Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
      wygodny

wygodny

(262 wyniki)
    • Ostatnio nie mogę dobrać sobie butów. Na płaskim lub niskim 5-6 cm obcasie strasznie niewygodnie mi się chodzi i już po kilku minutach strasznie bolą mnie stopy i łydki przyzwyczajone od liceum do najwyższych obcasów. Mając 172 cm i 65 kg zainwestowałam w wyszczuplające sylwetkę, modelujące nogi oraz bardzo formujące stopę eleganckie firmowe buty na 10-15 cm szpilkach i przez kilkanaście lat nie miałam większych problemów biegając w nich po 10-13 godzin dziennie przez 6-7 dni w tygodniu. Moje...
    • Witam, 25.01.2013r kupiłam kozaki, ekspedientka w sklepie w środku zimy skłonna była wciskać mi sandałki,żebym tylko coś kupiła no, ale nie o tym. Buty byłam zanieś na reklamacje ponieważ miałam je na sobie 2 razy gdyż usztywnienie pięty jest z jakiegoś plastiku, który podczas chodzenia pościerał mi do krwi skórę na kostkach. Ból był niesamowity, ale myślałam, że stopa musi się przyzwyczaić do nowych kozaków więc zrobiłam 2 podejście efekt był taki, że z pracy wracałam w adidasach w śniegu ...
    • Poszukuję wygodnych, pełnych (ale bez nogawek, bo takie się wpijają w kroku), nieseksownych majtek bawełnianych. Majtki 100% bawełny można kupić za parę złotych w supersamach, ale mają dwie wady: a) bardzo trudno wyłowić (dosłownie, bo te gacie się łowi w koszu) coś powyżej XL, b) raczej cisną w pachwinach. Moje ulubione majtadały ;) to gacie frotte - tak, takie skrajnie babciowe majty. Niestety okazuje się, że nie są już produkowane, a nigdzie nie ma tego w sprzedaży. Te, które noszę, za j...
    • www.spartoo.pl/Buffalo-AKSHI-x41552.php Brak platformy,i wysoki obcas.Pewnie dlatego tak dużo przecenili,bo sa nie do chodzenia;-)
    • Szukam pantofli na obcasie , które na dodatek bylyby jeszcze wygodne do chodzenia. Czy ktos móglby polecic jakąs firmę, która robi cos takiego. Takie buty, przy ktorych nie marzysz, by jak najszybciej je zdjąć, bo albo pieką (mimo rajstop), albo mają źle wywarzone proporcje. Czy możecie coś plecić ? Halszka
    • Muszą być w miarę płaskie, odpada obcas i wysoka koturna. Skórzane w środku i na zewnątrz i nie japonki, z profilowaną i elastyczną podeszwą. Palce swobodnie odkryte, nie ściśnięte w małą dziurkę. Pięta obojętnie. Lepiej, żeby nie miały skracających nogę pasków na kostkach. No i najważniejsze - żeby były ładne, nie pielgrzymkowe jezuski. Nowoczesne, kobiece, nadające się do spódnicy. Czy coś takiego w ogóle istnieje?
    • moze nie sa najpiekniejsze , ale kupilam w zeszly sezon podobne czarne i sa b. wygodne. znalazlam przy okazji torebke i takie szare buty (sale). fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2909646,2,3,buty.html fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2909644,2,1,nowa.html fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2909645,2,2,torebka.html fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2909647,2,4,buty.html pozdrawiam
    • Zamierzam kupic botki tej firmy ,ale spotkalam sie z negatywnymi opiniami o jakosci tych butow.Jesli ktos posiada buty tej marki prosze o opinie.Dzieki:)
    • Chodzi mi konkretnie o te: www.alebuty.com.pl/rylko-f5m42k-buty-obuwie-1054.html niestety nie mam możliwości obejrzenia ich na żywo, pozostaje all... może ktoś miał z nimi "styczność" :) ?
    • Dziewczyny, jaki wygodny stanik polecacie? Nosze rozmiar 70 C lub D, wiec w sieciowkach czasem moge cos znalesc. Poszukuje WYGODNEGO, nie wbijajacego sie drutami w biust, gladkiego, w jednoltiym kolorze bialym, czarnym lub bezowym, usztywniany, lekko podnoszacy piersi i nadajacy im ladny ksztalt. Cena nie gra duzej roli, wazne by byl miekki i komfortowy oraz dobrej jakosci!
    • Takie babcino-ciotkowate te buty.
    • img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/15/54/04/1215540445_1 znalazłam takie na allegro, cena 499 zł. Uważacie,że to oryginalne? I czy faktycznie w butach tego projektanta chodzi się #bosko# jAK twierdzą gwiazdy.....
    • Słuchajcie, chodzi mi o firme która produkuje wygodne buty na obcasie, znacie takie ? słyszałam że szpilka musi mieć dobrze wyważony obcas żeby wygodnie się chodziło . Pomóżcie
    • ma któraś z was te koturny z h&m? wygodne czy sobie darować? img85.imageshack.us/img85/3997/18357785.png
    • Polecicie jakies fajne sportowe lub zdrowotne klapki do chodzenia wokół domu, do sklepu, po domu takie uniwersalne i wygodne zwykłe basenówki mnie odparzają czy lepsze są firmowe, np. Adidasa byłabym wdzięczna za oferty z polskich sklepów
    • na koturnie lub wyższym obcasie. Jakie polecacie ?
    • Szukam butów na codzień. Miękkich, wygodnych, koniecznie ze skóry. Na płaskim, koturnie albo małym stablinym obcasie. Bardzo mi się spodobały te: www.e-rylko.com/produkt/u3200k_671_/496/cat/41/c/0/r/0/k/91/pp/6 ale niestety rozmiarowo nie pasują (mój rozmiar jest za duży, a o pół mniejszy już za ciasny). Cena do 400 zł. Polećcie jakieś sklepy w Warszawie, w zasadzie poza większymi sieciami bo tam już szukałam. Dzięki.
    • Witam Was wszystkie. Jestem osobą niską (163cm)z raczej przeciętną budową ciała(czyt.nie chuda, nie gruba). Uwielbiam w polepszeniu swojego wyglądu pomagać sobie obcasami czy szpilkami, aby wysmuklić sylwetkę i przedłużyć nogi. Niestety nie jest to rozwiązanie nazbyt praktyczne i wygodne. Na co dzień jestem osobą żywiołową, energiczną. Szybko chodzę, wychodząc z domu mam z reguły masę spraw do załatwienia. Tukę się komunikacją miejską, a zatem nie jest mądre ani tym bardziej zdrowe-nieu...
    • Nie na niebotycznej szpilce ale nie na płaskim, żeby można całe miasto oblecieć, czy to jest możliwe?
    • Szukam butow zimowych, ktorych podeszwa bedzie dobra na sliskie nawierzchnie w Polsce. Sprawdzone marki/modele. Czy Fly Londony są ok? Jestem w ciazy i to dla mnie priorytet, zebym czula sie bezpiecznie. Interesuja mnie wysokie botki-kozaki typu oficerkowatego, na plaskim, ale nie az tak sportowe, zebym nie mogla w nich isc do pracy. Dzieki z gory za pomoc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.