zabiegi

zabiegi

(1519 wyników)
  • Laser IPL

(6)
    Szukam informacji na co powinnam zwrócić uwagę wybierając się na zabieg zamykania popękanych naczynek i usuwania przebarwień, nie mogę znaleźć konkretnych wskazówek. Lasery napewno się czymś różnią,widać to także po duzym zróżnicowaniu cenowym w gabinetach. Macie jakieś doświadczenia? Podobno te dwa problemy można usunąć jednocześnie robiąc zabieg fotoodmładzania,korzystała któraś z Was z takiego zabiegu?
  • Mozecie polecic mi jakies zabiegi na skore pod oczami u kosmetyczki czy jakies zbiegi u dermatologa estetycznego? szukam czegos co zapobiega pierwszym zmarszkom i odzywia, nawilza ,dla 25- latki.
  • Naczytalam sie mnostwo negatywnych opinii o IPL tu na forum i z bardzo negatywnym nastawieniem poszlam 2 tygodnie temu na zabieg - i musze powiedziec, ze jestem zachwycona!!! Wlasnie polecam wszystkim dookola - znalazlam w moim miescie salon, gdzie mozna zrobic cale nogi za 99zl. Wiec teraz mam zamiar wydepilowac sie cala od szyi w dol :)))) Tzn. najpierw tam pojde przetestowac tamtejsze IPL, ale to, ktore robilam zadzialalo zadziwiajaco dobrze wiec moze tamto tanie tez bedzie tak samo dobre!...
  • Jakie zabiegi (oprócz operacji plastycznych) może sobie zafundować 31-latka u dermatologa estetycznego na zapobieżenie opadania kącików ust i obwisania policzków oraz poprawienie owalu twarzy? Na razie jeszcze nie jest to widoczne ale obserwując moją rodzicielkę doszłam do wniosku że mi to grozi w nie tak znowu odległej przyszłości :>
  • Jak w temacie - jutro powtarzam yellow peel. Coprawda powinnam to zrobic juz wczesniej, ale jakos nie bylo mozliwosci. Bede opisywac swoje wrazenia i porownywac je do wrazen z pierwszego zabiegu. Zainteresowane Panie zapraszam do lektury :)
  • Interesuje mnie zabieg wypełniania zmarszczek tj. bruzd nosowo-wargowych preparatem Restylane,czy któraś z Was wykonywała ten zabieg i może coś więcej na jego temat napisać,jakie efekty,ile preparatu zostało wstrzyknięte itd. Mam 28 lat,bardzo widoczne bruzdy nosowo -wargowe,niestety taką mam mimikę,same kremy nie są w stanie mi pomóc.
  • Hej! W sierpniu wychodzę za mąż, i pozwoliłam sobie na pakiet upiększający moją twarz. Umówiłam się na ten zabieg na 8 dni przed ślubem, ale teraz nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam.. Kosmetyczka powiedziała że nie ma po tych zabiegach żadnych plam na skórze ani zaczerwień. Ma to być mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny, maseczka i serum-koktajl witaminowy na twarz i szyję. Czy któraś z Was miała takie zabiegi i mogłaby mi odpowiedzieć, jakie są efekty, jak długo się utrzymują i cz...
  • Witam Jaki krem nawilżający polecacie ? ale dla cery tłustej i trądzikowej. Po peelingu chemicznym, skóra się łuszczy po 2 dniach i potrzebuję nawilżenia stosowałam z firmy Clarena Sebum Control Cream polecaną przez kosmetyczkę i mi nie odpowiada nie nawilża tylko po nim piecze więc stosowałam krem nivea ale lekko (nie na całej twarzy) , nawilża ale nie mogę stosować bo zapycha i spowodowały mi pryszcze więc kosmetyczka mi radziła jakieś kremy beztłuszczowe ale nie chciałabym w ciemno ku...
  • Zmagam się od wielu lat z przebarwieniami. Cały rok używam kremów z filtrem 50. Od jesieni używam flavo C 8%, nakładam rano. Wczoraj zauważyłam nową, brzydką plamę na czole i tak się zastanawiam.... Koleżanka mi mówiła, że nie można używać wit. C na słońce, a ja zawsze byłam pewna, że wręcz przeciwnie. Jak to w końcu jest?
  • teraz już wiem,że te wszystkie kremy wszelkiej maści to po prostu pic na wodę fotomontaż...oczywiście inwestuje w te apteczne droższe ale efekty nigdy nie powalały....aż do soboty....dwa dni temu przeszłam pierwszy z serii 5 zabiegów FOCUS RF+ czyli tzw. lifting bez skalpela (trwa ponad godzinę i na prawdę nic nie boli)można poczuc tylko delikatne ciepło...i muszę wam powiedziec że po raz pterwszy w życiu jestem w szoku....to był pierwszy raz a juz widac efekty...fakt że moja skóra nie jest j...
  • zakładam ten watek aby podzielić się wrażeniami po zabiegu, sama przed zabiegiem przekopałam internet, aby poznać opinie innych osób, teraz daję coś od siebie, zabieg robiłam wczoraj, na razie nie jestem zadowolona, jedna strona twarzy bardziej opuchnięta, fałda nosowo-wargowa była chyba mniej głęboka niż po stronie prawej a lekarz wstrzyknął taką samą ilość kwasu, podniósł mi od razu kąciki ust, miałam wstrzykiwany Juvederm 4, odczuwam tez zgrubienie w miejscu iniekcji tydzień po zabie...
  • Dziewczyny, czy warto wybrać się na weekend do SPA? Czy to rzeczywiście taka przyjemność???
  • Od wielu lat mam trądzik na plecach, raz po raz powtarzam kurację lekami przepisanymi przez dermatologa, ale problem zawsze w końcu wraca. Obecnie, od tygodnia, stosuje davercin i metronidazol, plecy myję lubexylem nawet dwa razy dziennie. 30 czerwca jestem gościem na weselu i chciałabym wtedy założyć sukienkę z dużym dekoltem na plecach albo gorset. Przewiduję jednak, że moja kuracja nie podziała tak szybko. Pomyślałam więc o kwasach w gabinecie kosmetycznym. Czy to dobry pomysł ...
  • .. dochodzi do siebie? czy tydzień wystarczy czy się złuszczyła? pewnie zaraz mnie wyslecie do wyszukiwarki więc uprzedzę tylko że czytałam czytałam i nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie wybieram się do lasermedu w Wawie na zabieg dlatego pytam
  • Od razu napisze, ze skorzystalam z wyszukiwarki, ale potrzebuje troche bardziej podstawowych informacji :) Otoz :) z jakis luznych relacji uslyszalam, ze fotodepilacja (typu IPL) jest nieskuteczna, i ze zadziala tylko "prawdziwy" laser. Mozecie mi napisac, jaki to jest ten "prawdziwy"? Na stronach gabinetow wisza informacje o jedynej skutecznej metodzie - IPL albo sheer light; strony stricte o depilacji robia na mnie wrazenie sposnorowanych. Czy sheer light to mniej wiecej ta sama technolo...
  • Ponad miesiac temu kupiłam sobie na allegro kosmetyki z solą i błotem morza martwego. No cóż, nie użyłam ich zaraz po kupnie, jakoś nie mogłam się zebrać, brak czasu, zapału itp. Ale dzisiejsza pogoda skłoniła mnie do zrobienia czegoś dla siebie. No i zrobiłam sobie domową kurację na poprawę wyglądu brzuszka, ud i pośladków. I SZOK !!!!!!!!!!!!!!!! TO NAPRAWDĘ DZIAŁA !!!!!!!! Skóra od razu stała się gładsza, ma ładnieszy, zdrowszy kolor i może tylko mi się wydaje ale jest bardziej...
  • Czy ktoś korzystał z usług tego salonu? Ja byłam na oksybrazji i nie widzę żadnego efektu! Czy to wina kosmetyczki czy taki zabieg po prostu nie działa? Czy ktoś tam był?
  • Witam, jak w tytule. chciałam kupić maseczkę najlepiej oczyszczająca do cery tłustej. Chciałam coś z wyższej półki w sensie, że nie w drogerii ale w aptece. Oglądałam maseczki z TBS. Patrzyłam na allegro ale sama nie wiem....
  • Chciałabym zlikwidować linie, które idą od skrzydełek nosa w dół do kacików ust. Czy ktoś wie co byłoby najlepsze? Botoks? Cos innego? Może ktoś miał taki zabieg i może polecic dobry gabinet w Warszawie?? Byłabym wdzieczna.
  • Czesc. Czy któraś z was poddala sie temu zabiegowi? Bardzo prosze o informacje na temat efektow zabiegu. Czy w ogole warto sobie tym zawracac glowe? czy jest jakis widoczny rezultat??? Chcialabym sie wybrac na ultrashape w Krakowie. Moj brzuch jest w stanie tragicznego zapuszczenia ;-( Cwiczenia nie pomagaja, a chirurgicznej liposukcji po prostu sie boje... Tylko ta "przyjemnosc" jest baaaardzo kosztowna, wiec zastanawiam sie nad skutecznoscia i efektami... Prosze o informacje. Bede ...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.