Forum Turystyka Świat Egipt
ZMIEŃ
      wielkanoc

wielkanoc

(7 wyników)
    • wielkanoc

(7)
      Witam . Pomóżcie wybrać hotel w Sharm na wielkanoc . Chcę wyjechać rodzinką - 4 osoby w tym 5 i 9 letnie dzieciaczki . Szukam czegoś do maksymalnego odpoczynku - plaża i baseny , dużo basenów
    • Lecę z rodzinką na Wielkanoc tzn 10.04 z W-wy do Hurghady (hotel Albatros Palace). Chętnie dowiem się od tych co już byli w Swięta jak tam jest w okresie Świątecznym. A może ktoś też leci?
    • Może ktoś wie, czy w okresie Wielkanocnym organizowane są wyjazdy do Jerozolimy? Wymieramy się do Sharmu w tym okresie i bardzo zależy nam na tym fakultecie. Macie może jakieś doświadczenia czy wtedy są utrudnienia?
    • Czy to dobry pomysł? pomyslałam, że w okolicach sylwestra, kiedy dzieciak ma ferie w szkole moglibysmy popłynąć i pozwiedzać. Czy to dobra pora? A może lepiej na Wielkanoc? Co myslicie?
    • z jakim filtrem olejki zabrac? Czapki na głowę konieczne ? Na wieczór kurtki ? O której godzinie zachodzi słońce? dziekuję z góry za odpowiedzi.
    • Odkopuję i porządkuję swoje wspomnienia, porozrzucane po różnych portalach i forach turystycznych i zamieszczam na blogu afrykamoja.bloog.pl/ Zapraszam do komentowania:) Chętnie przyjmę zdjęcia do ilustrowania postów na blogu. Może ktoś użyczy? Szczególnie z Kairu i Sharm /moje analogowe sie nie nadają- bardzo kiepskie/. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
    • Życzę wszystkim pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkiejnocy , oby atmosfera świąteczna na każdego wpłyneła pozytywnie w życiu prywatnym i tu na forum . Pozdrawiam Wojtek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com