Forum Regionalne Małopolskie Wieliczka
ZMIEŃ
      wieliczki

wieliczki

(99 wyników)
    • Gmina Wieliczka chyba pogodziła się z brakiem możliwości odrolnienia gruntów wysokich klas na terenach wiejskich. Na stronie Gminy pokazało się "ogłoszenie o wyłożeniu do wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni miasta i gminy - obszar A" tzn terenu samego miasta Wieliczka. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie udostępniony zostanie elektroniczny projekt na stronie UMiG. Co do obszarów wiejskich zgadzam się z opinią Ministra Rolnictwa. Może trzeba było odralniać ma...
    • W Parku Mickiewicza takie obiekty budują, że hej! Korty jak na Wimbledonie, a jakie tam jeszcze będą za obiekty ? A 'Turówka' ekstra klasa.
    • Chcialabym popracowac nad kondycja i np zapisac sie na aerobik.Czy ktos wie gdzie sie mozna zapisac.I z checia bym zaczela biegac rano badz wieczorem,ale przydalby mi sie kto do towarzystwa.Samej samotnie.W ogole to w Wieliczce przydalo by sie zalozyc taka grupe ktora by spotykala o stalych godz nawet nie codziennie ....i po parku biegala. Moze jakis emerytowany, doswiadczony wuefista bylby chetny poprowadzic taka grupe.......ale to chyba szczyt marzen.
    • "244" - takim numerem będzie oznaczony autobus krakowskiego MPK, który od 1 października zacznie kursować z Wieliczki przez Krzyszkowice do Borku Fałęckiego w Krakowie. Linię tę uruchomiono po wielu apelach mieszkańców osiedli znajdujących się na granicy Wieliczki i Krakowa. forum.gazeta.pl/forum/0,62489,1540823.html?f=465
    • miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,4039488.html Zaprotestujmy przeciwko spalarnii śmieci na granicy Wieliczki! Wiatry w Polsce przez większość czasu wieją w kierunku wschodu, cały syf poleci niestety do nas :(( Troszkę szokujących danych: tinyurl.com/28oy5c i inne: www.zm.org.pl/?a=spalarnia-zagrozenia zieloni.osiedle.net.pl/spalanie-smieci.htm
    • fotoforum.gazeta.pl/uk/wieliczka,sibeliuss.html Czego brak? A czy Wy fotografujecie miasto?
    • Kochani Rodzice z Wieliczki, Próbuję zorganizować grupę dzieci (około 10 dzieci) chętnych na zajecia taneczne popołudniowe - około 18:00 organizowane przez Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. W tej chwili Centrum ma różne propozycje ale raczej w godzinach wcześniejszych. Jeśli znajdzie się grupa dzieci 5 - 6 - 7 letnich to postarają się zorganizować coś później. Ja mam dwie córki 5 i 6 letnią i obie są bardzo chętne uczęszczać na takie zajęcia. Może jeszcze ktoś z forum był...
    • Witam Chciałbym cos otworzyc w ieliczce ale nie mam pomysłu co bo wydaje mi się że wszystko juz jest tu może macie jakies pomysły co by można otworzyc lub czego jeszcze nie ma w wieliczce Dziekuje
    • witam piękne Wieliczanki - Czy kawiarnia w hotelu nadaje się na romantyczną randkę, czy też jest gdzieś lepsze miejsce w Wieliczce? Poradźcie proszę - przyjeżdża do mnie dziewczyna i chcę z nia spędZić cudowny wieczór
    • www.kopalnia.pl/galeria/all.htm
    • Poszłam na Rynek i tam niestety, mogę powiedzieć dziura, pusty ryneczek, smutny, tak jakby chciał płakać , że umarł. Bo tak jest, są parasolki stoliki na środku i nikogo , może jakaś mlodzież, a fonatanna zarośnięta i jakiś bluszcz się wije, żadna ozdoba rynku. Rynek koniecznie prosi o pomoc, nawet wzywa o pomysły na rozwój. Powinny być wokół tego rynku kamienczki , które są nawet ładne , jedna taka jest w remoncie i bedzie cudowna, a w tych kamieniczkach hotele, a na parterach k...
    • Witajcie :) Jak spędzacie długi majowy weekend? Wypad za miasto? Pod miasto? Obok miasta? A może w miasto ;-) Dajcie znać i zainspirujcie innych, np. mnie :-) Z góry dzięks! Pozdro! Czub
    • Wiecie coś na temat Fitnessa w Wieliczce ?? Proszę o opinie. Bo przydałoby sie trochę ruchu - nie wiem jak Wam ?? Pozdrawiam
    • witam wszystkich zamieszkujących Wieliczkę i okolice.szukam dobrej szkoły podstawowej dla mojego syna.Obecnie mieszkamy w Krakowie ale w wakacje zamierzamy przeprowadzić się do domu polożonego o 2 km od centrum Wieliczki.proszę o namiary na dobrą podstawówkę.Z góry dziękuję i pozdrawiam wielickie mamy!!
    • Jak oceniacie, przebieg zimowego odsniezania i utrzytmania dróg w tym roku w Wieliczce? Ja codziennie dojezdżam przez Bierzanów i równo z tablica Kraków kończy sie biala droga! powinni zrobic tam zatoczkę i parking z wypozyczalnią łańcuchów na koła .....
    • miłych snów
    • ponoć nowy plan zagospodarowania przestrzennego Wieliczki miał wyeliminować widmo Makro znad Wieliczki - ale właśnie się rozeszły pozytywne opinie z zakresu ochrony środowiska dla tego wrzoda, więc się zastanawiam - czy to znaczy, że jednak wyrośnie? pfuj... panowie samorządowcy chyba przesadzają z chciwością
    • dobra kosmetyczka w Wieliczce Polecacie kogos ??
    • Przeprowadziłam ostatnio taką korespondencję z rzecznikiem MPK w Krakowie oto ona "Jestem mieszkanką Wieliczki i mam pytanie czy MPK nie mogłoy uruchomić dodatkowej linii do Wieliczki, o trasie Wieliczka np. Płaszów, Plac Getta lub Kleparz ?? Albo Wieliczka okolice Rybitw ?? Z terenu w ktorym mieszkam jezdzi mnóstwo busów, ale większość ludzi wolałaby kupic bilet na wszystkie linie i korzystać z państwa oferty dojazdu. Jeżdzi linia 104, ale niestety w kierunku Borku Fałęckiego" U...
    • w waszym miasteczku spędziłem cztery lata. Okres 1968 -1972 wspominam najpiękniej, mimo, że tęskniłem jak diabli za domem. Byłem uczniem Kolegium Ojców Reformatów w Wieliczce. Wspomnienia kolegiackie to temat na książkę... Same miasteczko - senne, żyjące swoim rytmem, w cieniu krakowskiej metropolii. Pamietam wiele rzeczy z Waszego miasta. Ludzi - raczej nie.Chociaż... Pozdrawiam Wieliczkę a przede wszystkim młodszych kolegów z Kolegium.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się