Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

wycieczki

wycieczki

(29 wyników)
  • już od dawna marzy mi się wycieczka do Petersburga-po prostu zakochałam się w tym mieście...chciałabym zasięgnać rady a mianowicie dowiedzieć się ile mniej więcej wynosi koszt takiej wycieczki a najlepiej to ile wynosi całkowity koszt z wliczeniem wszystkich wydatków?który okres jest najlepszy na tego typu "eskapady"?może jeszcze jakieś sugestie które biura są najlepsze? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi jeśli takowe w ogóle się pojawią:)
  • czy ktos z Was spotkal sie z biurem podrozy, ktore organizuje samolotowe wycieczki do St.Petersburga? Bo szukam i nie umiem znalezc :-(.
  • Chciałabym wybrac się do Moskwy i Sankt Petersburga- ale z jakimś przyzwoitym biurem podrózy. Co polecacie? Często jeżdże z moim rodzimym PTTK, ale oni takich wycieczek jeszcze nie organizują.
  • Witam wszystkich, Ponieważ interesuję się sztuką a nie lubię upałów ;) od dawna myślę o odwiedzeniu Petersburga. Niestety, mogłabym wyjechać dopiero ok. 10 lipca. Mam w związku z tym pytanie do bywalców: czy "białe noce" już wtedy nie występują? czy może "efekt" utrzymuje się całe lato, tylko w mniejszym "natężeniu"? Czy "stracę" jakieś specjalne atrakcje dodatkowe jadąc do Petersburga w lipcu albo w sierpniu (jak zrozumiałam, "opuszczanie mostów" i "fontanny" są całe lato?)?...
  • Czy w ciągu powiedzmy 4-5 lat ktoś miałby ochotę odbyć ekstremalną wycieczkę do Strefy Czarnobyla? Ja o tym myślę i zastanawiam się, czy ktoś by mi mógł towarzyszyć. Planuję realizację około 2008-2010 roku. Pobyt w napromieniowanej strefie trwa kilka godzin, dochodzi się na odległość kilkudziesięciu metrów od sarkofagu nad zniszczonym reaktorem, przejazd przez Pripjat - miasto widmo. Cena uzależniona od liczności grupy i sam "czarnobylski dzień" (Kijów-elektrownia-Kijów, plus prze...
  • Witam, chciałbym się spytać, czy znacie może jakieś biuro podróży, które zorganizowałoby wycieczkę dla grupy ponad 30 osób do Rosji. Może macie jaieś doświadczenia z tego typu wyjazdów. W grę wchodzi Soczi + wybrzeże M. Czarnego, Sankt Petersburg oraz Kaliningrad. Czas: do 6 dni Dojazd dowolny
  • Czy ktoś korzystał z wycieczek organizowanych przez miejscowe agencje turystyczne? Jeżeli tak to interesuje mnie czy ceny tych wycieczek są porównywalne z ofertą rezydenta polskiego biura podróży? Wiem że wynajęcie samochodu byłoby może najprostsze ale niestety to nie wchodzi w rachubę. Przypuszczam że wyjazd do Neseber można sobie samemu zorganizować np autobusem, ale mnie chodzi o wycieczki dalsze do Weliko Tyrnowa, Szumenu czy Gabrowa. Dziękuję za informacje
  • Mam pytanie czy ktos z was byl w BG i na wlasna reke w miejscowych biurach wykupywal wycieczki fakultatywne? Czy miejscowe biura oferuja takie wycieczki? Jezeli tak to napiszcie ktore z wycieczek warto wykupic, co warto zobaczyc, dodam ze wybieram sie do Sozopola. Czekam na wasze spostrzezenia na ten temat. Dzieki
  • Jest podobno jakas 1 dniowa wycieczka organizowana z rejonow Soliny. Czy wie ktos jakies szczegoly? A w ogole to jak z bezpieczenstwem we Lwowie? Co warto zwiedzic, zjesc? Kazda informacja mile widziana!
  • Może znacie jakieś miejscowe biura i ceny wycieczek. Proszę o rady.Co szczególnie warto zobaczyć a co było totalną kichą.
  • wiecie może jakie biura organizują wycieczki ok, 2-tygodniowe na Krym? pzdr
  • Chcę założyć biuro turystyczne zajmujące się organizacją wycieczek na Krym (w tym także kursów języka rosyjskiego na Krymie). Chciałbym na tym forum sprawdzić czy taka inicjatywa ma sens. Czy ktoś z Was, czysto teoretycznie, byłby zaintersowany taką ofertą. Zorganizowanie czegoś takiego nie byłoby dla mnie problemem. Jedyny problem stanowią finansę, a dokładnie mówiąc ryzyko braku zainteresowania ze strony potencjalnych klientów i co za tym idzie klapa finansowa. Prosze o Wasze...
  • Planujemy z mezem samodzielny wyjazd do Sankt Petersburga w maju 2009.Bardzo prosze tych,ktorzy tak podrożowali o praktyczne rady:Jak załatwiac wize, gdzie kupic bilety kolejowe na pociag z przesiadką w Brzesciu, jak znalezc tanie noclegi-może byc hostel lub kwatery prywatne-,jak poruszac sie po S-P. Znamy jezyk, mamy trche doswiadczenia w samodzielnym podrozowaniu.Wyjazd bylby na tydzien a budzet nie moze przekroczyc 3000 zl
  • chciałbym wybrac się w tym roku do Lwowa .... mieszkam w Łodzi mam równiez auto - Lwowa nie znam w ogóle .... Stad prosba o poradę ... czy szukac biura podrózy w łodzi czy jechac do Przemysla autem tam go zostawic i może znacie jakieś biura co organizuja takie wycieczki ... czy moze z innego miasta na wschodzie Polski ... czy jechac wlasnym autem to wtedy gdzie nocowac . Prosze bywalców tamtych stron o jakies uwagi - urlop mam w połowie sierpnia i kazda uwaga i sugestia bedz...
  • Witam Czy ktoś wie i mógłby mi podać czy jest jakieś biuro podróży, które organizuje wycieczkę objazdową autokarową z dojazdem po Gruzji w mc wrześniu na ok dwa tygodnie? Z góry dziękuję za informację Wojan
  • Szanowni, przejrzałam sobie wątki dotyczące Krymu, ale szukam trochę innej informacji: namiarów na pobyt tam w warunkach, powiedzmy, mniej traperskich a nieco bardziej wygodnych, typu hotel (oczywiście nie najdroższy:)) czy pensjonat. Byłam na Krymie na Sylwestra 2000, było super, ale to byla b. partyzancka wycieczka, za jak najmniejszą kasę (jechaliśmy trzecią klasą, spaliśmy byle gdzie itp). Teraz szczerze mówiąc już mi się nie chce łazić z plecakiem, poza tym ma to byc podróz p...
  • szukam wycieczki do Lwowa, wyjazd z Krakowa lub okolic, na tzw. dlugi weekend listopadowy (11-14 listopada). MUSI byc w miare komfortowy transport i jakis przyzwoity hotel na miejscu. Jakie biuro polecacie?
  • Diabel mnie pokdusil pojechac do Lwowa z wycieczka. Z Fundacja im. K.Wyszynskiego. Tragedia!!!! Przewodnik: - mylil fakty historyczne, nie znal faktow, mowil rzeczy NIEPRAWDZIWE
  • Witam i o drogę pytam ;-) Wybieram się do tej miejscowości Sozopol i wiem że ponoć tam na miejscu można wykupić 1-2 dniowe wycieczki do Istanbułu. Czy ktoś się orientuje za ile, gdzie się załatwia oraz czy warto ? Pozdrawiam Paweł
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.