wizaż

wizaż

(72 wyniki)
  • coś mi się zdaje, że było tu już pytanie o ten specyfik, ale nie mogę znaleźć jakoś:/ może ma ktoś? na wizażu jest 1 opinia, bardzo pozytywna. zaciekawił mnie ten produkt. pozdrawiam
  • Zastanwiam się nad kupieniem tej serii. Mam 31 lat wrażliwą cerę.Bardzo proszę o jakieś opinie .Na wizażu znalazlam bardzo dobre opinie o tych kosmetykach ale wolę jeszcze się upewnić....
  • chciałbym zrobic sobie efekt "smooge eyes" czy jakoś tak to się pisze. chodzi generalnie o ' ciemne oczy" rozumiecie? czy ktoś mi może napisać krok po kroku jak to się robi? dziękuje z góry i pozdrawiam
  • bo u mnie jakies dziiiiwne rzeczy sie pojawiaja, nie wizaz :( a u Was?
  • Od dwoch godzin wertuje archiwum urody i szukam jakichs informacji, bo zamierzam kupic peeling enzymatyczny i maseczke oczyszczajaca. Niestety nie znalazlam nic konkretnego. Do tej pory stosowalam peeling-maske, btw. rowniez polecana na forum, AA oceanic. Jednak moja skora sie do niej przyzwyczaila i reaguje wypryskami. Mam cere mieszana, jednoczesnie wrazliwa, naczynkowa, ze sklonnoscia do wypryskow i z zanieczyszczonymi porami. Nie mam baaardzo duzo, ale przewaznie jest ich tros...
  • no wlasnie: kompetentne, obiektywne, reklamowe??? bo ja juz sama nie wiem co mam o tym myslec... tak sobie czytalam opinie o zelu garniera czysta skora i normalnie oczom nie wierze - na ile kompetentna moze byc opinia osoby, ktora uywala dany produkt pare lat temu gdy byl jeszcze pod inna nazwa w innej serii? albo osoby ktora ma pretensje, ze zel zawierajacy w sym skladzie cynk (a ten ma dzialanie wysuszajace), wysuszyl komus skore? byc moze ze sa tam wlasciwe i miarodajne opinie,...
  • chciałabym kupić kilka rzeczy tej firmy, ale nie wiem czy warto. a jako że mam dołek finansowy, to nawet takich sum nie chciałabym bez sensu wydawać... liczę więc na Wasze opinie:) pozdrawiam
  • ... i spróbowałabym czegoś nowego (choć był znakomity - no ale mam ochote na jakąś odmiane). Czy możecie mi polecić jakiś fajny krem koloryzujący (może coś z Clinigue'a - jest z tej marki jakiś chyba nowy, taki z filtrami?) albo jakiś lekki podkład z wyższej półki? ale żeby był niekryjący i rozświetlający :) matowić nie musi :) dzięki i pozdrawiam
  • który najlepszy? nie polecam oriflame...avonu juz miałam i chciałabym cos zmienic. zaznacze ze chodzi mi o brazujący. dzięki
  • Kobitki, mam do Was pytanie, czy któraś używała już tej bazy/rozświetlacza Guerlain: Divinora Liquid Radiance Complexion Highlighter? www.guerlain.com/index.asp?page=gbasp/maquillage/&logo=1 Jakie efekty? Byłyście zadowolone z zakupu, czy była to strata pieniędzy? Szukałam opinii na temat tej bazy na stronie Wizażu, ale tam jest tylko baza z serii Meteorytowej. Z góry dzięki za wszystkie opinie.
  • Czy możecie polecić dobry puder brązujący? Mam jasną karnację, rozważałam Clinique i Chanel. Proszę o radę.Tina
  • poradźcie - jaki wybrac i czy po nałożeniu nie wygląda się jakby się miało na twarzy zbyt ciemny podkład (moze to śmieszne - ale nigdy jeszcze nie używałam takiego kosmetyka) i jeszcze jedno - czy to wogóle dobry pomysł przy jasnej karnacji ?(jestem strasznie blada a nie chcę korzystac zsolarium) z góry dziękuję za pomoc
  • mam pytanko- mam juz troszke zmarszczone czolo ( mam nieladny odruch czestego go marszczenia) i oczy minimalnie pomarszczone. Mam 22 lata wiec w sumie nie ma ogolnie zmarszczek ( wokol oczu, jak kazdy) jeszcze ale czy to jest juz odpowiednia pora by siegnac po myokine??? czy dac sobei spokoj bo za wczesnie???
  • Czy któraś z Was stosowała kremy i pianki (np. myjąca,tonik, wyszczuplająca...) Citrobiotic firmy Idea 25? Linia ta ma po 5 gwiazdek na Wizażu, ale mało osób oceniało. Bardzo proszę o opinię. Ewi
  • U kogo na allegro kupujecie próbki i miniaturki perfum?(chodzi mi oczywiście o sprawdzonych sprzedawców).
  • na wizażu (wizaz.pl-fajna stonka dla kobitek) znalazłam wiele info o samodzielnemu robieniu kolczyków tylko mam pytanko czy te "części" do kolczyków trzeba koniecznie zamawiać w necie (jakoś nie mam zaufania do tego) czy istnieja gdzieś sklepiki zarówno z np. koralikami i akcesoriami do kolczyków dodam że interesuje mnie rzeszów bardzo proszę o odp
  • ja z prośbą : paputerek mówiła/pisała, ze używałaś biodermy filtrów i ja w związku z tym: czy używałaś może tego Flush SPF50? jeśli tak, to czy mogłabyś napisać,jaki jest jego odcień tzn. czy bardziej różowy, czy bardziej beżowy? w różowych np. SVR 50 wyglądam jak prosiaczek...dzięki!
  • poleccie jakies adresy w warszawie...
  • Ucze sie na kosmetyczke i szukam porad by sie rozwijać. czy ktoś zna jakieś ciekawe strony internetowe ktore zawierają ciekaw informacje? jakieś forum?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.