zabiegi

zabiegi

(1507 wyników)
  • hej kochane dziewczyny, wyleczylam buzie z pryszczy, i dzisiaj ide do kosmetyczki na oczyszczanie manualne. wczesniej nie moglam bo mialam ropno-tradzikowe syfki, i chodzilam do dermatologa. i teraz jak to bedzie wygladalo ten zabieg? i jak pozniej buzia, da rade do ludzi wyjsc normalnie? bo np dzisiaj chlop chce wyjsc gdzies na miacho... a ja sie zastanawiam czy nie bede wygladac jak spuchniety balon
  • Od zeszlego lata zupelnie zmienil mi sie typ cery. Wczesniej zawsze mialam skore bardzo sucha, do tego stopnia ze musialam wybierac kremy bardzo tluste. Teraz mam cere mieszana, a raczej tlusta. To nie jest problemem, z czym nie moge sobie poradzic sa rozszezone pory na i przy nosie. Uzywalam wielu roznych kosmetykow, tanszych i drozszych, maseczek i plastrow. Nie mam wagrow (cale szczescie), a moja codzienna rutyna polega na tym ze rano i wieczorem myje twarz plynem pozniej przecieram toniki...
  • Co zastosowac na blizny na twarzy? Blizny po rozcieciu, szarpana też jest. Jakie kremy, zabiegi chirurgi estetycznej. Lasery czy cos innego? Nie znam sie. Dziekuje za porade.
  • Dziewczyny, za dwa tygodnie wyjeżdżam nad morze i myślałam o depilacji laserowej. Myślicie , że to dobra opcja? Na dourody.pl przeczytałam, że po 1 zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa i przez miesiąc nie można jej wystawiać na słońce. Poradzicie mi coś?
  • żeby nie było-od 4 lat regularnie woskuję nogi u kosmetyczki. ale ostatnio koleżanka mówiła,że kupiła sobie depilator-chyba brauna ale pewna nie jestem-który niemal bezboleśnie wyrywa włosy. depilator wg jej słów jest delikatny i dokładny,kosztował ją 100 zł. i tak kombinuję-jeśli kosztowałby stówkę to opłaca się samemu depilować. tylko czy warto? da się depilatorem dokładnie wyrwać zbędne włosy? czy ból jest porównywalny? z góry dzięki za odp.
  • kilka dni temu lekarka wstrzyknęła mi restylane w bruzdy, ale one nie zniknęły zupełnie, pomimo tego, iż nie były drastycznie głębokie, lekarka poinformowała mnie, że zabieg nie służy likwidacji, a wzmocnieniu mięśni, aby te bruzdy się nie pogłębiały, teraz moje pytanie do was czy rzeczywiście tak być powinno? ps lekarka nie polecała dostrzyknięcia, mezoterapia szyi też "kółek" nie zlikwidowała tylko nieco spłyciła, z naciskiem na nieco
  • Co myślicie o podarowaniu koleżance z pracy na prezent urodzinowy karnetu na jakiś fajny masaż albo inny zabieg ??? Pomysł myślę ok, tylko gdzie w Warszawie, polećcie jakiś miły salon... Budżet, tak myślę koło 150,-zł. Pozdrawiam :)
  • Hej Issey, Chciałam się poradzić bo od czytania forum i starych wątków już sama nie wiem o co chodzi :] Do rzeczy. Przez rok leczyłam się Epiduo, które dosyć skutecznie zwalczyło u mnie trądzik - teraz to klasycznie zawsze coś tam się pojawi, głównie przed okresem ale jest OK. W związku z tym, że Epiduo nie zlikwidowało rozszerzonych porów i bardzo tłustej skóry to zaczęłam używać Avene Cleanace K na noc (jakieś pół roku temu), które jest super jeśli chodzi o pory - cera gładka i delika...
  • chodzi mi o jakies zabiegi NIEINWAZYJNE które naprawdę poprawiają kondycje biustu.co polecacie?
  • Co sądzicie o tym zabiegu? Jakie są efekty po? Warto?
  • mam problem ze zwiotczałą skórą i zmarszczkami, jaki zabieg może mi pomóc i gdzie najlepiej go wykonać (jestem ze Śląska - okolice Gliwic) ?
  • Wybrałam się do gabinetu na serię mikrodermabrazji (w ciągu ostatniego roku znacznie pogorszył mi się stan cery: jest szara i zmęczona, pojawiły się zaskórniki, pogłębiły zmarszczki, zwłaszcza nosowo-wargowa), lekarz po obejrzeniu skóry odradził mikro i zasugerował mezoterapię w połączeniu z peelingami. Zgłębiam się w temat (jestem zupełnie początkująca) i o ile mezoterapię akceptuję, to mam pewne obawy co do peelingów o tej porze roku. Czy rzeczywiście można bezpiecznie stosować kwasy glikol...
  • czy któraś z Was poddała się takiemu zabiegowi ? Jak efekt ? Jesteście zadowolone ? co ile nalezy powtarzac aby zabieg przyniósł efekt ?
  • Fale RF

(5)
    Dzisiaj byłam na zabiegu falami radiowymi. Niestety nie moge pochwalić sie efektami bo te przychodzą podobno po kilku miesiącach. Ale może ktoś był wcześniej i cos napisze.
  • I mógłby cos wiarygodnie o tym napisać? Mam naturalnie kręcone włosy ale na codzień je prostuję i mysle o wykonaniu takiego zabiegu na okres 2 tygodniowych wakacji. Wiem że robi się coś takiego, pytalam fryzjera, zabieg prostuje włosy na około miesiąc. Chciałabym sie dowiedziec w jakim stopniu niszczy on włosy i czy w ogóle?? Może podobnie do trwałej? Czy bardziej? Muszę coś zrobić z tymi włosami na lato bo płynę w rejs morski i suszarki nie będe używac ;) A kręcone mam totalne siano i ...
  • Witam. Za tydzien czeka mnie Cosmelan. Bedzie to tuz przed Swietami, wiec troche boje sie, ze akurat na Swieta bede straszyc swoim wygladem. Chcialabym sie jakos nastawic psychicznie. Bede wdzieczna za Wasze relacje po zrobieniu tego zabiegu. Jak wygladalyscie tuz po? Ktore dni po zabiegu byly najgorsze? Jakie rezultaty? Moze macie jakies dodatkowe rady? Z gory dziekuje!
  • rewelka. niesamowicie oczyszczaja organizm. a ceny sa wrecz smieszne za taki zabieg
  • Tydzien temu zrobilam makijaz permanenty ust.2 dni po zabiegu...wszystko zniknelo!Pani kosmetyczka,ktora mi to robila twierdzi,ze tak ma byc i ze po korekcie bede zadowolona.Nie wierze jakos.Marzylam o makijazu permanentnym i jestem beradzo rozczarowana.Do tego kupe kasy to kosztowalo.Co powinnam zrobic?Zaufac i isc na korekte czy prosic o zwrot pieniedzy i zmienic gabinet?
  • Załamię się chyba... nie dość że po zabiegu zamykania naczynek elektrokoagulacją efekty marne to dodatkowo pojawiła mi się na twarzy kaszka, taka drobna, w okolicach żuchwy i przechodząca dalej na szyję. Trochę swędzi i jest czerwonawe. O co chodzi do diabła? Czy to możliwe aby był to efekt pozabiegowy, że skóra mi tak zareagowała? 3 tygodnie temu miałam zabieg laserowy w tych okolicach, kolejny, nigdy nic się nie działo. Na słońce uważam, filtrami się smaruję... Nigdy nie byłam alergikiem...
  • Jak w temacie. Robil ktos? Jakie efekty, prosze o opinie. Kak wyglada sie po? czy mozna isc normalnie do pracy? Do tej pory mialam robione slabsze kwasy jak La roche posay Biomedic takze nie wiem czego sie spodziewac....

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.