Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

wrzesnia

wrzesnia

(10 wyników)
  • Witajcie ;-) Byc moze wreszcie wypali, 2 tygodnie (ostatnie) wrzesnia. W zasadzie siec juz mam pobieznie poprzegladana, i pogoda we wrzesniu srednio wyglada zachecajaco. Ale mam troche obaw - czy ktos moze z doswiadczenia napisac, jak jest w drugiej polowie wrzesnia? Czy sa okolice z bardziej 'pewna' pogoda? Czy woda jest w morzu ciepla jeszcze czy juz chlodnawa? Deszcze? Upal w ciagu dnia? bede bardzo wdzieczna za info!Pozdrowienia!
  • czy ktoś był z Was na Gargano we wrzesniu. chodzi o temperatury w nocy, czy zimno. chcieliśmy się wybrać z 6-latkiem na camping, ale nie wiem, czy w nocy nie spada znacząco temperatura. Jeśli ktoś wie, proszę o info. pozdrawiam. Anna
  • Witam wszystkich wybieram sie na początku wrzesnia do włoch. Plany odwiedzić największe miasta włoch w ciągu 2 tygodni. Wyjazd samochodem w dwie osoby, gdzie najlepiej szukac noclegów aby nie były drogie i rezerwoawć wczesnie czy na miejscu szukać? Może ktos może podac jaki orientacyjny budżet musze przewidzieć na ten wyjazd, paliwo, winiety, hotele, jedzenie, bilety wstepu, parkingi i co jeszcze. Pomóżcie proszę, bede wdzięczna za wszelkie rady,pozdrawiam:):):)
  • Witam W tym roku chcielibysmy wybrac sie do Włoch w okolicach 20 wrzesnia. Prosze o porady dokad dokladniej jechac 3lata temu bylismy w Chorwacji w miejscowosci Makarska-i teraz rowniez chcielibysmy pojechac w podobne miejsce, gdzie fajna plaza a noca sporo rozrywek dla mlodych osob. Nadmienie, ze jedziemy samochodem. Moze ktos ma juz sprawdzone noclegi??Prosze o porady i pozdrawiam Magda
  • wybieramy sie do wloch po 15 wrzesnia, czy nadal bedzie cieplo?
  • planujemy wakacje od 12 wrzesnia. mamy do wyboru lido altanea lub caorle. altanea tansza, ale zastanawiam sie, czy o tej porze roku nie bedzie tam pusto? Jedziemy z dzieciakami, ale nie koniecznie zalezy nam na mega ciszy. bedziemy ze znajomymi, ktorzy nie maja dzieci, wiec dobrze byloby, gdyby dalo sie wyjsc gdzies na winko wieczorem. o lido altanea nie znalazlam prawi nic w wyszukiwarce. Moze ktos byl i doradzi co wybrac?
  • miałem jechać do Włoch (Toskania) na początku września. ale coś się pozmieniało i teraz mogę wybrać albo 2 ostatnie tygodnie sierpnia albo połowa września. w sierpniu pewnie jeszcze tłok i wysokie ceny, a w II połowie września niepewna pogoda i co tu wybrać???.... (dodam że jadę z małymi dziećmi)
  • macie moze jakies fajne strony, na ktorych mozna sprawdzic?
  • witam, czy ktos byl ta we wrzsniu, jakie sa temperatury? znalazlam dosyc atrakcyjna oferte i nie wiem czy sie zdecydowac. jest z oferta z okolicy Olbi-czy kos z was tam byl? z gory dziekuje za pomoc
  • Witam, ma serdeczna prosbę o praktyczne informacje do osob ktore kto byl na wyspach liparyskich. 1. gdzie nocleg na 1 dzien w paleromo 2. czy z palermo po 15 wrzesnia mozna sie dostac bezposrednio na wyspy promem- jesli tak jakei biuro, cena, gdzie kupuje sie bilety, ilea razy w ciagu dniapływaja promy 3. jesli nie mozna, to w jaki wariant wchodzi w gre? dojazd z palermo do milazzo? jelsi milazzo to gdzie kupuje sie bilety, jakei sa ceny i kiedy pływaja promy. 4. majac 6 dni do dysp...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.