wyniki krwi

(7 wyników)
  • BARDZO PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKÓW KRWI. JESTEM 36 LETNIĄ KOBIETĄ ,NIE PALĘ /MYŚLĘ ŻE TO MA ZNACZENIE/ LEUKOCYTY 4,48 ERYTROCYTY 3,85 HEMOGLOBINA 10 HEMATOKRYT 30,5 MCV 79,2 MCH 26 MCHC 32,8 RDW 14,9 PŁYTKI KRWI 364 MPV 10,4 NEUTROCYTY 1,99 LIMFOCYTY 1,66 MONOCYTY 0,6 EOZYNOCYTY 0,22 OB 25 GLUKOZA W OSOCZU 99. BARDZO DZIĘKUJĘ
  • Czy mogłaby któras z Was powiedizec mi jakie mam wyniki krwi.Nie zanma się na tym a więc: Dziękuje serdecznie WBC 7,2 LYM % 38,3 % MID % 5,5 % GRAN % 56,2 % RBC 4,5 HGB 13,2 HCT 37,6 % MCV 82,6 MCH 29,0 MCHC 35,1 RDW 14,6 PLT 248
  • Mam pytanie o wyniki krwi, czy są one poniżej normy aż tak bym musiał z nimi iść do lekarza podam tylko te gorsze, tych co są dobre nie LEUKOCYTY 3.3 MXT 13.9 GR.Wielojądrz 42.5 LIMFOCYTY 1.4 ERYTOCYTY 4.0 HEMATOKRYT 35.2 Zrobiono mi wyniki i powiedziano, że jak te niebędą dobre, to zrobią mi specjalistyczna, bo ja mam kłopoty ze stawami, strasznie mnie bolą kości, nogi, ręce, palce, a nawet kręgosłup.To tak boli, że budzę się w nocy.Najgorsze, że już ok 2o wieczorem zaczyna...
  • Trochę powielam wątek, koleżanka ma wyniki 504,75, w laboratorium powiedzieli, że to...piąty tydzień. To możliwe? Że lekarz nie zauważył 5-tygodniowej ciąży?
  • Zrobiłam sobie dziś takie podstawowe wyniki krwi i moczu, żeby z czymś już jechać do lekarza (5 tydzień, to będzie pierwsza wizyta). Zaniepokoił mnie wynik moczu - odczyn zasadowy, gdzies się doczytałam, że to oznacza, że mam kłopoty z nerkami. Reszta to same kreseczki, tylko na końcu - nabłonki-poj.płas(?) w przep(?) oraz skłądniki mineralne - b.niel.bakterie. Natomiast krew to czarna magia. Wynik mam na pasku z symbolami, których nie rozumiem. Gdyby któraś z was potrafiła odcz...
  • Czy możecie polecić mi jakieś witaminy, które poprawią trochę moją kondycję? Wyniki krwi mam na granicy normy, staram sie dbać o jakość spożywanych posiłków, regularnie ćwiczę, a czuję jakby uszło ze mnie dużo energii (już od dłużego czasu mam z tym problem), jestem śpiąca, zmęczona, ciągle brak mi sił... Dodam, że mam 26 lat i od kilku lat biorę pigułki. Help. Tak bardzo chciałabym przetrwać zimę maszerując żwawo i z uśmiechem na ustach...
  • WBC-5,2 RBC-4,81 HGB-15,4 HCT-44,9% PLT-184 PCT-171% Wzór krwinek białych:-o co tu chodzi? pałeczkowate-2% podzielone-56% kwasochłonne-5% zasadochłonne-0% limfocyty-35% monocyty-2% Co mam niedobrego w tych wynikach,czy wszystkie są prawidłowe. Proszę o odpowiedź

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się