Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      zabiegi

zabiegi

(1519 wyników)
    • Pomóżcie! Przebarwienia powakacyjne żyć mi nie dają - walczę i walczę, ale... dla lepszych rezultatów muszę zafundować sobie wizytę u kosmetyczki, albo parę wizyt... Moja kosmetyczka twierdzi, że przebarwienia usuwa się lub minimalizuje zabiegiem z kwasów, a także peelingiem migdałowym, który ma podobne działanie. Ale nie wiem, który zabieg wybrać, który będzie skuteczniejszy? Czy oba mają takie samo działanie?
    • Czy ktoś rzeczywiście działa????
    • hej, co sądzicie o redukcji trądzika w no+vello? zastanawiam się czy się nie wybrać, bo próbowałam już chyba wszystkiego, niestety bez skutku :( jestem ciekawa czy ma ktoś może jakieś doświadczenia związane z tym zabiegiem?
    • !!! RESTYLAN-Czy mozna poddawac sie zabiegowi powiekszania ust restylanem w czasie ciazy? Robie to od 4 lat 2 razy w roku(nigdy nie mialam zadnych problemow) ale teraz "nosze" Dzidziusia (jestem w 26 tyg.) :)i nie bardzo wiem czy moge sobie na to pozwolic?
    • Mam 37 lat, daja mi "okolo 30-stki". Bruzdy nosowo wargowe mialam juz w swoich latach 20-stych. Przeczytalam, ze im szybciej sie je wypelni czyms tym lepij bo zapobiega to utrwalaniu sie zmarszczek. Nie sa one glebokie, czy 0,5 ml wystarczy? I jeszcze jedno: ostatnio pojawily mi sie zmarszki pod oczami(nie kurze laoki z boku tylko pod dolna powieka. Nie widac ich jak sie nie smieje. Czy na nie lepszy botoks czy zastrzyki z kwasu hialuronowego? Poszperalam w wyszukiwarce ale na ...
    • witajcie chciałbym się dowiedzieć jakie zabiegi na cellulit polecacie w gabinecie kosmetycznym? Z czego korzystałyście aby tego świństwa się pozbyć? Lanza
    • Macie jakieś sprawdzone metody na szorstką skórę i celulit na udach i pośladkach ? Chodzi mi o zabiegi które można przeprowadzić w domu, nie stać mnie na kosmetyczkę.
    • Poleccie mi prosze jakies skuteczne zabiegi intensywnie regenerujace, ktorym moge sie poddac w salonie. Mam dlugie i przesuszone po lecie wlosy. Domowe sposoby juz nie wystarczaja. Jesli jestescie zadowolone z efektow to podajcie nazwe i cene zabiegu. Warszawiankom bede wdzieczna za wskazanie konkretnych salonow.
    • Patrzę, patrzę i na JEDNYM udzie mam "pajączki" - nie są jakoś specjalnie widoczne, ani nie jest ich dużo, ale skoro są to z czasem może być ich coraz więcej i mogą być coraz bardziej widoczne. Miałyście/ macie je? Da się z tym walczyć?
    • ...znalazłam w skrzynce pocztowej kopertę z voucherem od salonu fryz. który otworzył sie (ten salon) w sąsiedztwie. Voucher jest na zabieg regeneracyjny Joico za 70 zł. Myślicie, że wypada iść tylko na ten zabieg, nie zamawiając żadnej innej usługi, czyli jednym słowem nie płacąc ani grosza? Troche tak głupio... A z drugiej strony korci mnie; ktoś tu pisał ostatnio, że ta regeneracja Joico jest super... Tylko że z końcem miesiąca jestem totalnie bez kasy :/ A na długi weekend wyje...
    • Czy jest sens wykonywać jeden zabieg mikrodermabrazji powiedzmy wiosną i jesienią, tak dla odświeżenia cery. Nie mam blizn ani przebarwień jedynie zmęczoną cerę i rozszerzone pory. Zastanawiam się czy lepie zainwestować w dobry peeling i regularnie samodzielnie złuszczać, czy lepiej zdecydować się na taki zabieg bardziej radykalny jak mikrodermabrazja tak dwa razy w roku. Czy też nie ma to sensu, bo zabieg jest przeznaczony dla osób z przebarwieniami głównie i efekt daje cała seria zabiegów?
    • Nazywam sie wredn.a.malpa mam 29 lat i nigdy nie bylam u kosmetyczki. ;P Mam male zmarszczki mimiczne i czuje ze powinnam cos z tym zrobic. Ktos moze mnie oswiecic jakie zabiegi powinnam sobie zaaplikowac? Bo ja nawet kremem sie zadnym nie smaruje, a z zabiegow kostmetycznych to tylko piling (ktory sama uskuteczniam). Nie chce placic ciezkich pieniedzy za jakies hokuspokus z plasterkami ogorka, ktore moge sobie sama na twarzy umiescic.
    • Walczę z tym świństwem od dawna chcę zainwestować teraz w zabiegi w jakimś salonie, ale nie wiem jakie, czy działają i gdzie ewentualnie. Dodam tylko że jestem z warszaawy takich salonów jest mnostwo jednak skąd wiedzieć które dobre, pomóżcie please
    • jestem po 6 turze kwasów na buzie i dekolt w salonie kosmetycznym. Pewnie dziewczyny które robily kwasy, wiedzą, ze kwasy to ani mile, ani fajne, ani relaks, tylko piecze, syfy wychodzą i wogóle pizza na całego, ale juz jest lepiej i nawet widać przebłyski pieknej aksamitnej skóry , na jaką mam nadzieję w całosci (i musze sie spieszyc, bo slonce coraz bardziej słoneczne). Moja kosmetyczka (i pewnie ma racje) mowi - zostawic nic nie ruszać, zmywać płynem micearnym, ew. tonikiem, m...
    • Z gory przepraszam, pewnie juz byly takie watki w przeszlosci, ale ja bym chciala tak na swiezo jakies informacje. Chce sie poddac operacji plastycznej nosa. W gre wchodziloby skorygowanie chrzastki, czyli pewnie niewielki zabieg. Ktora z Was przechodzila ta operacje? Jak to wyglada po? Jak dlugo trzeba nosic opatrunki i jak dlugo nie wolno uprawiac sportu? Zastanawiam sie tez co byloby lepsze: wykonac operacje w PL (tu bylby to Poznan) czy w DE gdzie akurat mieszkam? Z tego co sie orient...
    • Witam serdecznie Zecydowałam się na laserowe wybielanie zębów. Chciałabym się dowiedzieć czy naprawdę warto to zrobić i gdzie? Czy efekt hollywood smile naprawdę jest osiągalny po takim jednym zabiegu? I przede wszystkim: jak bardzo jest to trwałe i jak bardzo bolesne? Będę wdzięczna za każdą radę i opinię.Pozdrowienia.
    • Pomozcie

(8)
      Musze cos zrobic z moja szyja-mam paskudne, pionowe zmarszczki i obwisla skora ( no coz, te latka....). Czy ktoras w Was poddala sie zabiegowi aparatem Zaffiro? Jaki rezultat, albo inne rady????
    • Laser IPL

(7)
      Szukam informacji na co powinnam zwrócić uwagę wybierając się na zabieg zamykania popękanych naczynek i usuwania przebarwień, nie mogę znaleźć konkretnych wskazówek. Lasery napewno się czymś różnią,widać to także po duzym zróżnicowaniu cenowym w gabinetach. Macie jakieś doświadczenia? Podobno te dwa problemy można usunąć jednocześnie robiąc zabieg fotoodmładzania,korzystała któraś z Was z takiego zabiegu?
    • Poradźcie jaki zabieg - mam na mysli już coś poważniejszego w gabinecie - zastosować na takie problemy? Mam piegi i niestety z wiekiem nie są to już wdzięczne kropeczki. Jest ich tyle, że pozlewały się w duże, nieregularne plamy na mojej twarzy. Z roku na rok jest coraz gorzej. W zimę jeszcze jakoś mogę to ukryc pod kryjacym podkładem, ale w lato wygladam jakbym była brudna, umorusana na twarzy, a wręcz coraz częściej ludzie mnie pytaja co to za choroba skóry! Widzę, że juz ludzi...
    • Naczytalam sie mnostwo negatywnych opinii o IPL tu na forum i z bardzo negatywnym nastawieniem poszlam 2 tygodnie temu na zabieg - i musze powiedziec, ze jestem zachwycona!!! Wlasnie polecam wszystkim dookola - znalazlam w moim miescie salon, gdzie mozna zrobic cale nogi za 99zl. Wiec teraz mam zamiar wydepilowac sie cala od szyi w dol :)))) Tzn. najpierw tam pojde przetestowac tamtejsze IPL, ale to, ktore robilam zadzialalo zadziwiajaco dobrze wiec moze tamto tanie tez bedzie tak samo dobre!...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.