zaniepokojony

(2 wyniki)
  • Witam Mój synek (ponad 2-miesięczny) jest strasznie wrażliwy na wszelkiego rodzaju bodźce zewnętrzne. Nie można przy nim kaszlnąć głośno, nie wspomnę już o kichaniu! Głośnie mówienie, trzaśnięcie drzwiami, uderzenie sztućcami o talerz... i mnóstwo innych dzwięków! Na wszystko reaguje najpierw wzdrygnięciem się, naprężeniem całego ciałka i wrzaskiem:( Czasami podczas drzemki, gdy jest idealna cisza też portafi z nienacka tak zareagować - wyrzucając rączki na boki. Rączki ma ciągle nap...
  • Witam! Panie Pawle, dziś wróciłam z kontrolnej wizyty specjalistycznej. Mój synek rozpoczął 6 miesiąc. Jest dzieckiem u którego diagnozują wrodzoną toksoplazmozę. Jak narazie po wykonanych badaniach pediatrzy zgodni są, że dziecko prawdopodobnie ode mnie przejeło przeciwciała Igg ( u dziecka przeciwciała spadają). Synek rozwija się prawidłowo, tak myślałam do dziś. Pediatra, która dziś Go badała stwierdziła, że " napięcia ma dobre, dobrze zachowuje się przy próbie wstawania" ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.