wybory

wybory

(81 wyników)
  • Jak niektórym wiadomo wójt gminy Brudzeń ma prawomocny wyrok i nie może pełnić funkcji wójta. Chciałbym się dowiedzieć kiedy będą przeprowadzone wybory na nowego wójta oraz kto będzie pełnił tą funkcję do czasu wyborów. Jak by ktoś wiedział coś na ten temat byłbym wdzięczny za wypowiedź.
  • Poniżej przedstawiam zestawienie kandydatów do Rady Miasta Płocka w obecnych wyborach, którzy byli na listach wyborczych w 2006 roku. Zestawienie robiłem na podstawie imienia i nazwiska, więc jest możliwość, że ktoś znalazł się w tym zestawieniu przez pomyłkę. Myślę, że ciekawe jest zestawienie awansów, spadków i transferów. Żadnego klucza do interpretacji nie podpowiadam. Niech sobie każdy interpretuje to zestawienie po swojemu. :-)) W zestawieniu jest najpierw pozycja na liście w obecny...
  • Do niedawna rozważałem poparcie jednego z dwóch równorzędnych kandydatów, spośród których zamierzałem wybrać ostatecznie jednego, na którego oddałbym głos. Każdy ma swoje zalety i wady przez co miałem spory kłopot z tym, żeby się zdecydować. Dlatego jako pomocnicze kryterium przyjąłem pytanie: "Kto ma w tych wyborach najwięcej do stracenia w przypadku przegranej?". Przyznam, że to kryterium przechyliło na szalę na korzyść jednego kandydata z tej dwójki. Może ktoś jeszcze rozważa poparcie wię...
  • W zależności od tego, kto wygra niedzielne wybory na prezydenta, możliwe są dwa scenariusze dalszych wydarzeń: 1. Wygrywa pan Milewski. Zwolennicy jego kandydatury z mściwymi uśmiechami pokazują swoim oponentom najpierw zaciśniętą pięść, a potem gest Kozakiewicza. Zaczynają się rozliczenia i zemsta wygranych za to, że wygrana przyszła z takim trudem. Sekuje się tych, co do których lojalności nowa-stara ma wątpliwości. Następuje podział Płocka na lepsze i gorsze osiedla zgodnie z wynikami wyb...
  • Artur Góral: "Oboje jednak wiemy, że głosować trzeba." Wcale że nie. Zachęcam Was wszystkich do pozostania w domu. Nie idźcie na niedzielne wybory. Bowiem Wasz nieprzemyślany głos bardziej zaszkodzi Polsce, niż Wasza nieobecność przy urnie.
  • Miłoszenkę na drzewo a Nowakowskiego na stołek. Może wtedy skończy się przyznawanie złotych kibli naszemu miastu.
  • Ciekaw jestem, czy kibice wybierają się na wybory? Prezydent Hetkowski nie przeszedł do drugiej tury i nikogo w drugiej turze nie poparł, a Wisła grała ostatnio jakby lepiej, więc pewnie kibice zostaną w domu. Komu by się chciało w taki mróz do urn iść, prawda? :-))
  • Podniecanie się wyborami ma mniej więcej taki sens jak podniecanie się kibiców polską ligą :) Ten wygrywa kto więcej meneli "złapie" przed lokalem, a gawiedź zadowolona że na wyborach była. Większość ludzi wyrosła już z tych obu głupot, zostali już tylko naiwne i nieświadome matołki :)
  • Na Hetkowskiego nie zagłosuję - wiadomo co to za postać - szkoda słów. MM- daje ostatnio ciała i to nieźle Struzik - czy on poważnie traktuje te wybory na prezydenta Płocka? kandydat PO - wielka niewiadoma nieznany kandydat - jak wyżej Na kogo tu zagłosować???
  • Pokażmy że nie jesteśmy obojętni na to co się dzieje w naszym mieście, Duża frekwencja musi być. Wielka mobilizacja Płocka na wybory!!!!!!! Pokój
  • Zagłosuję na Milewskiego jak wycofa się z budowy tramwaju i wybuduje łącznik pomiędzy rondem Dzwon a rondem przy Budmacie.
  • bądź co bądź, ale najlepiej wyróżnił się Krzysztof Sebastianowicz... demotywatory.pl/2250470
  • bracia.....tak............kampania wyborcza już się zaczęła...według krążących po mieście plotek szefem kampanii wyborczej prezydenta Milewskiego ma być były redaktor naczelny Gazety Wyborczej w Płocku - Roman Góralski I już wiadomo dlaczego wyborcza tak "martwi się o demokrację w PO w Płocku"
  • Uważać na odradzające się sld (czyt. korupcja do potęgi 99999... itd.)
  • Kazde wybory niosą niespodzianki, na moim osiedlu już naganiacze zbieraja klientelę którą beda uczynni ludzie podwozić pod lokal wyborczy i w zamian za drobny prezencik pilnowali beda by koles nie pomylił sie w kabinie , potem następny kurs, zatem radze zaopatrzyc sie idąc do głosowania w stosowny sprzęt tj. minimum komórka z kamera i nagrywanie takowe zjawiska
  • Jak ktoś coś wie? wyniki tutaj prosze :-)
  • Sporo jest kandydatów, i w sumie przynależność partyjna nie ma znaczenia, chodzi chyba o osobę najbliżej nas, taka z którą będziemy mieli jakikolwiek kontakt, znacie kogoś macie jakieś opinie? Ale bez walk międzypartyjnych proszę!
  • Ciekaw jestem, czy ci "niezależni działacze" po ewentualnym wejściu do Rady Miasta nie okażą się kolejnymi radnymi z głosami do wynajęcia, którzy szybko staną się zależni od konfitur, jakimi obecne władze miasta karmią garstkę pasożytów z rady miasta w zamian za ich poparcie?
  • a świstak w sreberka wszystko zawijał i zawijał. W dzisiejszych czasach sądy są niezawisłe dla jednych a dla drugich ? Czarne jest białe, a białe czarne. Palikot może nazywać chamem Przydenta wybranego w powszechnych wyborach, a nie można mówić o rodzinie Michnika, akurat przypadkiem o historyjkach z czasów Bieruta. Sądy zaczynaja wydawać wyroki na wzór komisji sejmowych. Nie ważne są dowody tylko głosowanie sędziów
  • [i][b]Nowakowski:[/b] podczas głosowania w Sejmie nad budżetem państwa w 2008 r. odrzuciłem cztery poprawki dotyczące Płocka - zaczął kandydat. I kontynuował: - Jedna z nich dotyczyła budowy nowej komendy policji. Ale wtedy nie mogłem postąpić inaczej.[/i] Co to znaczy: nie mogłem postąpić inaczej? Zwykły tchórz... Mógł postąpić inaczej gdyby był za Płockiem, gdyby zależało mu na mieście, gdby miał odrobinę odwagi... Po co ten Pan ma być prezydentem Płocka skoro będzie robił tylko to co ...
« poprzednie 1 2 3 4 5

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.