Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
    wieliczki

  wieliczki

  (5 wyników)
  • Witam, W czwartek wybieramy się na kilka dni w górasy - będzimy ćwiczyć Bukowinę Tatrzańską i okolice. W drodze powrotnej chcemy zahaczyć o Wieliczkę. I teraz pytanie do znawców rejonu: którędy jechać? - czy główną drogą (Zakopianką) do obwodnicy Krakowa, potem obwodnicą do ul. Wielickiej (wogóle to czy ten odcinek obwodnicy jest "czynny", bo wg mojego planu sprzed 3 lat to jest on jeszcze w budowie...), no a potem prosto do Wieliczki. - a może lepiej jechać "opłotkami" - odbić gdzi...
  • Jadę we wtorek. Jak najszybciej przebić się przez Kraków około godz. 10-11? a) Przez centrum? b) Obwodnicą? (w Wieliczce długo się stoi?) c) Czy może na Nową Hutę i Niepołomice? Czekam na odpowiedzi :-)
  • Witam, W poniedzialek wieczorem zawitam do pięknego miasta Krakowa. Wczesnie rano mam spotkanie w pewnej duzej firmie przy ul.Wielickiej. Pytanie - jaki hotel polecicie - w miarę dobry, żeby się wyspać i rano nie mieć 1 h drogi i korków do celu? Jest tam coś w okolicy? Czy pozostaje np Ibis w centrum - wtedy jak dlugo się jedzie? Dzięki! Wiktor
  • Czy ktoś z Was się orientuje jak może wyglądać przejazd zakopianką na początku długiego weekendu w godzinach dość wczesnych (7-8 rano)? Czy już bywają korki, czy dopiero później? Może ktoś kiedyś jechał tak?
  • Jak najwygodniej dojechac do Skawiny jadąc od strony Tarnowa.Chyba trzeba przejechac przez caly Kraków,czy tez moze da sie go jakos sensownie ominąć? A moze ktoz z Was jest z tamtych okolic i wie jak trafić do siedziby Bahlsena w Skawinie. Z góry dzięki.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się