witaminy

witaminy

(107 wyników)
  • Jakie niedobory mogą powodować tabletki antykoncepcyjne, jak je uzupełniać?
  • Od jakiegoś czasu ciągle jestem zmęczona. Śpie normalnie ,średnio po 8 godzin, odżywiam się raczej zdrowo, regularnie, ćwicze dwa razy w tygodniu (aerobik), łykam witaminy. Wstaje rano i nie moge się dobudzić, brakuje mi energii zwyczajnie. CO może byś powodem ciągłego zmęczenia?
  • W wakacje planujemy z mężem postarać się o dziecko. Teraz na dniach kończę ostatnie opakowanie pigułek anty. Zamierzam zacząć brać jakieś witaminki. Polecacie coś może? Falvit? Myślałam też o kwasie foliowym np. Folik, ale nie wiem jak długo go brać przed ciążą, bo do wakacji jest pół roku. No i nie chcę przesadzić z witaminami, bo to w końcu tez "chemia". Lepiej chyba sobie urozmaicić dietę warzywami i owocami... Prosze o radę. Pozdrawiam.
  • Prosze o pomoc, jakas rade bo mam problem. Niedawno zaczelam wspolzyc z chlopakiem. Pierwszy raz przebiegl spokijnie, potem odeczekalismy z nastepnym zeby sie wszystko ladnie zagoilo. A od jakies 3 tygodni odczuwam pieczenie w pochwie, wlsciwie zaraz przy wejsciu i tylko gdy cos sie w niej zanjduje-tzn.np.podczas proby odbycia stosunku a takze przy wyjmowaniu tamponow.. Nie mam zadnych objawow infekcji, lekarz takze nic nie zauwazyl i nie stwierdzil. Zapisal mi tylko krem Clotrimazolum....
  • Jaki preparat multiwitaminowo-multiminerałowy polecacie? Dla kobiety około 40tki, steranej życiem, zmęczonej wiosną, odżywiającej się jak popadnie
  • witam, wiem, ze temat sie przewija co jakis czas na tym forum ale postanowilam raz na zawsze wyjasnic sprawe wplywu witaminy C na tabletki antykoncepcyjne. Przeszukalam internet, sprawdzialam na ulotce dolaczonej do opakowania, zapytalam farmaceuty - nigdzie nie znalazlam potwierdzenia, ze witamina C negatywnie wplywa na skutecznosc tabletek ( i w jakiej ilosci). Prosze Dziewczyny, ktore sie wypowiadaly an ten temat o podanie zrodel. Moze ja nie potrafie znalezc a kanadyjski farma...
  • Moja mama jest kilka miesięcy po operacji usunięcia macicy (miała cystę i mięsniaki).Teraz po kilku miesiącach czuje się w miarę dobrze, ma apetyt, ale jest ciągle zmęczona, właściwie o 20 już jest w łóżku. Stosowała plastry, ale ponieważ ma zgłosić się na jeszcze jedno prześwietlenie piersi, ginekolog na wszelki wypadek kazał odstawić hormony i zalecił soyfem. Ale mama w dalszym ciągu czuje się bardzo zmęczona. Co w takim wypadku może brać dla ogólnego wzmocnienia?
  • od jakiegoś czasu pękają mi kąciki ust. W aptece pani powiedziała mi, że jest to efekt niedoboru wit. B i sprzedała mi B complex. Jednak mimo, że biorę te witaminy już 5 dzień (3 razy dziennie po 1 tabletce) to kąciki nadal mi pękają. Nie wiecie może co może być przyczyną? Nie wiem, może jeszcze czegoś mi brakuje, albo powinnam może kupić jakąś maść? Z góry dziękuję za pomoc
  • Mam b.wazne pytania do Was!Jestem w 7 tyg.ciazy i byam oczywiscie u lekarza.Nie da mi zadnych witamin ,kwasu foliowego itp.Dowiedzialam sie pozniej od znajomych ,ze tu w Anglii daja witaminy po 3 miesiacu i juz dawno wycofali kwas foliowy na poczatku ciazy.Zmartwio mnie to bardzo,bo u nas przywiazuje sie do tego duza wage.Co mam robic?Czy kupic sama w aptece wit.? Wracam pod koniec sierpnia i w zwiazku z tym drugie pyt-Czy moge leciec bez obaw samolotem?Prosze Was o rady!!
  • ok, wpisujcie ponizej na jakie leki trzeba uwazac przy tabletkach anty. Ja wiedzialam, ze na antybiotyki. A na co jeszcze?
  • Witam, czy ktoras z Was slyszala o tabletkach z drozdzy Inter Ist Vital. Bardzo mi pomogly na rozdwajajace sie paznokcie i wlosy, ale problem polega na tym ze skonczyly mi sie i terez nigdzie nie moge ich dostac. Jesli ktoras z Was wie gdzie mozna je kupic to bardzo prosze o info. Z gory dziekuje i pozdrawiam
  • Witam Wiem, że ten wątek dotyczący zajadów przewijał się tu mnóstwo razy jednak ja nadal jestem w znaku zapytania. Leczę zajady już prawie 2 miesiące witaminami z grupy B i stosuję różne maści ale zajady nie znikają. Martwi mnie to i zastanawiam się co się dzieje. Ktoś kiedyś powiedział, że przyczyna "leży w żołądku", a więc to prawda, że zajady mają zwiazek z żołądkiem? Proszę o odp.
  • Zażywać czy nie we wczesnej ciąży(5 tydzień)? Moja lekarka powiedziała żebym zażywała bo mam kłopoty z paznokciami i wypadającymi włosami.Pani w aptece była zaskoczona i mówiła ,że we wczesnej ciązy nie należy brać żadnych sztucznych witamin, to samo mówili mi inni lekarze u których wceśniej się leczyłam. Witaminy kupiłam -na ulotce pisze że powinno się zażywać w pierwszych 12 tygodniach - już sama nie wiem co robić.
  • Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedz
  • Jedna się kończy a kolejna zaczyna. Już nie wiem co zrobić. Kuracja heviranem nie przyniosła skutków. Do jakiego lekarza powinnam się zgłosić?
  • błagam pomózcie, co stosowac nas zajady,nie moge buzi otworzyć, prosze o pomoc
  • Już chyba od miesiąca mam problem z ustami. Smaruję je co kilka minut i nic to nie daje. Usta są suche, zaczerwienione, ściągnięte (jakbym cały czas miała taśmę klejącą na ustach!), pojawiły się też zajady. Co z tym zrobić? może witaminy, jakie?
  • Dziewczyny macie może jakiś dobry sposób na pękające naczynka na nogach? Mam 24 lata a nogi okropne po prostu :(
  • Od jakiegos czasu zauwazylam cierpna mi rece, bol budzi mnie nawet w nocy. Nawet kiedy potrzymam chwile mojego psa ktory wazy zalediwe 4 kg mam mrowienie i dretwienie.Czy jest to brak jakis witamin?
  • pomocy!!! od jakichs 2 miesiecy mam nawracajace zajady...tydzien lecze...tydz przerwy i od nowa powstaja... biore od 2 tyg B complex...witaminy centrum i nic nie pomaga... co dalej robic?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.