Forum Regionalne Lubelskie Lublin Lublin
ZMIEŃ
    wielkanoc

  wielkanoc

  (5 wyników)
  • 1. W Wielkanoc bedę chciał przemieścić się na trasie Lublin - Opatów (świętokrzyskie). Niestety, nic z tego. Nie jeździ nic (może kierowcy prywatnych busów wykorzystają niszę?) 2. Dlaczego w Wielkanoc nie kursuje komunikacja prywatna? (na większości linii nie kursuje też w niedziele i "mniejsze" święta.
  • Prawosławna Wielkanoc - notka w dzisiejszym wydaniu dodatku,a na jej zakończenie informacja o unitach - czyli grekokatolikach. Notka mnie zadziwiła,bo o ile wiem,to grekokatolicy nie obchodzą świat prawosławnych,a tylko z powodu kalendarza juliańskiego termin obchodzenia przez nich świąt zbiega się z terminem prawosławnych.
  • Kto sieje wiatr, zbiera burzę, panie Wilk.
  • Mają bardziej wiosenne święta niż większość Polaków. Pozdr.
  • sprawa polakow wywiezionych na syberie powinna trafic do polskiego rzadu.polska powinna pomuc tym polakom ktorzy chcieliby wracac do kraju.prawdziwi polacy byli wywiezieni do rosji,ludzie bardzo wartosciowi.jak dotad bardzo malo na ten temat pisza w prasie.pozatym chcialbym pogratulowac mieszkancom lublina za ich gest.inne miasta powinne wziasc przyklad od lublina.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się