Forum Zdrowie Dieta Dieta South Beach
ZMIEŃ
      wzrostu

wzrostu

(15 wyników)
    • Przepraszam za niesdyskretne pytanie, ale chciałam się zorientować.. Kto nie chce, niech nie pisze. Bo ja na DSB chudnę raczej wolno (prawie 2 tyg. I fazy i jakieś 2 kg tylko mniej) Może to kwestia tego, że nie mam jakiejś b.dużej nadwagi? co nie zmienia faktu, że fałdki (które wykluczają dobre samopoczucie w bikini) - są... :/ Ja chyba już podawałam swoje wymiary, ale powtórzę: 162 cm, waga wyjściowa 56 kg, waga obecna 54, waga docelowa --> powiedzmy 50 kg ;) Lat prawie 26. ...
    • Witam , od jutra zaczynam sb . Przy wzroście 173 cm ważę 73 kg.Planuje zejść docelowo do wagi 57-58 kg. Potrzebuje wsparcia i Waszej motywacji . Czy faktycznie są takie szybkie efekty w 1 fazie ? Wydrukowałam sobie jadłospis i wszystkie "mogę jeść" i " nie mogę jeść" . Jestem ogromnie zdesperowana i chciałabym zrzucić nadmiar kg. Oprócz tego włączę w dietę ruch tj. rower , bieganie i 6 weidera. Jak myślicie uda mi się dojść do wagi 58kg? w jakim czasie? Pozdrawiam , życzę wszystki...
    • Czyli ja. Zaczynam I faze od jutra. Dzien dobry, czesc i czolem. Jutro sie zszokuje swoja waga, dzis zapomnialam sie zwazyc. Ale tak na oko z 75Kg (O_o), a ma byc 10Kg mniej. Wage wyjsciowa moge podac wiec jutro. Mierze 172cm wzrostu. Ostatnia dekada upłynela w wadze miedzy 58Kg a 72Kg, cały czas sie waha, srednio co 2 lata probuje roznych diet, czasem wpadam jednak w ciagi jedzenia potraw tuczacych, szczegolnie zima. Wtedy tez brakuje mi ruchu, bo nie moge sie zmusic - zimno, ciemno, w...
    • Witam:)

(7)
      Podczytuje forum już od dłuższego czasu. Już raz próbowałam diety, schudłam 5kg i jakoś tak zostało. Teraz wróciłam z wakacji, od września wracam do pracy po wychowawczym. I postanowiłam się wziąć za siebie na poważnie i do końca. Jestem na diecie już 3 dzień (od poniedziałku). Mam 164 cm wzrostu i 28 lat. Waga początkowa(z poniedziałku) to 85,5 kg. Już 3 dzień przestrzegam zasad diety. Zamierzam codziennie chodzić na basen i 2 razy w tygodniu na fitness. Dzisiaj waga pokazała j...
    • Sluchajcie, mam taki klopot. Nigdy nie bylam na diecie, bo bylam szczesliwa w rozmiarze 36/38. Niestety w ciagu ostatniego roku przybralo mi sie 15 kilo i balansuje na granicy 40/42. Mam 28 lat, 173 cm wzrostu i wage niestety 76 kg. W pracy przez 10 godzin glownie siedze przed kompem albo w aucie, po pracy srednio 3 razy w tygodniu biegam na aerobik. Spojrzalam na siebie w lustrze i jestem przerazona. Wszystko mam duze, nawet ramiona. Wiem, ze musze totalnie zmienic sposob odzywiania. J...
    • Jutro mijają 2 m-ce odkąd jestem na diecie. Na wadze 71 kg - czyli o 12 mniej niż na początku. Nie mam już ochoty na słodycze ani inne grzeszki. Wczoraj łaziłam po sklepach i tak jak kiedyś nie mogłam nic kupić bo wszystko było za ciasne tak teraz....pasuje wszystko - z rozmiaru 46 przeszłam na 40/42. Jeszcze trochę przede mną a ochota i motywacja coraz większa. Pozdrawiam wszystkich plażowiczów.
    • Czytam od pewnego czasu forum i zastanawiam się, czy nie mogłybyśmy zamieszczać swoich sukcesów tutaj? Jestem na diecie od 14 lutego, zaczynałam z wagą 71 przy wzroście 168 i rozmiarze garderoby 42. Teraz ważę 59, zeszłam do rozmiaru 38! Nie głodzę się, zaspokajam swoje zachcianki w formie cukierka czy chleba, a waga stoi w miejscu. Więcej już chudnąć nie chcę, podobam się sobie i innym... Która do mnie dołączy i zrobi się bardziej optymistycznie?
    • hej!!!!! przeczytałam właśnie ostatni z wątków i sie móżna tak powiedzieć podłamalam:\\ moim zdaniem dzwiewczyna ktora ma 170 cm wzrostu i wazy 60 kg powinna byc szczesliwa... przeciez to ideala waga a ja wiele bym dala zeby taka miec!!:( ja waze 79 kg i mierze 176... fakt jestem troche wysoka ale waga jest grubo za duza... niektore z was jak piszecie macie problem ze schudnieciem o jakies 2-3 kg... a co ja mam powiedziec jezeli chcialabym zrzucic 15:(:( jestem na diecie dopiero 4 dni i...
    • Hej,wszystkim laseczkom.podaje swoje wymiary i mam nadzieje ze wszystkie tak postapicie. 163 cm wzrost 64,5 waga biust 100cm talia 83 cm biodra 96 cm Sniadanko 2 jajka na twardo ,z czego moje malenstwo zjadlo prawie jedno hihi,i czarna kawa.
    • Pomyslałam sobie ze w tym watku bedziemy mogły podawac swoje namiary (nr GG maile)po to aby w nagłych chwilach załamania móc sie wspierac!! Mozna napisac kilka słów o sobie i dane (wzrost,wage,ilosc dni na diecie),co wy na to plazowiczki??? pozdrawiam!!!
    • Drogie Plażowiczki, zdecydowałam się na DSB 7 mięsiecy temu, w dużej mierze dzięki Wam - dziewczynom piszącym na forum. Schudłam 5 kg, i nadal utrzymuję wagę bez żadnych problemów...(grzeszków mam tysiące). Piszę teraz bo jestem przerażona tym co się stało z naszym forum, mam wrażenie że piszą tu dziewczyny które chca schudnąć choć ich waga "przed" zakrawa o anoreksję - nie wiem czy przy wzroście 168cm, 165cm dążenie do wagi 48-u kg to nie jest przesada... Powiem WAM szczerze - g...
    • co prawda wyjezdzam na urlop,m ale to chyba w niczym nie przeszkadza:) Ciekawa jestem czy dam rade:) A jak się ogólnie czujecie? Dobrze? Ja chciałabym zgubić jakieś 5kg no i zaczac sie odzywiac jak czlowiek a nie jak prosiaczek:) Trzymajcie kciuki:)
    • hej, po raz kolejny zaczynam diete mam do zrzutu jeszcze 3 kilo do wymarzonych 50... Schudlam bardzo duzo, ale jakos trudno mi jest przekroczyc magiczne 53. Byłam wczoraj na imprezie, grile, sałatki... Śniadanko też jeszcze u znajomych, teraz podjadam ciasto, żeby od jutra zalożyć przysłowiowy kaganiec na "ryj", kto dołączy? Boże aż mnie brzuch boli od tego ciasta...
    • W tym miejscu można wpisywać cele jakie chcemy osiągnąć. Zaglądając tutaj może łatwiej będzie utrzymać zalecenia diety. Jeśli ktoś ma ochotę może wpisać swoją wagę i wymiary i napisać do jakich dąży, bądź jakie są jego wymarzonymi :)))
    • W tym wątku chciałabym abyscie wpisywały drogie plazowiczki swoje osiagniecia wagowe (czyli mówiac krótko ile kilogramków zgubiłyscie podczas diety).Wpisujmy ktory dzien diety i ile kg spadło!Moze zachecimy jeszcze bardziej nowe dziewczyny do stosowania tej diety.Ale bardzo prosze nie piszmy tu o innych problemach tylko o swoich wagach(ilosci zgubionych kg),bo w wielu watkach jest straszny bałagan.Pozdrawiam serdecznie i zachecam!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się