Forum   wysypka po antybiotyku

wysypka po antybiotyku

(2 wyniki)
  • Brałam doksycylkinę przez 8 dni - ósmego dnia pojawiła się wysypka na tłowiu. PijE wapno, kupiłam w aptece Loratadynę i biorę od wczoraj . Niestety martwi mnie to, że mimo, iż nie biorę antybiotyku od tygodnia to z każdym dniem mam więcej wysypki. Co jest?? Dlaczego reakcja trwa przecież nie powinno być juz dawno tego antybiotyku w moim organiżmmie? proszę o sugestie pozdrawiam asia
  • Witam, Miesiac temu ukasil mnie kleszcze, pojawil sie rumien i zdiagnozowano mi borelioze. Dodam, ze jestem uczulona na penicyline i doksycykline. Od tygodnia biore Lekoklar (klarytromycyna). Wczoraj lekarka dolaczyla mi drugi antybiotyk Cefuroksym (Zamur). Wczoraj wzielam 1 (jedna!!) tabletke i po godzinie pojawila mi sie wysypka na szyi. Oczywiscie zapodalam sobie clemastyne. Oczywiscie Zamur odstawialam, ale dzisiaj wysypka zamiast sie zmniejszac, to sie powieksza. Nie jest ra...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.