zabawki

zabawki

(21 wyników)
  • Witam, jestem studentką, która rozpoczyna pracę jako terapeuta z dziećmi niepełnosprawnymi. Chętnie przyjmę niepotrzebne zabawki do pracy z dziećmi, najchętniej z okolic Bydgoszczy, ale także mogę opłacić przesyłke, gdyż nie stać mnie na zakup nowych. Byłabym wdzięczna za pomoc ludzi, gdyż ja także chcę pomagać innym. Za dobre serce z góry dziękuję. nr kontaktowy: 693-532-853 e-mail: monikaparadowska1991@o2.pl
  • witam jestem właśnie dostałam pracę w nowo powstającym oddziale przedszkolny w bardzo małej wiosce. w otrzymanym budynku trzeba było zrobić remont i zakupić cały sprzęt. i okazało się że na zabawki dla dzieci niewiele zostało. Razem z rodzicami przygotowujemy dla dzieci salę by była ona jak najbardziej kolorowa. Jednak okoliczna społeczność jest raczej mało zamożna i jedynie mogą pomagać własną pracą. I tu moja prośba do Was - jeżeli ktoś miałby na zbyciu niezniszczona zabawki, układanki, p...
  • oddam zabawki, kilkanaście pluszaków w bardzo dobrym stanie
  • Synek od bardzo dawna nie dostał ani jednej zabawki aby móc się lepiej rozwijać .. zwyczajnie mnie nie stać, po opłaceniu rachunków za prąd, gaz, wodę zostaje tylko na mleko, pampersy i troszkę innego jedzenia .. jakoś wiążemy koniec z końcem, jednak na luksus typu nowa zabawka czy nawet nowe ubranko nie możemy sobie pozwolić .. jeśli ktoś ma na zbyciu i mógłby przesłać nam kilka zabawek typu samochodziki czy książeczki lub inne to bardzo prosimy mały byłby wniebowzięty, zresztą ja równ...
  • Przyjmę zabawkiZ wielką radością przyjmę zabawki dla mojej córeczki, która ma 6 miesięcy. Mała jest bardzo komunikatywna, bardzo chętnie zajmuje się sama zabawą niestety nie stać mnie na zakup żadnych zabaweczek. Jestem z mazowieckiego Pokryję koszty wysyłki. Z góry bardzo dziękuję. Proszę o kontakt na maila gazetowego.
  • mam do oddania garaz 2 poziomowy z winda dla samochodow i traktor z przyczepka(na przyczepce powinny byc zwierzatka ale sie pogubily :( ) zabawki w dobrym stanie garaz trzeba troche wyczyscic do odbioru w Warszawie lub za koszty wysylki ok 15 zlotych
  • Witam, Jestem mamą niespełna 2 letniej córki i 3,5 letniego synka. Od prawie 4 lat nie pracuję tylko zajmuję się dziećmi a mąż niestety jest jedynym żywicielem. W związku z tym jeśli ktoś chce oddać to bardzo chętnie przyjmę: używane klocki lego (które są niestety bardzo drogie a dzieci uwielbiają się nimi bawić - dostałam ich trochę od znajomej mamy a nie stać mnie aby dokupić) kuchnię ADG dla dziewczynki, domek, namiot czy inne fajne zabawki dla dzieci. Ponadto bardzo chętnie przyjmę krz...
  • Witam, oddam potrzebującym, zabawki dla małych dzieci (różne) puzzelki, pluszaki, książeczki itp. proszę o kontakt mailowy
  • Witam serdecznie.mam takie pytanko,czy jest ktos z panstwa zainteresowany taka wymiana,potrzebuje sukieneczki czy tez inne rzeczy dla coreczki na rozmiar 116-122 w zamian za zabawki.mam fajna chustawke prawie jak nowa,rozkładana nie zawieszana w drzwiach,fontanne z fisher price w bardzo dobrym stanie,duzo zabaweczek dla niemowlaka grzechotki,gryzaki,garnuszek grajacy z fisher price i inne.chetnie porozmawiam jak ktos jest zainteresowany pozdrawiam
  • oddam odziez dziecieca w rozmiarach 86-104 dziewczece raczej jesienne w rozmiarach 74-80 unisex rowniez raczej jesienne bluzy, bluzeczki z dlugim rekawem, spodniczki, spodenki dresowe + do tego troszke zabaweczek dziewczecych: pluszaki, drobne zabawki z mac donalda, torebeczka [b]odbior wlasny Warszawa, czekaja do przebrania 4 worki, nie zapewniam pomocy w transporcie, nie zapewniam takze zadnych pudelek/toreb/workow[/b]
  • Moje dzieci poszły do szkoły. W związku z tym mam do oddania sporo zabwek- 2 duże worki jeden dla chłopca, drugi dla dziewczynki. Zabawki od 3miesięcy do 5 lat. Są to przedmioty używane, mogą być niekompletne bądź uszkodzone, niektóre wymagają odkurzenia. Spakowałam wszysyko, co mogłoby się nadawać, ale oczywiście trzeba to przeglądnąć. Z tych zabawek mogą być zadowolone dzieci niewymagające, które nie mają ich dużo. Oddam osobiście w Nowej Hucie. Na terenie Huty, Prądnika Czerwonego mogę pod...
  • zabawki

(12)
    oddam dwa duże wory zabawek,czyli jest tam trochę klocków,dużo puzzli wszystko jest pomieszane to nie wiem czy kompletne,drobne zabawki typu kinder niespodzianka,puzzle piankowe,parę autek nie pamietam więc co tam jest ale są dwa worki takie duże wzmocnione ze ściagaczem.
  • Mam do oddania książeczki, klocki, pluszaki, gry. Jest tego niewiele bo ilościowo mieści sie do torby z aushana ( tej mocnej, zielone i czerwone w sprzedaży). Dodatkowo mogę ,,dorzucić" nadwyżkę bloków rysunkowych ( 5-6 sztuk), kredki ( ale nie są jakiejś super jakości- z TESCO). Do odbioru w Wejherowie lub w Gdyni. kontakt: wiola-myszyn@wp.pl
  • oddam ubranka dla dziewczynki 80-86,bluzki z dl.rekawem,spodnie,,sweterki,uzywane wiekszosc w b.dobrym stanie ale moze sie zdarzyc jakas dziurka czy plamka(efekt chodzenia do zlobka :) ) zabawki dla chlopca,2 samochody wyscigowe,pociag z torami i innymi akcesoriami odbior w warszawie lub za koszty wysylki,najlepiej dla jednej osoby naprawde potrzebujacej ale to nie jest warunek konieczny
  • Jeśli ktoś ma do oddania zabawki dla dziewczynek chęnie przyjmę. Niestety na chwilę obecną nie będe mogła pokryc kosztów przesyłki:/ Jesteśmy w trudnej sytuacji:( Gdyby ktoś był zainteresowany bardzo proszę o @ na pocztę. Dziewczynki mają 2i4latka.
  • Niedługo nadchodzi dzień pierwszego czerwca i z miłą chęcią przyjęła bym dla dzieci dziewczynek zabawki wszelkiego rodzaju. Nie stać mnie aby im kopić zabawki, ponieważ mamy problemy finansowe.Związane z brakiem pracy. Te co mają znudziły im się, ponieważ nic im nie dokupuje z przyczyn wiadomych. I przykro mi jest jak słyszę że ich koleżanki mają nową lalkę misia... Dziewczynki są wieku 3 i 7 lat. Łza człowiekowi kręci się w oku... Bardzo proszę mamy o pomoc i wsparcie.Rozumi...
  • Witam Do końca kwietnia się przeprowadzę i w związku z tym mam na zbyciu: Biało czarne meble do pokoju Szafkę z barkiem Krzesło obrotowe biurko dla dziecka stół kuchenny ławę zabawki dla chłopca jakie powiem konkretnie jak już się z nimi uporam ubrania dla 6-7 latka ale też muszę remanent zrobić Może komuś się coś przyda Pozdrawiam
  • hej, jesteśmy rodziną 2 plus 2 z Bródna w Warszawie, chętnie oddam zabawki, akcesoria dziecięce(butelki, grzechotki, ciuszki, ), matę edukacyjną, fotelik samochodowy, wszystkie rzeczy w b. dobrym stanie, czyste, wyprane. rzeczy pochodzą z okresu dziecięcego od 0-2 lat.
  • szukam namiarów na potrzebującą rodzinę z Wrocławia, mam trochę ciuszków po córce (body, rajtuzy, śpiochy, spodnie, czapeczki ,pluszaki, klocki) rozmiar ubranek 74 wzwyż. Dawałam ogłoszenie na oddam/przyjmę, ale nikt się nie zgłosił, może być tak, że potrzebujący jest ale nie ma dostępu do netu.
  • Witam Na wstępie zaznaczę, iż nie jestem osobą bardzo potrzebującą, ale też nie stać mnie na wszystko co chciałabym kupić. Jeśli ktoś ma już niepotrzebne rajstopki dla dziewczynki na r. 122 i 128 to chętnie przyjmę. Poszukuję też lalek barbie, na które moja córka aktualnie ma manię :) Jestem ze Szczecina i oczywiście pokryję koszty wysyłki.
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.