zapachy

zapachy

(51 wyników)
  • Mam problem z WC. Mieszkam w bloku na ostatnim piętrze nad mieszkaniem jest jeszcze strych. Z wc okropnie śmierdzi. Dzieje sie tak wtedy gdy na zewnątrz robi się chłodniej i kiedy mam pozamykane okna w mieszkaniu. Prosiłabym o rade co zrobić w takim przypadku. Mam zamontowaną rurę odpowietrzającą. Do tego pionu podłączona jest jeszcze umywalka. Czy zamontowanie trójnika z napowietrzaczem pod umywalką coś poradzi. Proszę o rade.
  • Kupiłem mieszkanie na rynku wtórnym. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu, mam tylko jeden problem - okropny zapach. Mieszkanie jest bardzo zapuszczone i wiem, że mieszkała w nim starsza osoba, a smród można porównać do takiego na starych dworcach w miejscach, gdzie przebywają bezdomni :/ Mieszkanie jest cały czas wietrzone ale to nic nie daje ... jak pozbyć się tego smrodu? Boję się, że jak już ekipa remontowa zrobi "swoje" to ten smród pozostanie :/ Nawet nie wiem co to może być? Star...
  • Ponad rok temu robiliśmy w mieszkaniu (blok) remont, m.in. w WC, wymieniona została muszla klozetowa. Od paru tygodni w WC, jeśli ktoś nie zamknie klapy, unosi się zapach kanalizacji, słaby ale zawsze. WC jest czyste i zadbane. Co może być powodem?
  • Witam, mieszkam na 1. piętrze w bloku i gdy na dworze robi się zimno to w toalecie od czasu do czasu pojawia się zapach szamba. Zapachu nie mogę konkretnie zlokalizować skąd się bierze. W toalecie jest zamontowany kibelek i umywalka - syfon umywalki jest raczej szczelny i pełny wody. Jak próbuję wezwać hydraulika to zapach znika. Czasem nie ma go tydzień, dwa, a czasem jeden dzień. Pojawia się na 1-2 dni i znów znika. Na wiosnę i w lecie problemu nie ma - a jak robi się chłodno to pr...
  • Kupiłem mieszkanie i niestety nie były kładzione nowe tynki tylko galdzie na stary i niestety poprzedni lokatorzy chyba strasznie kopcili paperochy gdyz smierdzi nimi w całym mieszkaniu. Moje pytanie w zwiazku z tym czy uda sie zlikidowac ten nieprzyjemny zapach ,dodam ze czesc scian kest z płyt kartonowo- gipsowych kótórych tez nie wymienialismy.Moze sa jakies specjalne dodatki do farb czy jakies domowe sposoby na to
  • Jak pozbyć się z mieszkania niemiłego zapachu "starej babci"? Najbardziej "pachną" ściany, jest to uciążliwe i nieprzyjemne, remont nie wchodzi w rachubę. Czy jest na to jakiś sposób? Kadzidełka i in. zapachy na niewiele się zdały. A jak można samemu, na sucho, odświeżyć dywan? Proszę o porady w tych kwestiach, pozdrawiam forumowiczów.
  • Witam, ostatnio poczułam że z odpływu od pralki który znajduję się w ścianie dochodzi nieprzyjemny zapach. Nie wiem w jaki sposób sie go pozbyć, czy stosuje sie jakieś środki chemiczne jak np kret do ujścia ze zlewu czy prysznica? Czy problem tkwi w czymś innym? Nie chce eksperymentować i czegoś tam wlewać żebym później nie żałowała - -
  • Postanowiłem wyciąć w ścianie nośnej otwór drzwiowy. Ponieważ lokal jest zamieszkany (wykończone podłogi etc.), pojektant i wykonawca postanowili wykonać to metodą suchą. Cała praca przebiegła bezproblemowo, z tym że ogromnie się kurzyło (kurz znajdował się tylko w 3 pomieszczeniach, reszta była osłonięta). Na końcu dwukrotnie odkurzyliśmy ściany i dwukrotnie je zmyliśmy. Otwór po wycięciu pozostał niestety przez 2 tygodnie niewykończony (oczekiwalismy na ekipę wykończeniową). Od tego m...
  • kurcze ciezki to temat. ale sparwa wyglada tak. 2 miesiace temu zmar moj sasiad (2 mieszkania dalej). Przelezal w mieszkanuu 2 tygodnie. No i ktos go znalazl. Nie wazne. W kazdym badz razie.. mieszkanie zostalo sprzedane, a obecny wlasciciel..chyba wietrzy je, bo otworzyl lekko drzwi i 24/dobe sa lekko uchylone..no smrod taki, ze szkoda gadac...dziec przeszedlem kolo tego meiszkanie to mi powietrze w gardle stanelo.. jak dlugo to drwa??
  • Witam, od kilku miesiecy zmuszony jestem do wynajmowania kawalerki w bloku. Tak sie sklada, ze owa kawalerka dawno juz nie byla remontowana (parkiet, kuchnia, itd.). Wynajmuje ja tez wraz z umeblowaniem. Meble tez pamietaja czasy PRL-u :-). Niestety calosc ma swoj specyficzny, niezbyt przyjemny zapach starosci...odczuwalny tuz po wejsciu do mieszkania (bardzo dbam o sam porzadek w mieszkaniu - wyrzucanie smieci, wietrzenie, itd.) Zabawie tu jeszcze kilka dobrych miesiecy, stad jakiekol...
  • Dzień dobry. Posiadam ogrzewanie kominkowe bez wentylatora. Gdy mocniej nagrzeje wydobywa się nieprzyjemny zapach (chyba aluminium). Ciepło rozprowadzone jest rurami aluminium 100mm. Ocieplone zwykłą wełną. Czy nie zapali się, bo na strychu podłoga jest z OSB?
  • Witam, W mojej sypialni(strona południowa)zaczęła mi śmierdzieć jedna ściana.Według mnie, to zapach grzybni, ale jej nie widać;)Ściana jest czysta i biała od wewnątrz,na tynku od zewnątrz też nic nie ma. Mój nos jednak się nie myli.Dom pochodzi z rynku wtórnego, czy zatem jest możliwe, że w tym miejscu był kiedyś grzyb i został wyczyszczony, a jego zapach został? Jak ktoś miałby jakiś pomysł, to proszę o wskazówki, bo sprawa ta mnie niepokoi. Pozdrawiam, Inguszetia
  • Od czasu wykonania remontu podlogi pojawil sie w moim domu dziwny, duszacy zapach chemiczny, ktory nasila sie, kiedy mocniej napale w piecu. Aby oddac obraz powagi sytuacji powiem, iz ktorejś nocy spalem na balkonie /w grudniu!!!/ bo wewnątrz bylo nie do wytrzymania. /drapanie w gardle, pieczenie oczu, nosa, bol pluc,zaburzenia jelitowe, az do lekkich zaburzen akcji serca wlacznie !/. Po wyjsciu na zewnatrz wszystko ustępuje. Nie odczuwam zadnych w.w problemow zdrowotnych w m...
  • Mam do Was pytanie, moze wiecie z doswiadczenia jak to jest z 'zastanymi zapachami' w kupionych domach do remontu? Czy mozliwe jest trwale jego usuniecie, gdy przewidziane jest zrywanie plytek, posadzek, parapetow drewnianych, odnowa drzwi drewnianych itp? Czy faktycznie brzydkie wonie znikna? Bardzo mnie to interesuje. Z gory dziekuje za wypowiedzi.
  • Witam! Mam malutkie mieszkanie 27m2, na podłogi położone panele i ściany pomalowane czystą emulsją. Od pewnego czasu w pokoju przedzielonym regipsem z drzwiami przesuwnymi (płyta) czujemy bardzo przykry zapach,smród. Mieszkanie jest prawidłowo wietrzone i grzane.
  • Od lipca zeszłego roku mieszkam w nowo wybudowanym domu a od dwóch- trzech miesięcy coraz bardziej męczy nas smród (bo tylko tak można to nazwać). Początkowo nalewalismy wodę do kratek, które mamy w podłodze w kotłowni i pralni i to pomagało poniewaz śmierdziało tylko stamtąd. Ostatnio śmierdzi już wszędzie, z kuchni, łazienki. Mamy szambo i nie wiem czy jest ono dobrze zbudowane, poniewaz budowali go murarze, którzy budowali też dom. Jest to zbiornik cały obmurowany oczywiście w...
  • Bardzo potrzebuję rady. Mam mieszkanie w budynku z 95r na ostatnim (4) piętrze, zamieszkałam w nim niedawno i chyba znienawidzę. Ciagle czuję zapachy kuchenne od sąsiadów, przede wszystkim w kuchni ale i w garderobie, w sumie wszędzie. Po powrocie z pracy wchodzę do mieszkania przesiąkniętego zapachem smażonej cebuli albo kapusty, a w niedziele rano budzi mnie np przypalone mleko. Co można z tym zrobić?! zgłaszałam w administracji ale mówią, że tak ma być, że wspólne kominy. Czy to możl...
  • Witam... Mam niecodzienny problem uprzykrzający strasznie życie, mianowicie wpadł mi pusty plastikowy koszyczek do WC i spłynął do pionu ok 3,7m w dół i utknął w rurze już w części sąsiada piętro niżej. Problem polega na tym że rury są stare żeliwne gdyby były wymienione na PCV to pewnie koszyczek spłynąłby sobie na dno i byłby spokój no ale niestety...Kret nie pomaga, hydraulik już czwarty raz przychodzi ze sprężyną aby udrożnić WC bowiem po czasie korzystania - 2dni znowu się...
  • Dzień dobry wszystkim. Czy może ktoś wie czy są w Polsce firmy zajmujące się usuwaniem przykrych zapachów? Mój dom nie jest zawilgocony, ani zagrzybiony (tak uważam), a jednak panuje w nim uciążliwy zapach stęchlizny, którego sam nie jestem w stanie zlikwidować. Dom to typowy otwocki "drewniak", świdermajer, który jest już odremontowany i w niezłym stanie. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
  • nie do wytrzymania. czy ktos ma rade co z tym zrobic? ile to jeszcze bedzie tak smierdziec bo w tym pokoju nie da sie wogle przebywac. pozałowalam na duklux i teraz mam za swoje :((
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.