Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      zabiegi

zabiegi

(1519 wyników)
    • Witam, Czy któraś z was miała ten zabieg? Jak przebiegał, jak zachowywała się skóra po zabiegu, no i oczywiście czy były po nim efekty? :) W piatek byłam na pierwszym takim zabiegu, ale nie widzę ani efektów, ani nawet żeby cokolwiek się działo, skóra jest jaka była, zastanawiam się czy może zabieg był źle wykonany czy po pierwszym zabiegu faktycznie jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek widzieć? Doradźcie proszę!
    • ...znalazłam w skrzynce pocztowej kopertę z voucherem od salonu fryz. który otworzył sie (ten salon) w sąsiedztwie. Voucher jest na zabieg regeneracyjny Joico za 70 zł. Myślicie, że wypada iść tylko na ten zabieg, nie zamawiając żadnej innej usługi, czyli jednym słowem nie płacąc ani grosza? Troche tak głupio... A z drugiej strony korci mnie; ktoś tu pisał ostatnio, że ta regeneracja Joico jest super... Tylko że z końcem miesiąca jestem totalnie bez kasy :/ A na długi weekend wyje...
    • Każdego roku zimą moja sucha skóra mimo pielęgnacji zaczyna się łuszczyć na nosie i czole. Zimę mamy taką sobie. Czy przy tej pogodzie można zrobić mikrodermabrazję i czy by to pomogło na "ściągnięcie" skórek? Dodam, że nie wychodzę z domu nocną porą ani nad ranem. Dzięki za wszystkie rady:)
    • Proszę o radę. Dziś miałam 10. zabieg kwasami (dwa ostatnie 40%). Kuracja trwała od września. Efektów spektakularnych brak-przebarwienia troszeczkę tylko zbladły, a dodatkowo pogorszyła się cera (wypryski). Jeśli chciałabym kontynuować kurację w domu, dla pogłębienia efektu, to wystarczy krem złuszczający Bandi na noc, czy zaatakować twarz czymś mocniejszym? I jak to robić, żeby nie zrobić swojej twarzy krzywdy?
    • Walczę z tym świństwem od dawna chcę zainwestować teraz w zabiegi w jakimś salonie, ale nie wiem jakie, czy działają i gdzie ewentualnie. Dodam tylko że jestem z warszaawy takich salonów jest mnostwo jednak skąd wiedzieć które dobre, pomóżcie please
    • kawitacja

(11)
      Znacie ten zabieg tzn kawitacje, robilyscie?Jestescie zadowolone z efektow?Oprocz diety i cwiczen chcialabym wspomoc spalanie tluszczyku na brzuszku( po 2 ciazach) i zastanawiam sie nad kawitacja.We wloszech, gdzie mieszkam, ciagle jakies ulotki z salonow kosmetycznych z tym wlasnie zabiegiem mi daja i nie wiem czy sie skusic... Poradzcie!
    • Pomóżcie! Przebarwienia powakacyjne żyć mi nie dają - walczę i walczę, ale... dla lepszych rezultatów muszę zafundować sobie wizytę u kosmetyczki, albo parę wizyt... Moja kosmetyczka twierdzi, że przebarwienia usuwa się lub minimalizuje zabiegiem z kwasów, a także peelingiem migdałowym, który ma podobne działanie. Ale nie wiem, który zabieg wybrać, który będzie skuteczniejszy? Czy oba mają takie samo działanie?
    • Czy ktoś rzeczywiście działa????
    • hej, co sądzicie o redukcji trądzika w no+vello? zastanawiam się czy się nie wybrać, bo próbowałam już chyba wszystkiego, niestety bez skutku :( jestem ciekawa czy ma ktoś może jakieś doświadczenia związane z tym zabiegiem?
    • jestem po 6 turze kwasów na buzie i dekolt w salonie kosmetycznym. Pewnie dziewczyny które robily kwasy, wiedzą, ze kwasy to ani mile, ani fajne, ani relaks, tylko piecze, syfy wychodzą i wogóle pizza na całego, ale juz jest lepiej i nawet widać przebłyski pieknej aksamitnej skóry , na jaką mam nadzieję w całosci (i musze sie spieszyc, bo slonce coraz bardziej słoneczne). Moja kosmetyczka (i pewnie ma racje) mowi - zostawic nic nie ruszać, zmywać płynem micearnym, ew. tonikiem, m...
    • Poradźcie jaki zabieg - mam na mysli już coś poważniejszego w gabinecie - zastosować na takie problemy? Mam piegi i niestety z wiekiem nie są to już wdzięczne kropeczki. Jest ich tyle, że pozlewały się w duże, nieregularne plamy na mojej twarzy. Z roku na rok jest coraz gorzej. W zimę jeszcze jakoś mogę to ukryc pod kryjacym podkładem, ale w lato wygladam jakbym była brudna, umorusana na twarzy, a wręcz coraz częściej ludzie mnie pytaja co to za choroba skóry! Widzę, że juz ludzi...
    • Witam, czy slyszalyscie moze o zabiegu fryzjerskim polegającym na zmianie struktury włosa? Efektem są podobno podniesione, lekko wijace się włosy. Fryzjer mnie namawia, ale troszke sie boje, bo pierwszy raz od niego o tym nowum uslyszalam. Podobno wlosy sie nie niszczą, a zabieg jest skuteczny przez ok. 8 tygodni. Ktos miał? POlecacie? widziałyscie osobę po czyms takim? Pozdrawiam! ;-)
    • Patrzę, patrzę i na JEDNYM udzie mam "pajączki" - nie są jakoś specjalnie widoczne, ani nie jest ich dużo, ale skoro są to z czasem może być ich coraz więcej i mogą być coraz bardziej widoczne. Miałyście/ macie je? Da się z tym walczyć?
    • Czy ktoś przszedł zabieg dermabrazji i może opisac szczegóły, efekty, ceny... itp...
    • czy któraś z Was miała poddawała się takim zabiegom? Na czym one dokładnie polegają? Czy skóra po niech się łuszczy czy wygląda jakos dziwnie?( nie wiem czy robić zabieg najlepiej podczas urlopu, żeby nikt nie widział). Aha, słyszałam,ze może być 10 a nawet wiece3j zabiegów koniecznych? Ile miałyście maxymalnie? Jaki koszt jednego? Pozdrawiam
    • słyszłyscie cos może o takim zabiiegu został mi ostatnio zareklamowany przez kosmetyczkę, ze działa korzystałyscie moze kiedyś z niego?? na czym polega i czy faktycznie jest jakiś efekt??
    • Czy jest sens wykonywać jeden zabieg mikrodermabrazji powiedzmy wiosną i jesienią, tak dla odświeżenia cery. Nie mam blizn ani przebarwień jedynie zmęczoną cerę i rozszerzone pory. Zastanawiam się czy lepie zainwestować w dobry peeling i regularnie samodzielnie złuszczać, czy lepiej zdecydować się na taki zabieg bardziej radykalny jak mikrodermabrazja tak dwa razy w roku. Czy też nie ma to sensu, bo zabieg jest przeznaczony dla osób z przebarwieniami głównie i efekt daje cała seria zabiegów?
    • Wczoraj zakupiłam i wypróbowałam.Polecam!Któraś z Was stosowala?
    • Zakładam taki wątek jako weteranka różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. (Klientka najróżniejszych salonów od ekskuzywnych po małe gabinecki osiedlowe). Zmusił mnie do tego opłakany stan mojej tłustej- trądzikowej skóry spowodowany zbyt wysoką ilością testosteronu - efektem ubocznym tego są włoski na twarzy. A więc do rzeczy przez jakie zabiegi przeszłam - regularnie depilacja twarzy ciepłym woskiem - oczyszczanie (różne salony i tym samym różne maseczki itd.) - henna rzęs i brwi...
    • Nazywam sie wredn.a.malpa mam 29 lat i nigdy nie bylam u kosmetyczki. ;P Mam male zmarszczki mimiczne i czuje ze powinnam cos z tym zrobic. Ktos moze mnie oswiecic jakie zabiegi powinnam sobie zaaplikowac? Bo ja nawet kremem sie zadnym nie smaruje, a z zabiegow kostmetycznych to tylko piling (ktory sama uskuteczniam). Nie chce placic ciezkich pieniedzy za jakies hokuspokus z plasterkami ogorka, ktore moge sobie sama na twarzy umiescic.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.