zapalenie przydatków

zapalenie przydatków

(37 wyników)
  • Od kilku miesięcy leczę stan zapalny przydatków. Posiew jest bakteryjny- bakterie e.coli. Pomimo, że prywatnie mam swoją ginekolog w centrum "Damiana", to niestety infekcja trwa i trwa. Ostatnio dostałam Amotaks do łykania i globulki robione w aptece do pochwy. Oprócz tego mam ciągłe bóle brzucha, oraz pod lewym żebrem. Miałam USG narządów, ale nic nie wykazało. Lekarka twierdzi, że bóle to infekcja. Pytania: czy którejś z Was udało się wyleczyć z bakterii e.coli i czym byłyscie lec...
  • witam. mam regularne cykle, zwykle jest to 28 dni, rzadko zdarzaja sie 1-2dniowe anomalia. w 7 dniu cyklu uprawialam seks bez zabezpieczenia, jednak pierwsze 6 dni cyklu bylo to krwawienie a i podczas 7 widzialam slady gestego, brazowego sluzu (konczacy sie okres), dlatego oceniam ze byly to dni nieplodne a i srodowisko panujace w pochwie bylo niesprzyjajace plemnikom. dzien pozniej zaczal mnie bolec lewy jajnik (jak gdyby podczas jajeczkowania) lecz sluz wskazywal na to ze sa t...
  • czy na zwykłym usg u ginekologa wyjdzie zapalenie przydatków??? Mam na myśli typowe usg(przez powłoki brzuszne) a nie przez pochwę.
  • mam do was pytanie: w jaki sposób ginekolog może zbadać jajniki u dziewicy pod kątem zapalenia przydatków? pytam, bo miałam USG zewn. (od pewnego czasu boli mnie brzuch po prawej stronie i chciałam sprawdzić co z jajnikiem, dodam, że lekarz wykluczył wyrostek )i gin stwierdził, że na USG zewnętrznym nie wyjdzie, czy się ma zapalenie przydatków, czy też nie. przez pochwę też ciężko zbadać, bo jestem dziewicą, a USG przez pochwę on nie robi u dziewic. no więc jak ja mogę sprawdzić, ...
  • Dziewczyny pomocy czy od zapalenia przydatków (jajników i jajowodu) można stać sie bezpłodną???!!!!! Mam 24 lata.
  • Witam .Pierwszy raz spotykam się z tak dziwną reakcją mojego organizmu.Otóż od 9 dnia cyklu (cykle zwykle 28-9 dni)mam bardzo silne bóle jajników-ból powoduje mdłości, do tego bardzo bolą mnie piersi...Pytanie czy organizm sam skraca sobie ten cykl z jakiegoś powodu czy dzieje się coś złego? Dodam ,że dotąd prwie do samego okresu nic mnie bolało...
  • Zaczęło mnie strasznie boleć podbrzusze,tak po bokach, zwłaszcza po lewej stronie.Przez ten ból prawie nie mogę chodzić, normalnie się poruszać.Już to miałam blisko miesiąc czasu,zaczęło tak boleć 5 dni przed miesiączką, ale wtedy trwało to jakieś 3-4 godzinki.Dodam że przez kilka ostatnich dni pobolewał mnie tak jakby jajnik, ale po prawej stronie! Co to może być?
  • Od dwóch miesięcy cierpię na bóle podbrzusza. Nie są to mocne bóle, takie kłucia, da się z z nimi żyć, pracować, ale są i męczą. Ginekolog stwierdził zapalenie przydatków, przepisał antybiotyk i nic. Bóle nie przechodzą, tabletki przeciwbólowe nie działają. Jak długo mam czekać ? Co jest przyczyną tej choroby? Jak jej zapobiegać?
  • witam, od kilku dni czuję silny ból w okolicach prawego jajnika, stopniowo ból ten słabnie, czy może to być zapalenie przydatków??pozdrawiam
  • od kwietnia mniej wiecej od czasu kiedy zaczelam brac mercilon czuje bol w dole krzyza i nizej i z prawej strony z przodu, nie sadze zeby to byl konkretnie prawy jajnik, nie potrafie tego zlokalizowac, boli z prawej z gory na dol. troche czuje dyskomfort w prawej lydce i bol czasem promieniuje do posladka. nie jest silny, przez ten czas pojawial sie i znikal niezaleznie od cyklu (albo jeszcze nie zauwazylam regularnosci). jestem za granica i tutejszy lekarz zapisal mi marvelon twi...
  • W grudniu miałam wizytę u ginekologa. Nie miałam żadnych dolegliwosci. Jednak przy badaniu odczułam ból prawego jajnika. Doktor stwierdziła lekki stan zapalny i przepisała mi Distreptazę. Po kilku dniach ze względu na wyrwanie zęba brałam Augmentin więc może on też mi na to pomógł. Jednak od tamtego czasu miałam co i raz kłujące bóle w podbrzuszu. Dodatkowo na 1,5 tygodnia przed okresem dość silne bóle. Byłam u dwóch różnych learzy którzy badali mnie i nie stwierdzili zapalenia przydatk...
  • czesc dziewczyny mozecie mi powiedziec cos o zapaleniu przydtakow, ile procent ze bede bezplodna po ostrym i przewleklym zapaleniu przydatkow, przeczytalam w internecie nawet ze mozna umrzec :( pomocy pa
  • pytanie

(8)
    Czy w przerwie brania tabletek, kiedy czekam na @, jajniki bolą tak samo jak w czasie owulacji?
  • Mój brzuch zrobil sie napięty i wypukly. Mam tak od dwóch, trzech miesięcy, więc nie jest to wzdęcie. Nie obżeram się, nie zmienilam diety, jestem raczej szczupla i nic ostatnio nie przytylam (mam obsesję zdrowego odżywiania i ważę się prawie co dzień). W ciąży też nie jestem. Co to ma znaczyć? Skąd ten wstrętny brzuchol? Nawet nie mogę go już wciągnąć. "i nadal rośnie" :(
  • przydatki

(7)
    Mam 20 lat i od dwóch lat choruję na przewlekłe zapalenie przydatków, któremu towarzyszą nawracające stany zapalne. Rok temu miałam również wymrażaną nadżerkę. Zapalenie przydatków leczone jest najróżniejszymi sposobami (np. Metronidazol,Gentomycyna w zastrzykach,Zinnat itd)-nic nie skutkuje i choroba nawraca powodując dolegliwości bólowe. Zaznaczam,że trzy lata temu miałam wycinane migdałki(ze względu na ich przewlekłe zapalenie)-do tej pory były leczone mnóstwem antybiotyków.Co ...
  • Pani Doktor, mam problem z okresem. Ostatnia miesiaczka byla 1 pazdziernika. Niestety pazdziernik byl dla mnie kiepskim miesiacem, duzo stresow zwiazanych z praca i nie tylko. jakies chyba 2 tyg. temu, a moze poltora, wydaje mi sie , ze mialam jajeczkowanie. Ja raczej nie obserwuje swojego organizmu, ale tak zawsze w polowie cyklu pojawia sie u mnie sluz oraz lekkie uklocia w jajnikach, wydaje mi sie ze wtedy wlasnie jajeczkuje. W pazdzierniku tez zaczelam odczuwac bole jajnikow i...
  • Od 2 m-cy czuję ból w dolnej części brzucha. Czasem promieniuje on do nogi. Zdarzają się momenty, w których zmiana pozycji ciała sprawia mi ból. Mam wrażenie jakby mnie coś ukłuło. Zmienił się także zapach wydzieliny z pochwy na bardziej kwaśny. Czy powinnam iść do ginekologa? Jeżeli to ważne to jeszcze nie współżyłam.
1 2 następne »
Pokaż wątki z forum:

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.