zamek

zamek

(20 wyników)
  • Klucz jest czysty w środku, zresztą próbowałem z zapasowym nigdy nie uzywanym i jest dalej źle. Od wewnatrz podczas kręcenia gałką zamek obraca sie leciutko, natomiast klucz wchodzi z oporami i bardzo cięzko go przekręcać. Napuszczanie do środka zamka smarów w aerozolu niewiele dał. Czy zamek jest do wymiany?o
  • Pierwszy raz w życiu muszę przewiercić zamek,w którym miejscu i jakim wiertłem przewiercić zwykłą standardową wkładkę?Z góry dzięki.
  • Witam, 6 lat temu założyłam drzwi z zamkami Gerdy (jeden z zamków ma bolce wchodzące w ościeżnicę). Od kilki dni mam problem z przekręcaniem klucza w zamku głównym, tym z bolcami. Słyszałam, że takich zamków nie wolno smarować. Co w takim razie zrobić, czasem stoję dobrych kilka minut, zanim uda mi się przekręcić klucz. Macie jakieś pomysły, poza dowcipnymi??
  • Witam, czy zna ktoś jakiś patent na wyjęcie wkładki zamka wpuszczanego, bez użycia klucza? Poprzedni właściciele nie zostawili do niego kluczy i teraz mam problem, bo mechanizmu klamki nie moge przesmarować - a to konieczne. Boję się, że jak walnę młotkiem, to drzwi uszkodzę (stare budownictwo). pozdrawiam
  • MPOMOCY !!!! Jestem uwięziona z dzieckiem w domu. Zaciął się zamek w drzwiach. Zamek jest GERDY. Klucz wchodzi całkowicie tylko nie chce się przekręcać, ani w lewo, ani w prawo. Rzucałam już klucz sąsiadce, która próbowała otworzyć od zewnątrz. nic z tego. jestem przerażona !!!! Drzwi są z bolcami - jak to się skończy!!! Czy trzeba będzie wywarzać całe drzwi, przecież przez te bolce nie da rady.... Nie mam telefonu, a mąż wróci dopiero po 15. Zresztą i tak się nie dostanie...
  • witam Zrobiłem jedną dosyć mocno widoczną rysę na panelach podłogowych, jest ona widoczna na trzech z nich, ile kosztowałaby wymiana tych paneli i czy można dobrać kolor tak żeby pasował do paneli które mam teraz? Czy jedynym rozwiązaniem jest wymiana wszystkich paneli? panele mają około 4cm szerokości na 20 długości każdy, wymiana mieściłaby się razem w 1 metrze kwadratowym.
  • czeka mnie też wymiana drzwi wejściowych. proszę tych, którzy to mają już za sobą, o cenne rady: czego sie wystrzegać, o co pytać pracowników firm sprzedających drzwi wejściowe, drzwi jakiej firmy proponujecie, jakie są mniej więcej koszty. jakie są różnice w przypadku zakupu drzwi zwykłych i antywłamaniowych (głownie chodzi o cene, ale nie tylko).
  • Witam serdecznie! Mam ochotę zamontować (ha ha oczywiście wrabiam małżonka)szafkę wnękową (wysokość 90 cm szerokość 97cm), w której nie będzie widać uchwytów do otwierania (czyli chyba na wciskanie). Poradźcie proszę jakie zawiasy, zamek kupić żeby to zrealizować. Albo jak się taki system zawiasów/zamków nazywa, a może ktoś da namiary na instrukcję montażu polecanego zestawu :) Dziękuję z góry
  • a co jeżeli ukradną imi klucz lub go zgubię? mozna wymienic zamki?czy trzeba kupowac cale drzwi?jaki jest koszt nowych zamkow w drzwiach antywlamaniowych i ile się czeka na ich zalozenie?
  • Hej:-) Bardzo proszę o informacje dotyczace wymiany drzwi w bloku mieszklanym (wielka płyta). Naczytałam się kilku postów i mam mnóstwo obaw, co do montażu, wkładek, zamków itp. Myślę o drzwiach Gerda Star S i w związku z tym proszę o info, czy ktoś z Was również wymieniał takie drzwi, jakie ma doświadczenia i na co zwracać uwagę przy montażu oraz o co pytać wn sklepie? Co z zamkami? Kupować odrazu z drzwiami, czy może oddzielnie? Czytałam, ze nie mogą być 2 zamki od tego sameg...
  • Kiedys ogladajac jakies foldery turystyczne przedstawiajace zamki ze sredniowiecza i innych epok zastanawialem sie czemu juz nie buduje sie zamkow?... Przeciez architekt ktory by teraz zaprojektowal zamek, firma, inwestor, dzieki ktorym zostalby wybudowany staliby sie slawni na calym swiecie!... Niezaleznie od tego, czy to bylby czyjs prywatny "dom" (budynek mieszkalny), czy hotel, czy siedziba jakiejs firmy, pisanoby o tym w gazetach, pokazywano w TV itp. (zdjecia, wywiady......
  • Chce zamontowac drugie drzwi wejsciowe, drewniane z dobrym zamkiem w celu wyciszenia mieszkania od strony klatki. Jaki moze byc koszt takich dzrwi??? Gdzie najlepiej takie dostac. Z gory dziekuje za info Pozdrawiam
  • Czy ktoś może mi coś napisać o drzwiach antywłamaniowych tej firmy? Warto wydać pieniądze na takie drzwi wejściowe do mieszkania?
  • Czy ktoś posiada takowe i jak ocenia ten wybór?? Bardzo proszę o podpowiedzi!!
  • Witajcie, właśnie przystępuję do rozliczenia podatku i mam kilka wątpliwości co do odpisów remontowych, tzn. czy można odpisać: 1. szafkę pod umywalkę (umywalka jest na niej umocowana), 2. karnisze, 3. kratki wentylacyjne (osłaniające przewody wentylacyjne), 4. wymianę zamków w drzwiach wewnetrznych (same zamki, jak i ich montaż), 5. klamki do nowych drzwi wewnętrznych (ale kupowane osobno), 6. różne kleje tzw. wypełniające, montażowe 7. uchwyty na ręczniki przykręcane do glazury 8...
  • Kochani! Proszę o pomoc! Chcę wymienić drzwi wejściowe (w bloku). Już prawie zdecydowałam się na Gerdę Star S z zamkiem centralnym Gerda ZW 6000 S. A tu naraz słyszę, że ten zamek w ciągu 5 lat potrafi się praktycznie rozlecieć - jak każdy zamek dwustronnie otwierany. Dlatego polecany jest dodatkowy zamek. Obleciałam blok i nikt nie miał jednego zamka - wszyscy po dwa. Niezależnie od firmy. Trochę się podłamałam, bo wymiana zamka centralnego Gerdy to 450 zł. Z kolei ten dodatkowy k...
  • Interesuje mnie koszt okien P4 z zamkiem w klamce,jakie sa orientacyjne koszta tych okien,rozwazam rowniez rolety antywlamaniowe
  • Proszę o opinie nt drzwi antywłamaniowych z Witexu podobno była z nimi jakaś afera. Jeden zamek wydaje mi się cienkim zabezpieczeniem. Czy można założyć jeszcze jeden zamek w takich drzwiach? Dziękuję za pomoc.
  • Witam! Chcę wstawić sobie nowe drzwi wejściowe do mieszkania w bloku. Jakiej firmy drzwi polecacie. Oczywiście nie chcę za dużo wydać. Poradźcie coś w tym temacie....antywłamaniowe, czy wzmocnione, czy normalne...jakie zamki...żeby to wszystko miało sens...żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. pozdrawiam
  • Poszukuje drzwi antywlamaniowych do mieszkania w bloku. Prosze poleccie producentow.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.