wymiana

wymiana

(15 wyników)
  • Witajcie, chciałabym wymienić okna. Możecie polecić jakąś solidną i nie za drogą firmę w /Warszawie. Zupełnie nie wiem jak szukać. Nie mam super wymagań. Chodzi mi o okna pcv.
  • Moja kuchenka gazowa ma coś ze 20 lat i czas najwyższy ją wymienić. Chcę gazową z elektrycznym piekarnikiem. Orientujecie się, czy przy tej okazji grożą mi jakieś "niespodzianki" typu "proszę paaani, ale to nie taka instalacja, tu [u]wszystko[/u] do wymiany..."?
  • Proszę, powiedzcie mi czy w normalnej ekspoatacji jest jakaś różnica miedzy oknami z PCV a drewnianymi? Mam na myśli zarówno parametry izolacyjne jak i użytkowe - czyli łatwość mycia.
  • Witajcie! Przede mną wymiana okien. Czy mogłybyście polecić firmę naprawdę godną zaufania, która robi porządne, okna, a przy okazji nie zdziera skóry? Jakie okna powinnam wybrać? Będę wdzięczna za pomoc.
  • Witam, Niestety z mojego staruszka coś zaczęło wyciekać (wygląda na to, że przewód od płynu do chłodnicy gdzieś przecieka) i muszę mu wymienić akumulator:( DO tego od razu jak go zostawię w warsztacie, a sama przerzucę się na autobus na jakiś czas - to od razu chciałabym, zeby mi wymienili opony na zimowe. Znacie jakiś warsztat w Warszawie, gdzie mnie nie złupią i zrobią dobrze swoją robotę? Z góry dzięki!
  • mój dzwonek do mieszkania - jest stary, przypuszczam że zamontowany w 1972 roku, kiedy wybudowano ten blok, muszę go wymienić, bo za każym razem kiedy ktoś dzwoni do drzwi wszyscy podskakują, jest potwornie głośny, skrzeczy... i teraz pytanie: na mój rozum dzwonek jest podłączony i działa tak jak żyrandol, tzn. od przycisku na klatce biegną kabelki, które wychodzą u mnie w mieszkaniu, stary dzwonek należy odkręcić, zdemontować, kabelki podłączyć do nowego tak jak do żyrandola i już, tak...
  • Drogie, WDPD, mam problem... otóz na dniach bede miała wymieniane okna w sypialni i w kuchni. O ile sypialnia to żaden problem, bo komody można łatwo wysunąc z pokoju no i ogólnie łatwo da się sprzątnąć, to najbardziej martwi mnie kuchnia, czyli jak to zrobić, żeby się nie narobić i mieć czysto... Przede wszystkim, nioe mam możliości wysunięcia szafek. W związku z tym, wystarczy je tylko przykryc czymś (zasłonić drzwiczki)? Czy lepiej poprostu je opróżnić a później wytrzeć? Wogóle, ...
  • Witam i prosze o rade:). Planuje wymiane instalacji elektrycznej w mieszkaniu (ok 50m2) oraz remont generalny lazienki (3,4m2). Teraz lazienka nie ma ani plytek,ani umywalki ani "podpiecia" dla pralki. Planuje wymiane wymiane wanny na prysznic,nowy "kibelek",dodanie bidetu i umywalki oraz miejsce dla pralki.Oczywiscie plytki. Ile powinien trwac taki remont? Powiedziano mi,ze nie bede mogla mieszkac w mieszkaniu w czasie remontu.Z jednej strony wydaje mi sie to nawet logiczne.....
  • Wczoraj pękł nam wąż od prysznica. I teraz pytanie, czy taką rzecz średnio uzdolniona pod względem majsterkowania pani domu i jej jeszcze mniej uzdolniony mąż dadzą radę wymienić sami czy też lepiej od razu wzywać fachowca? Jeśli dadzą radę - jakich narzędzi użyć i co robić (najlepiej krok po kroku):) Liczę na waszą pomoc, drogie WDPD.
  • I z tym związane jest moje pytanie - JAK CZĘSTO?? We wrześniu stałam się posiadaczką własnego M z urządzoną kuchnią, czekał mnie tylko zakup lodówki do niej, w tejże kuchni wisi okap Amiki . Poprzedni właściciel poinformował mnie że okap nie jest podłaczony do komina, ponieważ cofające się powietrze z komina wygłupiało silnik okapu i spaliło go. Po wymianie silnika wyciągowego żeby szlag go nie trafił po raz kolejny, pan ten odłączył go a serwisant z Amiki zaprogramował tenże okap na ba...
  • Dziwczyny, Wy jesteście mądre i wszystko wiecie, jak zresztą przystało na WDPD, więc może któraś z Was się orientuje, jak to wygląda. Sprawa jest taka - jakiś czas temu kupowałam torbę, z której wypróło totalnie się ucho. Reklamacja została rozpatrzona jako wymiana na nową sztukę (nie minęło nawet pół roku). Niestety, fakt wymiany nie został odnotowany na paragonie - sprzedawca nie chce tego zrobić. Co więcej, twierdzi też, że w polskim prawie gwarancja jest wolną wolą sprzedawcy i ta kończy...
  • mam tylko drewniane leżaki (!); niestety w jednym rozerwało się płótno (latka swoje robią, oj robią). Jak wymienić płótno bez rozbijania leżaka? Pozostaje tylko ręczne zszywanie?
  • W listopadzie kupiłam synowi nową kurtkę. Do wczoraj wszystko było ok. Wczoraj pokazuje mi, że po zapięciu zamka cały się rozchodzi i wrócił do domu ze szkoły w rozpiętej kurtce. Czy można temu jakoś zaradzić/naprawić? Zamek jest metalowy, wyglądał na solidny, a tu pech. Mam paragon ze sklepu, może reklamować? Zależy mi na czasie, bo nie będzie miał w czym chodzić . Dzięki.
  • Dziewczyny, bardzo pilnie poszukuję książek Lucyny Ćwierczakiewiczowej: 456 sprawdzonych przepisów, 365 obiadów, Cokolwiek bądź chcesz wyczyścić. Sprawdźcie proszę, czy gdzieś się u Was nie "walają"-uchodzą za nieżyciowe, a ja muszę je mieć. Nie ważne czy nowe czy stare, mogą być wymiętolone, obdarte. Nie mogę teraz ich kupić, ale zamian oferuję ubrania, ubranka dla dzieci, inne książki-niektóre nowe-na prezenty. Najlepiej z Warszawki.Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
  • osobiscie zepsułam sobie dotąd niezawodną pralkę przez załadowanie bębna bawełnianym kocem i 2 poduszkami. Huk, łoskot i pralka wysunięta z posad o dobre 10 cm!! Zawołany spec grzebał, grzebał, to ok, to ok, tam coś spadło, poprawił, ale huk przy próbe wirowania dalej, okazało się ze szlag tafił jakis element elektroniczny. Finał: 250 zł za wymianę <Zonk> Zaczełam sie zastanawiać, czy nie warto moze kupić nowej pralki, niż wybulać 2 i pół stówy. Taka kwota za naprawę to dla mnie...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.