weterynarz

(7 wyników)
 • Niedawno przygarnęłam króliczkę i postanowiłam poddać ją kastracji. Szukam kontaktu do kliniki weterynaryjnej w Legionowie lub okolicach specjalizującej się w królikach. Sama nigdy nie miałam takiego zwierzaka a wiadomo w necie też nie zawsze "znawcy" się wypowiadają Byłam już z małą na wizycie ale niestety weterynarz na królikach się nie znał więc zrobił podstawowe szczepienia a ja nic się nie dowiedziałam. Była bym wdzięczna za pomoc:) Pozdrawiam
 • Mozecie polecic jakiegos weterynarza na terenie Legionowa/Jablonny. Mamy pare klinik w okolicy ale nie wiem ktora wybrac dla mojej kotki.
 • Chodząc po okolicznych lasach zauważyłem że co jakiś czas pojawiają się "dzikie" mogiły małych rozmiarów , co wskazuje na pochowane tam zwierzęta, a ostatnio widziałem nawet porzucone zwłoki kota w lesie. Stad rodzi się pytanie, gdzie w Legionowie można oddać zwłoki zwierząt domowych do utylizacji?
 • Weterynarz

  (10)
  Byłam niedawno w lecznicy mojego ulubionego doktora Banego (Ogrodowa 2)i jestem przrażona. Wróciłam po 2 latach ze Szwecji - jak wyjeżdzałam to obok pana Jacka pracował jeszcze jeden lekarz (młodszy, grubszy Maciek lub Marcin się nazywał) Pan Jacek był zawsze bardzo fajny, ten drugi pan zbyt miły to nie był ale za to dużo potrafił i bardzo kochał zwierzęta (raz wściekły siedział z moją ciotką w lecnicy do 23 w niedzielę żeby psu dać kroplówkę, ciotka była bardzo obrażona a pies ż...
 • Witam Jakie macie opinie o lecznicach weterynaryjnych ponieważ z przykrością muszę stwierdzić że w większości lecznic coś mi nie odpowiada.
 • Starosta

  (4)
  wczoraj posunęli ze stanowiska Kwiatkowskiego, ciekawe kto zajmie jego stołek? kurczę w tym powiecie trwają non stop przepychanki.
 • Czy wiecie gdzie się przenieśli weterynarze, którzy wcześniej mieli leczcę na tyłach Samu vis a vis poczty??? Bardzo proszę napiszcie, jeśli wiecie. Byli świetni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się