Forum Zdrowie Dieta Dieta Cambridge
ZMIEŃ
      wzrostu

wzrostu

(16 wyników)
    • Ja ważę 103 kg i mam 177 cm, moje BMI wynosi 33. Według BMI powinnam ważyć ok 76 kg :) także długa i ciężka droga przede mną - ale fajnie że mam was i świadomość że nie jestem sama :)
    • Od czwartku 5 czerwca jestem na ścisłej diecie cambridge! To moja druga próba, podczas pierwszej wytrzymałam jeden dzień :-) Zaprzestałam, bo karmiłam jeszcze swoją córkę piersią, a wiem, że nie można. Kilka dni temu moja mała przestała pić, a ja rozpoczęłam swoje zmagania z tłuszczem. I chyba odniosłam już sukces - zwyciężyłam swoją słabą wolę! Schudłam 4kg. Waga początkowa 75kg., waga z dzisiejszego poranka 71kg. Nie wiem, czy to sama dieta działa takie cuda, czy również fakt ...
    • Słuchajcie, zaczyna mnie to martwic i zastanawiac. Dzisiaj jestem na 9 dniu diety i jak dotąd schudlam od 2,2 do 2,5 w zależnosci od pory dnia. Nie jest to wina okresu, bo diete zaczelam zaraz po, a poza tym tzw. czynnosci fizjologiczne są w normie. Czuje się swietnie, poza pierwszymi kilkoma dniami, kiedy było mi słabo. Całą diete przestrzegam sumiennie. Tylko dlaczego tak malo schudłam?
    • Witam, Początek! Dziś minął 1 dzień. Plan 21 dni i 10 lub 12 kg mniej! Waga 82 kg. A jak Wam mija dieta? Dietowiczka
    • Dziewczyny :) wiem ze czasem potrzeba pilnej komunikacji z ktorąś z nas- dlatego wpadlam na pomysl - zrobmy baze danych i wpisujmy po kolei -nick - miasto - waga obecna- waga docelowa- wzrost - gg- e-mail Moze sie przydac :) i najlepiej kopiujmy jedna pod drugą z ostatniego posta - co Wy na to? i tak zacznijmy od jakiejs smutnej józi.... -smutna józia-Kobylkowo-150-130-178-45680- smutnjozia@smtna.jozia.pl hehe
    • i historii Waszej diety.... zaczne tak ..... wzrost: 165 cm waga startowa 7 marca 2005: 77 kg waga z poniedzialku czyli po 5 tygodniach: 70 kg (bez kilku gorszy, ciut ponizej 70), waga docelowa: 60 kg waga idealna jakby sie dalo ;))): 57 kg
    • Witam wszystkich. Chciałbym zwrócic się z ogromną prosbą do doświadczonych mężczyzn, którzy stosowali dietę cambridge. Chciałbym uslyszeć coś poza konsultantem. Mianowicie zacząłem stosowac kurację 3 dni temu, mam przygotowany zestaw "3+2", ważę 108 kg, 181 cm wzrostu, mam dosc masywną budowę, szerokie barki, grube kości. Czekam na opinię doświadczonych "po przejściach", co mnie może czekać, skutki tej diety, każda pomo cmile widziana. Pozdrawiam M.B.
    • Dziewczyny w przyszlym tygodniu - od wtorku chyba zaczynam 3 raz! Czy dobrze robie? Wiem, ze to dieta nie dla mnie bo wage mam w normie ale ja musze schudnac! W nic sie nie mieszcze i chce znowu wazyc moje ukochane 50-52 kg!! Za pierwszym razem przytylam od razu bo ie stosowalam mieszanej. Za drugim razem przytylam po 2 miesiacach. Czy ja zwariowalam ze znowu wydaje na to pieniadze? Chyba pomieszalo mi sie w glowie!
    • niestety duzo jezdze sluzbowo, i teraz do 10 sierpnia jestem na miejscu, wiec sprobuje, chociaz te 10 dni. Dziewczyny, czy nie mialyscie problemu z prowadzeniem samochodu po paru dniach na DC? Czy rzeczywiscie organizm jest bardzo oslabiony, ze moze byc trudno? p.s. mam na tyle dobra sytuacje, ze w aptece osiedlowej sprzedaja cambridge, czuje sie jak w sklepie, " to ja poprosze jarzynowa, grzybowa i moze jeszcze zurek do sprobowania" wiec bede mogla wybierac to co mi smakuje.
    • witam wszystkich - jestem ciekawa jaki jest rozkład wagi na forum - a szczególnie ile jest osób w sytuacji podobnej do mojej tzn startujących powyżej setki
    • Zobaczymy na jak długo:) jutro kurier dowiezie mi moja dietke i.....zaczynam z wagą 70 kg i 165 wzrostu chciałabym schudnąc jakies 7-10, wiec trzymam kciuki i za siebie i za wszystkich cierpiących:) Buziale
    • Tak program zaproponowała mi konsultantka..od początku zastosowanie diety mieszanej, czyli 2 tygodnie 3 posiłki dC + 1 posiłek konwencjonalny, nastepnie dwa tygodnie dwa posiłki dC + 2 posiłki konwencjonalne i następne dwa tygodnie 1posiłek dC + 3 posiłki konwencjonalne, potem oczywiście dieta konwencjonalna 800 i 1000kcal.Mam 175 cm wzrostu ale wolałąbym stosować program jak niższe kobiety.Myślicie że mogę? Dziękuję za odpowiedź;)
    • Czesc dziewczyny, dzisiaj zaczynam swoj 3 dzien scislej. Pokonalam glod, ale nie jestem wstanie opanowac ogolnego oslabinia, zawrotow glowy, szumow i mroczkow przed oczami. Wczoraj pod koniec dnia tak strasznie mnie zemdlilo, ze musialam natychmiast zjesc pol batona - oczywiscie zamiast wieczornej zupki. Powiedzcie jak radzilyscie sobie z tym uczuciem. Wiele czasu spedzam za kierownica samochodu i boje sie, ze moze sie to zle skonczyc. A i jeszcze jedno - mam dokladnie 173 cm wz...
    • Od jutro zaczynam DC. Będzie to trzecie podejście. Po pierwszym 5 lat temu schudłam 20 kg. Po drugim, rok temu 5 kg. Teraz chcę schudnąć (MUSZĘ!!!) znowu 20 kg... Pomożecie mi wytrwać w walce? :)
    • dzisiaj jest 18 dzień ścisłej i schudłam tylko 5,5 kg. Nic nie podjadałam , pilam dużo wody, dlaczego tak mało ?Miałam nadzieję , że mając tak dużą nadwagę schudnę ok. 10 kg. Załuję tych pieniędzy przeznaczonych na dietę. Czy jest sens stosowac jeszcze raz ścisłą b. proszę o odpowiedż !
    • No wlasnie zaczynam po raz pierwszy mam nadzieje ze wytrwam nie chce duzo schudnac waze obecnie 58 kg i chcialabym zejsc do 52.Mam nadzieje ze bede mogla liczyc na wasze rady no i oczywiscie wsparcie:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się