zabiegi

zabiegi

(1519 wyników)
  • Ponad miesiac temu kupiłam sobie na allegro kosmetyki z solą i błotem morza martwego. No cóż, nie użyłam ich zaraz po kupnie, jakoś nie mogłam się zebrać, brak czasu, zapału itp. Ale dzisiejsza pogoda skłoniła mnie do zrobienia czegoś dla siebie. No i zrobiłam sobie domową kurację na poprawę wyglądu brzuszka, ud i pośladków. I SZOK !!!!!!!!!!!!!!!! TO NAPRAWDĘ DZIAŁA !!!!!!!! Skóra od razu stała się gładsza, ma ładnieszy, zdrowszy kolor i może tylko mi się wydaje ale jest bardziej...
  • Z gory przepraszam, pewnie juz byly takie watki w przeszlosci, ale ja bym chciala tak na swiezo jakies informacje. Chce sie poddac operacji plastycznej nosa. W gre wchodziloby skorygowanie chrzastki, czyli pewnie niewielki zabieg. Ktora z Was przechodzila ta operacje? Jak to wyglada po? Jak dlugo trzeba nosic opatrunki i jak dlugo nie wolno uprawiac sportu? Zastanawiam sie tez co byloby lepsze: wykonac operacje w PL (tu bylby to Poznan) czy w DE gdzie akurat mieszkam? Z tego co sie orient...
  • Witam serdecznie Zecydowałam się na laserowe wybielanie zębów. Chciałabym się dowiedzieć czy naprawdę warto to zrobić i gdzie? Czy efekt hollywood smile naprawdę jest osiągalny po takim jednym zabiegu? I przede wszystkim: jak bardzo jest to trwałe i jak bardzo bolesne? Będę wdzięczna za każdą radę i opinię.Pozdrowienia.
  • Pomozcie

(8)
    Musze cos zrobic z moja szyja-mam paskudne, pionowe zmarszczki i obwisla skora ( no coz, te latka....). Czy ktoras w Was poddala sie zabiegowi aparatem Zaffiro? Jaki rezultat, albo inne rady????
  • Laser IPL

(7)
    Szukam informacji na co powinnam zwrócić uwagę wybierając się na zabieg zamykania popękanych naczynek i usuwania przebarwień, nie mogę znaleźć konkretnych wskazówek. Lasery napewno się czymś różnią,widać to także po duzym zróżnicowaniu cenowym w gabinetach. Macie jakieś doświadczenia? Podobno te dwa problemy można usunąć jednocześnie robiąc zabieg fotoodmładzania,korzystała któraś z Was z takiego zabiegu?
  • Chciałabym zlikwidować linie, które idą od skrzydełek nosa w dół do kacików ust. Czy ktoś wie co byłoby najlepsze? Botoks? Cos innego? Może ktoś miał taki zabieg i może polecic dobry gabinet w Warszawie?? Byłabym wdzieczna.
  • Naczytalam sie mnostwo negatywnych opinii o IPL tu na forum i z bardzo negatywnym nastawieniem poszlam 2 tygodnie temu na zabieg - i musze powiedziec, ze jestem zachwycona!!! Wlasnie polecam wszystkim dookola - znalazlam w moim miescie salon, gdzie mozna zrobic cale nogi za 99zl. Wiec teraz mam zamiar wydepilowac sie cala od szyi w dol :)))) Tzn. najpierw tam pojde przetestowac tamtejsze IPL, ale to, ktore robilam zadzialalo zadziwiajaco dobrze wiec moze tamto tanie tez bedzie tak samo dobre!...
  • czy możecie coś polecić na widoczne naczynka na twarzy, zima dała się we znaki i teraz tragedia :(
  • Czy opłaca się laserowo usuwać wąsik? Pytam ponieważ natrafiłam na opinie, że wydaje się dużo $ a po kilku miesiącach i tak włosy odrastają i że nie ma cudów... sądziłam, że po którymś zabiegu z włosami żegnamy się na zawsze. Chodzę z wąsem pod nosem i nie wiem, czy wywoskować w domu sobie, czy trzymać bo zdecyduję się na laser (podobno trzeba przyjść zarośniętym?). Uroki życia...
  • Czesc. Czy któraś z was poddala sie temu zabiegowi? Bardzo prosze o informacje na temat efektow zabiegu. Czy w ogole warto sobie tym zawracac glowe? czy jest jakis widoczny rezultat??? Chcialabym sie wybrac na ultrashape w Krakowie. Moj brzuch jest w stanie tragicznego zapuszczenia ;-( Cwiczenia nie pomagaja, a chirurgicznej liposukcji po prostu sie boje... Tylko ta "przyjemnosc" jest baaaardzo kosztowna, wiec zastanawiam sie nad skutecznoscia i efektami... Prosze o informacje. Bede ...
  • Które zabiegi w gabinetach kosmetycznych waszym zdaniem dają najlepsze rezultaty?Może ktoś zna ,lub kożystał i jest zadowolony?Chodzi mi o gabinety kosmetyczne w Warszawie.Proszę o poradę.
  • Hej! W sierpniu wychodzę za mąż, i pozwoliłam sobie na pakiet upiększający moją twarz. Umówiłam się na ten zabieg na 8 dni przed ślubem, ale teraz nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam.. Kosmetyczka powiedziała że nie ma po tych zabiegach żadnych plam na skórze ani zaczerwień. Ma to być mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny, maseczka i serum-koktajl witaminowy na twarz i szyję. Czy któraś z Was miała takie zabiegi i mogłaby mi odpowiedzieć, jakie są efekty, jak długo się utrzymują i cz...
  • Dziewczyny gdzie można sobie zrobić jakieś czekoladowe zabiegi??? Oczywiście myślę o salonie
  • Chciałabym miec bardzo gładką skóre twarzy a takze wyglądajaca świezo. Jakie zabiegi mi polecacie u kosmetyczki? Pozdrawiam
  • Tydzien temu zrobilam sobie u dermatologa drugi z serii peeling kwasem glikolowym i - masakra. Niby peeling usunal mi zaskorniki i oczyscil cere, ale efektu nowej, odmlodzonej skory nie widze. Za to mam wrazenie, ze na nosie, brodzie i srodkowych partiach policzkow strasznie porozszerzaly mi sie pory, co wyglada dosc fatalnie. Rozumiem, ze ma to zwiazek z ich oczyszczeniem i odblokowaniem, ale mam wrazenie, ze wygladam o wiele gorzej niz przed zabiegiem. Czy tak mi juz zostanie??? Dodam, ze p...
  • czy ktos byl na tym zabiegu???jak ?????
  • czy ktoras robila ten zabieg?blagam odpowiedzcie,byc mzoe to jedyna deska ratunku dla cery jak moja-tj z masa przebarwien glebokich,sladow po tradziku,blizn i niewielkich zmarszczek.ktos kiedys tu pisal,ze robil,ale wystawila sie kobieta na slonce i z efektu nici.mzoe wy cos wiecie?drogi to zabieg,inwazyjny,ale mzoe warto gdy nic nie pomaga??
  • Witam Jaki krem nawilżający polecacie ? ale dla cery tłustej i trądzikowej. Po peelingu chemicznym, skóra się łuszczy po 2 dniach i potrzebuję nawilżenia stosowałam z firmy Clarena Sebum Control Cream polecaną przez kosmetyczkę i mi nie odpowiada nie nawilża tylko po nim piecze więc stosowałam krem nivea ale lekko (nie na całej twarzy) , nawilża ale nie mogę stosować bo zapycha i spowodowały mi pryszcze więc kosmetyczka mi radziła jakieś kremy beztłuszczowe ale nie chciałabym w ciemno ku...
  • Dziewczyny, czy warto wybrać się na weekend do SPA? Czy to rzeczywiście taka przyjemność???
  • witajcie chciałbym się dowiedzieć jakie zabiegi na cellulit polecacie w gabinecie kosmetycznym? Z czego korzystałyście aby tego świństwa się pozbyć? Lanza

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.