Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      wysokie puls

wysokie puls

(9 wyników)
    • Dziewczyny moze cos poradzicie,pewnego dnia zupełnie przypadkowo zmierzyłam sobei cisnienie i co sie okazało ze plus mam ponad 90.mam 30 lat,ciąże i poród za soba jesli ma to jakies znaczenie.wtedy cisnienie gdy mierzyłam było ok.teraz kupiła cisnieniomierz mierze co dzien nawet chyba przesdzam bo po kilka razy i okazuje sie ze puls zawsze mam podwyzszony od 90-110 a cisnienie w wiekszosci niskie.czesto noca sie budze mierze jest 90/60 a puls wysoki boje sie bo mnie tesciowa nas...
    • Mam pytanie od dłuższego czasu mam wysoki puls, nawet po obudzeniu przeszło 110/min. Czy któraś moze tez tak ma i czy to jest coś poważnego ?
    • Czy jeśli mam wysoki puls non stop w okolicach 95-120, a czasem do 130 w spoczynku to czy powinnam ćwiczyć???Czy jest to bezpieczne?
    • mam problem. Moja siostra ma wysoki puls 115 i niskie cisnienie 116/78. Jest to spowodowane stresem. Co moge zaaplikowac jej doraznie, zeby zbicx ten puls, bardzo zle sie czuje a o lekarzu nie chce slyszec.
    • Pierwsza wartosc nie przekracza 80-90, druga przewaznie w okolicach 60. Puls natomiast ok 110. Co zrobic? Lekarz rodzinny nie widzi problemu, uwaza, ze sie denerwuje czyms. ps. przepraszam za dublowanie watku z innego forum, ale zalezy mi na szybkiej odpowiedzi.
    • dziewczyny czy którać wie co oznacza wysoki puls, srednio mój puls wynosi ok 110. nie wiem czym to jest spowodowane. Proszę o porady.
    • jaka może być przyczyna? dziś w czasie kompleksowego badania u ginekologa pani doktor stwierdziała, że mam tak mocy puls, że słychać go bez stetoskopu... zaleciła badanie hormonalne. o co może chodzić?
    • bez innych objawów. puls czasami jest normalnby a czasami rozkręca sie do 160. Gorączka około 39,5 po aspirynie co niby zbija tą gorączkę, czyli bez tabletek było by powyżej 40. Dostała jakis antybiotyk w razie jakby cos sie rozwineło, bo na razie wszystko inne ok. Dzis już 3 dzien. co to moze byc?
    • Od pewnego czasu mam dziwne objawy.Mój puls w spoczynku występuje w granicach od 90 do 130.Poza tym czasami mam bóle w klatce piersiowej, które już nie przechodzą po pobraniu środka przeciwbólowegoCzy ktoś może ma lub miał podobne objawy i wie o czym one świadczą?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.