Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

wycieczki

wycieczki

(11 wyników)
  • Bardzo prosze o informacje z jakim biurem wybrać się na wycieczkę objazdową po Skandynawii. Dziękuję za rady w stylu "najlepiej na własną rękę". Interesuje mnie wyłącznie wyjazd zorganizowany.
  • Z kim najlepiej jechac na wycieczkę do Skandynawii ? Itaka czy Rainbow Tours ? Chodzi mi o tę trasę Nordkapp i Lofoty, proszę o opinie osób które już były na tych wycieczkach. Z góry dziękuję.
  • Witam Czy był ktoś może na wycieczce objazdowej z Rainbow Tours - Śladami Wikingów i Fiordy. Jakie masz opinie na temat wycieczki z tym biurem? Koszt w raibow wyn 3300 za 8 dni ze śniadaniem i obiadokolacją. Podobny program ma Itaka za 2300 zł tylko ze śniadaniami. Nie mogę się do końca zdecydować. Będe wdzieczna za jakieś informacje. Dzięki
  • Wybieram się na kilka dni do Bergen i zamierzam wykupić jedną z oferowanych tam wycieczek. Być może ktoś z forumowiczów byłby w stanie mi doradzić która z niżej wymienionych jest najbardziej godna polecenia: 1. NORWAY IN A NUTSHELL (Flåm Railway – Naeroyfjord – Aurlandsfjord – Stalheimskleiva) 2. THE ROYAL FJORD TOUR (Flåm Railway – Sognefjord) 3. THE WORLD HERITAGE TOUR (Sognefjord-Nærøyfjord-Stalheim)
  • Wybrałem już trasę - Oslo - Myrdal - Flam - Gudvangen - Voss - Bergen - Oslo i proszę o porady gdzie przenocować bo chciałbym zaliczyć tą trasę z dwoma noclegami. Drugi w Bergen ale nie jestem pewien co do pierwszego : Flam czy Voss? To będzie moja pierwsza wizyta w Norwegii więc byłbym wdzięczny o opinie na temat Norway in a nutshell. Z góry dziękuję, Tomek
  • Wybieram się na wiosne do Norwegii i szukam informacji o rejsach wycieczkowych statkiem /promem po najciekawszych fiordach. mam tylko kilka dni i jadę z rodziną 4 osoby wiec szukam niedrogiej opcji na 3-5 dniowy rejs. Zapewne mozna coś takiego kupic przez Internet a niekoniecznie w biurach podrózy. Prosze o sugestie i ewentualnie opinie jesli coś takiego zaliczyliście Rad
  • Witam, prowadzę biuro podróży specjalizujące się w podróżach po Skandynawii. Zainteresowanych zapraszam na gg 10485262
  • Bardzo bym prosiła o podzielenie sie doswiadczeniami , wrażeniami i o garstkę dobrych rad :) Planujemy wypłynąć z Gdyni do Kalskrony -- i tu moje pierwsze pytanko- , czy mozliwy jest zakup biletow powiedzmy na tydzien przed ? Drugie pytanko-- gdzie noclegi? campingi ,czy są w miare tanie prywatne kwtatery? Za wszeslkie sugestie i info zgory dziekuje , pozdr
  • czy na promie są gniazdka - możliwość wysuszenia włosów
  • Potrzebuję rady. W sierpniu wybieram się do Skandynawii. Mój sprzęt foto to minolta dynax7, objektyw 24-105, filtry UV i polaryzacyjny. Nie jestem pewna jakie błony ze sobą zabrać i czy nie potrzebuję jeszcze jakiegoś filtru np. niebieski? Proszę o podpowiedzi. Dzięki.
  • Co trzeba koniecznie (i co da się zobaczyć) w czasie 7-godzinnego pobytu w Oslo i 10-godzinnego pobytu (2 razy po 5 godzin) pobytu w Kopenhadze. Czy przystań portowa w Oslo bardzo jest oddalona od centrum miasta i głównych atrakcji. Czy da radę dotrzeć i wrócic do muzemu Vikingów w Oslo w trakcie tak krótkiego pobytu. Jak się poruszac po tych miastach. Czy warto korzystać i czy drogie są taksówki? Dzieki za ewentualne rady i informacje
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.