woreczek

woreczek

(10 wyników)
  • hej na usg wyszło mi ze mam pecherzyk zolciowy zagiety przez co od juz bardzo dlugiego czasu cierpie na ciagle bole pod zebrem z tylu plecow, w nadbrzuszu(wciaz bylo podejrzenie kamicy ale nie mam zadnych zlogow),jest to bardzo uciazliwe i meczace, w nocy takze ból czesto mnie budzi. Lekarz robiacy usg powiedzial mi ze mam to od urodzenia i nie da sie z tym nic zrobic,zadnych lekow,operacji itp, mam sie nauczyc zyc z tym bolem i sie z nim pogodzic do konca zycia,polecil mi tylko ziola chola...
  • Witam. Miesiac temu mialam operacje na woreczek zolciowy i mam pytanie. Czy to prawda, ze po wycieciu woreczka zolciowego TYJE sie? Od zawsze wlacze z lekka nadwaga ale jesli przytylabym jeszcze 'kilka' kliko, zalamalabym sie . Prawde mowiac , gdybym wiedziala o tym wczesniej, w zyciu nie pozwolilabym sobie na operacje.Wiec jak to jest?
  • Dziewczynki napiszcie mi proszę co mogę jeść po laparoskopii, czy mogę np zrobić sobie zupkę na kostce rosołowej z jarzynami?
  • Może miałście taki zabieg i możecie coś doradzić? Dobry lekarz to podobno połowa sukcesu..... Lekarz stwierdził,że powinnam iść na zabieg ale bardzo się boję .Jeśli nie uda mi sie przed tym uciec to przynajmiej chciałabym dobrze trafić.Mam malutkie dziecko , wielkiego cykora i zastanawiam się gdzie pójść na konsultację.Poradzcie proszę.
  • Podpowiedzcie proszę!!! Może ktoś z własnego doświadczenia coś poradzi??? Mama , 72 lata, jest drugi dzien po usuni eciu. Co może zjeśc oprócz kaszki manny ugotowanej na wodzie???
  • czy ktoras z was operowala kamienie zolciowe w woreczku?bo ja sie bardzo boje!!!!mam kamyka 16mm lekarz zaleca jego usuniecie ale ja panicznie boje sie zabiegow?czy ktoras moze mnie pocieszyc ze nie bylo tak zle???
  • Mam do zoperowania kamień w woreczku żółciowym i polipa na szjce macicy. Mam pytanie czy można to zrobić razem za jedną operacją.
  • Kamienie

(4)
    Od ok 4 lat mam kamienie w woreczku zolciowym, nie duze, taki raczej piasek, ale to i tak nazywaja kamieniami. Kiedys mialam bardzo nieprzyjemne, bolesne ataki, od dwoch lat miewam dosc czesto dosc uciazliwe pobolewanie, ktore udaje mi sie pokonac no-spa. Nie miewam jednak atakow. Zastanawiam sie, co zrobic. Slyszalam , ze z kamieniami w woreczku mozna zyc, tylko trzeba zachowac odpowiednia diete. Ostatnio w TV mowili na ten temat, ponoc mozna nabawic sie jakis powiklan? Nie chce sie de...
  • Hej! Mam kamienie żółciowe do tej pory brałam Microgynon. Na ulotce i nie tylko jest napisane kamienie żółciowe są przeciwwskazaniem do stosowania tabletek. Jednak mój lekarz twierdzi że mogę je brać nadal. Wogóle to ponoć tabletki mogą być przyczyną powstawania kamieni. Co o tym sądzicie? Czy jest ktoś w podobnej sytuacji. Bedę wdzięczna bo nie wiem co robić
  • Czy ktos mógłby mi napisac co jest zaraz pod żebrami,odczuwam tam ból jak równiaż samych żeber dotyczy to prawej strony dziękuje
« poprzednie następne »
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.