Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
    zapalenie oskrzeli

  zapalenie oskrzeli

  (4 wyniki)
  • Dostał antybiotyk...Gorączki nie ma... Czy są jakieś inne sposoby odflegmienia oskrzeli?...Czy może nie mam wyjścia i muszę mu to świństwo podać?
  • Czesć! Od zawsze miałam skłodnność do łapania grzybicy pochwy tak znikąd a od miesiąca zaczęły się poważniejsze problemy. Najpier przeziębienie, kaszel, gorączka- lekarka nie wiedziała co mi jest ale przepisała mi BActrim. Nic mi nie pomógł a nawet przeciwnie- jeszcze gorsza gorączka, bóle stawów,zamias stolca - śluz (przepraszam za te szczegóły), okropny, męczący kaszel i brak chęci do życia. Po tygodniu dostałam ZInnat i osłonowo Trilac - temperatura zmalała poczułam się lepiej al...
  • Dopadło mnie zapalenie oskrzeli z infekcją ucha. Ucho boli,kaszlę,smarkam i nie mam pomysłu jak to leczyć. Przepisano mi antybiotyk o lekarza rodzinnego. Kuipłam i atrzę z przerażeniem.Wiadomo, co to oznacza- niweczenie diety. Czy da się infekcję ucha inaczej wyleczyć????????
  • Orietujecie się, jak przebywanie kilka godzin dziennie w klimatyzowanym pomieszczeniu działa na nasze grzybki? Domyślam się,że to nie ułatwia pozbycia sie ich, ale mam nadzieję, że nie szkodzi na tyle, ze utrudnia walke z grzybicą... Co myslicie? Moze macie jakieś informacje na ten temat.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się