeg
ZMIEŃ
      weterynarz

weterynarz

(8 wyników)
    • weterynarz

(10)
      witam potrzebuję pilnie dobrego weterynarza mój pies przestał chodzić z dnia na dzień a ma dopiero 3 miesiące weterynarze w tbg rozkładają ręce dodam że pies sie normalnie zachowuję proszę o jakies namiary lub pomoc w tym przypadku
    • jak w temacie, jakiego weterynarza polecacie
    • Poszukuję dobrego weterynarza w Tbg dla chorego pieska. Proszę o Wasze opinie kogo polecacie!
    • Czy jest w Tbg wet.,który przyjmuje w niedzielę, albo przyjeżdża do domu na tel.? (poza mamutem,bo tam dziś nikogo nie ma:(
    • Miałam okazje byc na wizycie u tego pana z moim psiakiem, który mial złam,aną miednicę jak się później okazało, a co stwierdził inny lekarz, pan Stepień natomiast stwierdzil że pies jest tylko potłuczony zaaplikował zastrzyk i skasował 60 zł. Pomimo moich próśb o wykonanie zdjęcia rtg i fakt że psu aż zgrzytały kości, on tego nie zauwazył. Panie Stepień pan nawet bys nie potrafił dżdżownicy pomóc, ludzie jak nie chcecie żeby wam wykończył pupile nie korzystajkcie z jego usług.
    • szukam dobrego weterynarza w Tarnobrzegu, mogę ewentualnie pojechać do sandomierza lub Stalowej
    • Poszukuje reproduktora dla suczki rasy York , maść czarna podpalana, bez rodowodu, 14 miesięcy. Proszę o kontakt pod num erem telefonu 783 493 009.
    • CZĘSTO NIE ZASTANAWIACIE SIĘ NAD TYM CO PISZECIE NA FORUM. POPARCIE DLA PANI POLONISTKI ODE MNIE. BARDZO DOBRZE. TEŻ BYM TAK ZROBIŁ. Za durnia na naszej.klasie sprawa w sądzie Pani weterynarz z Przeworska nazwała na forum portalu nasza.klasa.pl swoją polonistkę z ogólniaka "durną". Obrażona nauczycielka skierowała sprawę do sądu. - Została przekroczona granica dobrego smaku, wyczucia, wrażliwości. To już przewartościowanie wartości. Na tym portalu jest prawdziwy śmietnik, panuj...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się