Forum Regionalne Mazowieckie Płock Płock
ZMIEŃ
    weterynarz

  weterynarz

  (9 wyników)
  • pytam poważnie
  • To zwierze miało pecha, ale nie dlatego, że zostało potrącone przez samochód, ale dlatego, że prawdopodobnie trafiło na weterynarza - smakosza dziczyzny. Mam nadzieję, że policja wyjaśni sprawę, choć jakoś w to nie wierzę, że potraktuje to poważnie. Za to na pewno sprawy nie wyjaśni powiatowy lekarz weterynarii. Jego słowa: "Ten lekarz ma bardzo długi staż, jest chwalony przez urząd gminy i rolników. Ale oczywiście będę z nim rozmawiał, wyjaśniał tę sprawę" ja odbieram tak, że panowie się od...
  • 3 maja na ul.Salezjańskiej potrącił mojego małego rocznego pieska kierowca oplem Tigrą .Kierowca nie zahamował nawet przejechał po psiaku .nie zatrzymał się pojechał dalej. O 17.15 jeżdziłem z psiakiem szukając weterynarza,niestety wszystko zamknięte brak informacjio jakichkolwiek dyżurach bądź telefonach lekarzy weterynarzy.Psiak zdechł.Nikt mu nie pomógł.
  • Jeśli choć troche zalezy wam na swoich zwierzaczkach wybierzcie innych weterynarzy. Myśle, że obowiązkiem weterynarza jest to,że zanim zrobi cos pieskowi powinien poinformować własciciela o ewntualnych skutkch ubocznych, szczególnie jesli mogą byc smiertelne. Dziekuje "panom weterynarzom" za to, że miesiąc po wizycie w tej lecznicy moja bardzo zdrowa do tej pory suczka zdechla. Dla nich ważniejsze bylo wziąśc 50zł za coś co spowodowalo smierc zwierzaka. Gratuluje profesjonalizmu i...
  • Płock ma opinie miasta gdzie niewiele rzeczy jest naprawde dobrych podobna opinia dotyczy rodzimych weterynarzy. Jako godnych polecenia najczesciej wymienia sie Radomyskiego i Formanskiego z "Chirona". Co sądzicie na temat, do kogo waszym zdaniem waro isc ze zwierzakiem, a kogo omijac?
  • Szukam dobrego weterynarza dla bardzo chorego kota. Może ktoś może doradzić
  • bezmyślność, głupota i okrucieństwo ludzi nie ma granic, kary za złe traktowanie zwierząt powinny byc bardziej surowe, a chipowanie zwierząt jak najbardziej obowiązkowe!
  • To budujace ze sa jeszcze człekokształtni których mozna okreslic mianem: Człowiek,
  • Tak? Więc trzeba schronisko zamknąć, a biednym pieskom darować wolność... Tak jak miejsce dzieci jest w domu z rodziną - jaka by ona nie była, tak miejsce porzuconych piesków jest w schronisku - jakie by ono nie było.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się