wyjazd

wyjazd

(151 wyników)
  • Pod koniec roku chcę wybrać się do Anglii. Czy możecie poradzić do jakiego miasta najlepiej się wybrać by znaleźć w miarę dobrze płatną pracę i niezbyt drogie mieszkanko? Czy warto robić w Polsce jakieś kursy typu: spawacz, operator wózków widłowych itp? Jeśli tak to jakie? Czy w angli akceptują polskie uprawnienia? Czy wystarczy by to były w języku angielskim napisane czy lepiej by to był certyfikat Unii Europejskiej. pozdrawiam grzegorz
  • Witam. Jestem ciekawy Waszego zdania. Opierajac sie na tych danych - Katowice Praca 15 dni w miesiacu po 10h - 3500zl netto /praca bezstresowa, czysta/. Bez zobowiazan, wiek 27lat, wyksztalcenie wyzsze, angielski wykorzystywany w pracy kazdego dnia... Na Waszym miejscu ... ?:)
  • chcialam sie uczyc... prywatna uczelnia, przerwane studia, kope długu zeby wogole na nie wrocic ( 4 tys)bo nie placilam czesnego. No i praca za 1000 zl....... wyjezdzac? angielski komunikatywnie ale jedynie na prace typu magazyn itp a do takiej pracy tez nie przyzwyczajona...co robic? zostac w kraju, ciulac , jakos skonczyc te studia ( ten rok to bym jedynie splacala dlug zeby wrocic za rok )i ? w sumie nie tylko wyjazd za kasa mnie kreci odnosnie wysp, slyszlam ze tam jest inne zyci...
  • dopuki nie znajdziemy pracy mieszkanie na dworcu i jedzenie konserw z Polski. Pożadane osoby ze znajomościa angielskiego to może uda sie przemknac do noclegowni. Posiadam Wyborcza z opisem jak znalezc prace w Szkocji.
  • Witam, chciałabym znać zdanie osób które są lub były w Anglii. Moja sytuacja wygląda tak: Obecnie jestem mama kilkumiesięcznej dziewczynki, w lipcu corka skonczy 11 miesięcy. Mąż poraz drugi będzie w wakacje w pracy w Anglii i trudno mi to sobie wyobrazic, że my tutaj a on tam-znow. Bardzo nam zalezy zeby rozwiazac ta syytuacje jak najlepiej dla nas i corki bo nie widziec taty a ni corki 2 ponad 2 miesiące to nic przyjemnego. Dlatego zaczynam powoli zastanawiac sie jak rozwiazac ta ...
  • Chciałbym usłyszec opinie o opłacalności wyjazdu w ciemno. Gdzie najlepiej jechać? Irlandia , Szkocja? Ile trzeba mieć pieniędzy? Jak długo trwa szukanie pracy i mieszkania? Czy można nocować na dworcach kolejowych? angielski znam średnio, (raczej żle) , mogę pracować jako ślusarz, (tradycyjna ślusarka + obrabiarki skrawające) malarz tapeciarz, opiekować się starszymi osobami i dziećmi, kierowcą busu (do 3,5 ton lub 8 pasażerów, mogę podbić kategorię) , praca na farmach (doświ...
  • Czy możę mi ktoś pomóc Bardzo zależy mi na tym wyjeżdzie czekałem na to 6mieś a gdy już zadzwonili do mnie ze wyjeżdzam w piątek to znalazłem to: www.ang.pl/247staff_z_torunia_czy_ktos_o_nich_slyszal_20487.html Moze mi ktoś pomóć Na co mam zwrócić uwage podczas rozmowy z nim przed odlotem??
  • Poszukaju fajnych kobitek i chlopow :0 do wyjazdu do Irlandii razem razniej ja lece ok17 marca smutno mi samej i troszke sie boje moze ktos jedzie w tym czasie piszcie :) buzka
  • Witam, zamierzam wyjechać w połowie stycznia do Anglii dokładnie do Derb. poradzcie ile musze mieć na start pieniędzy ?? mam tam znajomego który znajdzie mi dom, pomorze w pierwszych tygodniach ale nie chcę żeby wszystko miał na swojej głowie wiadomo... zaprosił więc skorzystam. czy znaleść pierwszą byle jaką prace za 6 funtów za godzine jest trudno ? nie będe musiał czekać 3 tygodni az mi skończą sie pieniądze ? jedzie ze mną kolega który był w lecie w anglii na około 1,5 m-ca i moowi ze tam...
  • Mam pytanie do osób przebywających dłuzszy czas w Anglii lub Irlandii: czy warto wyjeżdżać? Jak złapać kontakt z ewentualnym pracodawcą i załatwic sobie zakwaterowanie? Mam zamiar wyjechać z dziewczyną i jej 11-letnim dzieckiem. Obecnie pracuje w polskim urzedzie, gdzie zarabiam 1360 zł na rękę. Dziewczyna tez pracuje i zarabia 900 zł. Oboje jestesmy po trzydziestce. Jestesmy pracowici, nie boimy sie pracy fizycznej. Problem widzimy w kontynuacji nauki chłopaka. Zastanawiamy sie, czy czynic...
  • Czy ktos wyjezdza w piatek do pracy w BOI life?
  • Witam Wiem, że to dopiero początek lutego, ale korzystając z okazji chciałbym się czegoś dowiedziec o pacy za granicą. Generalnie moja sytuacja jst taka. Jestem studentem, mam 20 lat, nigdy nie pracowałem, angielski znam na tyle aby wrazie potrzeby dogadac się, ale nie na tyle aby prowadzić swobodna rozmowę. Wakacje mam wolne i pomyślałem, ze zamiast zmarnować prawie 4 miesiące chciałbym coś zrobić. Ewentualny wyjazd traktuję raczej jako przygodę, zalerzy mi głównie na podniesieniu p...
  • witajcie,bedę wdzięczna za pomoc: 1)co z ubezpieczeniem?studenckie karty, ISIC,czy EURO26 działają tylko w razie wypadku,a co zrobic,by móc korzystać z tamtejszej służby zdrowia? 2)co z kontem?jakie najlepiej tam założyć? 3)czy do pracy w restauracjach wymagane jest coś takiego jak u nas książeczka bhp? 4)czy warto zadbac o jakiekolwiek referencje? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. holly
  • Witam w maju lece do angli zanim wylece chce sie ubezpieczyc, zeby zanim podejme prace nie miec tam problemow z opieka zdrowotna jakiego ubezpieczyciela w Polsce polecacie? moze ktos juz korzytsal? pozdrawiam
  • chce byc jedna z kolejnych ktorzy wyjezdzaja na podbuj europy ,ja chce pojechac do Irlandii....jesli ktos moze mi pomoc znalesc pokuj w Belfascie...prosze o kontakt...a jesli ktos chcialby jechaczemna tez niech da znac!!
  • Witam Wybieram sie do Irlandii i nie chce brać wszystkich pieniędzy w gotowce. Zależy mi na tym żebym miał szybki dostęp do pieniędzy wpłaconych w Polsce. Co byście mi polecili ? Pozdrawiam
  • czy ktos sie orientuje czy jest mozliwosc wyjechania za granice w celu nauczenia sie jezyka razem z malym dzieckiem? synek ma 1,5roku i zastanawiam sie czy ja nie moglabym chodzic tam do jakies szkoly a dziecko do przedszkola?!prosze o odp jesli ktos ma jakies inform
  • Cześć wybieram się w marcu do Irlandii. Jadę sama- szukam kogoś kto też jedzie sam. Razem bedzie raźniej. Proszę o adresy e-mail- odpiszę.
  • Witajcie, dostalam prace w Irlandii jako programista z wynagrodzeniem pok 60 tys Euro, chyba sie zdecyduje ... choc decyzja ciezka Mam pytanie ile bede zarabiac netto? Czy od 30 tys musze odjac 20% podatku plus od drugiego 30 tys 42% czy sa jeszcze jakies koszty np tak jak u nas ubezpieczenie zdrowotne rentowe emerytalne moze z kwoty 60 tys Euro zrobi sie np 30 tys Euro ostatecznie netto? Przy okazji chcialabym się zapytac ile moze kosztowac mnie wynajecie malego mieszkanka w Dubl...
  • Witam, jest ktos kto wyjezdza 1 pazdziernika z ITC z Krakowa do Peterborough?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.