Forum Zdrowie Nowotwory-damy radę !
ZMIEŃ
      wyniki krwi

wyniki krwi

(5 wyników)
    • No właśnie. Kiedy wracaja do normy. Leczenie zakończyłam kilka miechów temu a limfocyty ciągle poniżej normy (ZZ postać MC z przewagą LD- ten ubogi w limfocyty). Na dzień dzisiejszy limfocytów mam 0.76 i 13.2%. Miesiąc po radioterapii miałam 0.6 i 12% ( co i tak było nieźle bo podczas chemii spadki do 0.3). W ogóle leukocyty mam jakieś dziwnie rozłożone: Neutrofile 66.5% (43-65)+, 3,84 (1.6-6) Monocyty 10.7% (2.7-8)+, 0,62 (0.15-0.6)+ Eozynofil 8,5% (1-5)+, 0.49 (0.2-0.5) limfocyty 13....
    • Witam, Jakie wyniki krwi są niepokjące? Chodzi mi o to, czy małe zmiany (odchylenia od normy) mogą już świadczyć o groźnej chorobie? W moich wynikach jest za mało hematokrytu, hemoglobiny. Są to małe odchylenia od normy ale wskazują na jakąś niedokrwistość. Czy przy chorobach typu biłaczka, chłoniak odchylenia od normy są dużo większe czy także mogą być bardzo delikatne??? Dzięki za pomoc.
    • Diagnoza mojej mamy: Rak niedrobnokomórkowy płuca lewego T4N2. HISTOPATOLOGIA: Aspirat oskrzelowy_Fagocyty, nabłonki migawkowe i kilka komórek raka niedrobnokomórkowego.W szczycie płuca lewego masa o wym.8*7,8*5,2cm-najpewniej odp.zmianie Tu z towarzysząca niedodmą. Styruktura ta ciągnie się od śródpiersia górnego do bocznej sciany klp oraz górnego bieguna wneki lewej (od miejsc podziału tętnicy płucnej).Wezły chłonne podstrogowe powiekszone (4,2*1,9cm) oraz we wnęce lewej (o śr.2,5cm), we wn...
    • Ostatnio musiałam zrobic morfologię i pewne wskażniki oraz pytanie lekarza o kłopoty z trawieniem i zmęczenie mnie zaniepokoiły.Od jakiegoś czasu pobolewa mnie brzuch i podbrzusze.Ginekolog wykluczył problemy kobiece a podbrzusze dalej pobolewa.Dostałam skierowanie na morfologię i badanie moczu.Pewne wskażniki wyszły za wysokie i za niskie.Czy ma to jakiś związek z trawieniem albo krwią jak sugerowalo pytanie lekarza? Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.Martwi mnie to tym bardziej, że ost...
    • Witam Mam wielkie zmartwienie i prośbę do Was zarazem o radę. U mojej mamy (55 lat) wykryto niedawno guzy w pęcherzu moczowym. Mają dwa 3 i 5 cm (czyli z tego co wyczytałam duże). Pół roku temu zaczęła mieć krwiomocze - była pod stałą opieką ginekologa, który zasugerował, że to wina zmiany tabletek hormonalnych dlatego tak długo nic z tym nie było robione. Dzisiaj właśnie pojechała do szpitala. Nie wiemy czy guzy są złośliwe czy nie - będzie dopiero operacja wycięcia a potem biopsja. Guzy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się