Forum Regionalne Łódzkie Łódź Łódź
ZMIEŃ
    wielkanoc

  wielkanoc

  (6 wyników)
  • Nic na to nie poradze, ale nie lubie swiat wielkanocnych. Nigdy nie lubilam. A juz najgorsza dla mnie rzecza byl smigus-dyngus... Jedynym milym akcentem jest zawsze malowanie pisanek. Za to uwielbiam Boze Narodzenie :-) A Wy? Pozdrawiam w Wielka Sobote. Do.
  • Obowiązek spowiedzi to kolejne narzędzie zastraszania ludzi. Dlaczego mam wyznawać niby-winy obcej osobie... najważniejsza jest skrucha wewnętrzna, przyznanie samemu sobie ze postąpiło się źle i nierobienie tego więcej. A księża wiadomo, jednym odpuszczają, drugim nie, w dodatku niektórzy spowiadają się tylko po to żeby sobie grzeszyć swobodnie, bo jak wytłumaczyć dewotki chodzące do spowiedzi niemalże codziennie?
  • Czy Wam również się wydaje, że zamiast sympatycznych zajączków wielkanocnych to centrum handlowe zostało opanowane przez napakowane(czyżby sterydy?) zające, które tylko dalej trenują swe mięśnie?
  • JędrzejEwski powinno być. Nazwisko Autora tekstu zapisano z błędem.
  • Czy są jakieś potrawy, które przygotowujecie wyłącznie na święta? Na żadne tam imieniny, przyjęcia - wyłącznie 2 x w roku: Boże Narodzenie i Wielkanoc? Ja mam: sałatkę jarzynową. Poważnie. Czy wiecie co to jest wydziergać sałatkę dla baaaardzo wieloosobowej rodziny uwielbiającej sałatkę jarzynową???? Podaję składniki: 5 kg marchwi, 2,5 kg pietruszki, 2 duże selery, 4 duże pory, 1,5 kg jabłek, 1 kg cebuli, 1,5 kg ziemniaków, 1,5 kg ogórków kiszonych, 1 duży słoik grzybków marynowa...
  • Jutro wyruszymy do szkółek.. Komunikacja, jak się kto dorobił- autkiem,nieważne czym.. ważne jest to,iż beztroska feryjna laba się skończyła!! Jeszcze nie do końca zdaję sobie z tego sprawę, nie chcę dopuścić do siebie tej wiadomości.. A może sparaliżują Łódż ogromne nocne opady śniegu?? Jak zwykle nic z planow szkolno-feryjnych nie wyszło. Góra zaległości, jak leżała,tak leży.. a jutro już będą tego ode mnie wymagać..Ale nie uważam, iż straciłam ten czas-odświeżyłam przecież mózg ...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się