zabiegi

zabiegi

(1518 wyników)
  • Od razu napisze, ze skorzystalam z wyszukiwarki, ale potrzebuje troche bardziej podstawowych informacji :) Otoz :) z jakis luznych relacji uslyszalam, ze fotodepilacja (typu IPL) jest nieskuteczna, i ze zadziala tylko "prawdziwy" laser. Mozecie mi napisac, jaki to jest ten "prawdziwy"? Na stronach gabinetow wisza informacje o jedynej skutecznej metodzie - IPL albo sheer light; strony stricte o depilacji robia na mnie wrazenie sposnorowanych. Czy sheer light to mniej wiecej ta sama technolo...
  • Czy ktoś korzystał z usług tego salonu? Ja byłam na oksybrazji i nie widzę żadnego efektu! Czy to wina kosmetyczki czy taki zabieg po prostu nie działa? Czy ktoś tam był?
  • Chciałabym poprawić wygląd swojej cery i zastanawiam się nad mikrodermabrazją.Czy któraś z Was poddawała się temu zabiegowi? I jakie są wasze efekty itp.
  • W moim przypadku botoks. Rewelacyjny jesli chodzi o wygladzenie zmarszczek mimicznych miedzy oczami. Niestety drogi i znowu musze powtorzyc. Pocieszam sie, ze z czasem miesnie beda coraz slabsze i bede musiala ten zabieg powtarzac rzadziej.
  • Postanowiłam iśc zamknąć sobie naczynka na twarzy, mam takie malutkie jedno. Przy okazji chcę usunąć równie malutkie przebarwienie. Dość blade ale na białym wszystko widać. Czytałam kilka opinii i opisów, ale juz sama nie wiem jak to się kończy wizualnie. Czy ja będę zdatna do wyjścia do ludzi w ciągu najblizszych kilku dni? Czy jak po mikrodermabrazji będę siedzieć w kominiarce? Bardzo proszę o pomoc. Mam iść dziś o 17.30 i nie wiem czy nie zrezygnować - mam przed sobą dość i...
  • pytanie jak w temacie
  • Czytałam wiele dobrego o rezultatach, jakie daje ten masaż. Spotkałam się z opinia, iż z łatwością da się go wykonać samemu - masuje się któraś z Was w ten sposób? Czy faktycznie jest to łatwe i daje rezulatay, jak masaż wykonywnay przez kosmetyczkę?? Ile kosztuje taka bańka do masażu?
  • Hej, mam pytanie, czy ktoś z Was może depilował się laserem w Day Spa Ewy Raj na Narutowicza w Łodzi? Jeśli tak, to jestem ciekawa Waszych wrażeń, bo ja tam byłam dwa i pół tygodnia temu na depilacji bikini i jestem mocno rozczarowana jakością usługi. Żaden włosek jeszcze nie drgnął, nie wiem, czy mi w ogóle wypadną. Niby wypadanie może trwać do 3 tygodni, ale chyba pojedyncze przynajmniej już powinny zacząć wychodzić. Wcześniej robiłam depilację pach w innym salonie i włoski wyszły mi znaczn...
  • Spróbuję się streścić :D Zdecydowałam się na mezoterapię mikroigłową bdr. Co by nie było-jestem zadowolona-najgorsze zmarszczki dośc dobrze się wypełniły-twarz zdjeta, załozona nowa już dwa razy, czekaja mnie jeszcze ze dwa zabiegi . Co teraz stosować? Stosowałam : płyn mic. SVP tonik bioderma flavoc 8% filtrowy krem Cetaphil Bandi migdałowy. Kupiłam z rozmachu krem bdr-ale jak dla mnie za "cienki" -przez tydzien zuzyłam pół opakowania-aby mi sie twarz nie składała-bo jakos mało n...
  • Dziewczyny w wielu sklepach internetowych,a także na allegro można kupić urządzenie do peelingu kawitacyjnego,ceny zaczynają się już od 160zł.Na allegro dużo się tego sprzedaje,więc może jest tutaj ktoś kto ma takie cudeńko w domu i mógłby napisać czy warto zainwestować w taki sprzęt.Zabieg sam w sobie raczej łatwy więc spokojnie można zrobić samemu.
  • Proszę o opinie na temat kremu jak w temacie Skład: [i]Organic Argania Spinosa (Argan) Nut Oil, Organic Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Oil, Potassium Azeloyl Diglycinate (10%), Niacinamide (4.5%), Zagęstnik/emulgator (Sodium acrylate / acryloyldimethyl taurate copolymer / isohexadecane/ polysorbate 80), Salicylic Acid (1.2%), Mixed Tocopherols (wit. E), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract + konserwant: Rokonsal ND (0.65%) [/i] Mam cerę tłustą, miejscami (na kościach policzkow...
  • Co myślicie o podarowaniu koleżance z pracy na prezent urodzinowy karnetu na jakiś fajny masaż albo inny zabieg ??? Pomysł myślę ok, tylko gdzie w Warszawie, polećcie jakiś miły salon... Budżet, tak myślę koło 150,-zł. Pozdrawiam :)
  • Cześć, szukam zaufanej kosmetyczki w Krakowie, najlepiej w okolicy Ruczaju. Czy ktoś może polecić sprawdzony salon? Dziękuję z góry
  • hej kochane dziewczyny, wyleczylam buzie z pryszczy, i dzisiaj ide do kosmetyczki na oczyszczanie manualne. wczesniej nie moglam bo mialam ropno-tradzikowe syfki, i chodzilam do dermatologa. i teraz jak to bedzie wygladalo ten zabieg? i jak pozniej buzia, da rade do ludzi wyjsc normalnie? bo np dzisiaj chlop chce wyjsc gdzies na miacho... a ja sie zastanawiam czy nie bede wygladac jak spuchniety balon
  • I mógłby cos wiarygodnie o tym napisać? Mam naturalnie kręcone włosy ale na codzień je prostuję i mysle o wykonaniu takiego zabiegu na okres 2 tygodniowych wakacji. Wiem że robi się coś takiego, pytalam fryzjera, zabieg prostuje włosy na około miesiąc. Chciałabym sie dowiedziec w jakim stopniu niszczy on włosy i czy w ogóle?? Może podobnie do trwałej? Czy bardziej? Muszę coś zrobić z tymi włosami na lato bo płynę w rejs morski i suszarki nie będe używac ;) A kręcone mam totalne siano i ...
  • Witam. Za tydzien czeka mnie Cosmelan. Bedzie to tuz przed Swietami, wiec troche boje sie, ze akurat na Swieta bede straszyc swoim wygladem. Chcialabym sie jakos nastawic psychicznie. Bede wdzieczna za Wasze relacje po zrobieniu tego zabiegu. Jak wygladalyscie tuz po? Ktore dni po zabiegu byly najgorsze? Jakie rezultaty? Moze macie jakies dodatkowe rady? Z gory dziekuje!
  • Witam, mam problem po wizycie u kosmetyczki, bylam w sobotę ( prawie 5 dni temu!) na zabiegu peelingu kwasem migdałowym, w celu rozjasnienia delikatnych przebarwień po lecie. Zabieg trwał może 15-20 minut w sumie, nałozono mi na twarz peeling a później jakiś bardzo łusty krem, nic nie bolało, po powrocie ok. Cały czas smarowalam twarz tłustym kremem wg polecenia. wczoraj wieczorem skóra twarzy zaczęła sie łuszczyć i w kilku miejscach pojawiły się male ranki, bardzo czerwone miejsca, p...
  • rewelka. niesamowicie oczyszczaja organizm. a ceny sa wrecz smieszne za taki zabieg
  • Od zeszlego lata zupelnie zmienil mi sie typ cery. Wczesniej zawsze mialam skore bardzo sucha, do tego stopnia ze musialam wybierac kremy bardzo tluste. Teraz mam cere mieszana, a raczej tlusta. To nie jest problemem, z czym nie moge sobie poradzic sa rozszezone pory na i przy nosie. Uzywalam wielu roznych kosmetykow, tanszych i drozszych, maseczek i plastrow. Nie mam wagrow (cale szczescie), a moja codzienna rutyna polega na tym ze rano i wieczorem myje twarz plynem pozniej przecieram toniki...
  • Dziewczyny, za dwa tygodnie wyjeżdżam nad morze i myślałam o depilacji laserowej. Myślicie , że to dobra opcja? Na dourody.pl przeczytałam, że po 1 zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa i przez miesiąc nie można jej wystawiać na słońce. Poradzicie mi coś?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.