zaniepokojony

(3 wyniki)
  • Robiłam Zuzi badanie krwi i wyniki nie są zachwycające, rozmaz mnie martwi. Napisałam na forum zdrowie dziecka i teraz nie wiem co myśleć, biopsja....:((( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=907&w=83738207
  • Biorę Cerazette ale od jakiegoś czasu mam mdłości od zapachu jedzenia lodówki staram sie nie otwierać ;)Czy to efekt uboczny od pigułek czy to może następny szkrabek powita ten świat? Któraś z was ma taki efekt od tabletek czy radzicie udać się po test ciążowy?
  • Własnie wróciłam od mojej ginekolog i odebrałam wyniki wymazu - niestety mam to draństwo STREPTOCOCCUS AGALACTIAE, do tego zrobiłam antybiogram i na wiekszość antybiotyków jestem uczulona :-( Naczytałam się na CIP o tych bakteriach ( swego czasu był taki dosyć drastyczny wątek- pamiętacie ?) i wiem,ze powinnam brać antybiotyk. Jednak moja doktor jakby zbagatelizowała ten wynik ( aha- zrobiłam sobie na własną rękę, własnie pod wpływem Waszych postów )- nie wyjasniła mi niczego...cz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.