wilanów

wilanów

(5 wyników)
  • Szukam żłobka dla mojej rocznej córeczki Zuzi. Słyszałam że w Wilanowie otwiera się nowy żłobek. Czy ktoś tam już był??? Znalazłam go na dwukropku. Rozmawiałam z właścicielką, brzmi OK...
  • Poszukuję dobrego żłobka na Wilanowie. Mam jeszcze trche czasu, żeby oddać tam córcię więc chciałabym dobrze zapoznać się z ofertą. Z tego co się zorientowałam to nie ma tu nigdzie żlobka Państwowego:(. Byłam już w kilku prywatnych, ale nie przekonałam się jeszcze do żadnego z nich. Proszę o pomoc, może znacie jakieś, których nie widać w ogłoszeniach?
  • Witam, poszukuję prywatnego żłobka dla mojej 2-letniej córeczki. Intersuje mnie lokalizacja w Wilanowie, ewentualnie na Sadybie????????? Czy ktos zna i podpowie???
  • Niedługo, blisko Miasteczka Wilanów powstanie miejsce, w którym najmłodsze dzieci (od 6-mcy do lat 3) będą mogły spędzać czas podczas nieobecności rodziców. Ponieważ dopiero tworzymy założenia całości, chciałabym poznać waszą opinię, co o tym sądzicie: - dzieci będą przebywały w salach dostosowanych do ich potrzeb w pieknej willi w cichym miejscu Wilanowa z zielonym ogrodem - będzie możliwość zostawienia dzieciaczka pod opieką wykwalifikowanych pedagogów + pielęgniarek codziennie...
  • Dziewczyny, Czytając jak w niektórych żłobkach dobrze a w innych źle traktują nasze dzieci proponuje wpisywanie w celu przestrogi lub polecania nazwy miasta i nazwy żłobka / klubu malucha z komentarzem "polecam "lub "odradzam" - mile widziane uzasadnienie. Możemy sobie tak pomóc i ustrzec dzieci przed jakimiś chorymi placówkami. pozdrowienia
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.